Sfaturi va rog ...urgent :(

  •  
    • 1 mesaje
    16 Apr 2018, 21:13
    0 0
    Buna ziua ..Am vazut ca ajutati foarte multa lume ...As avea si eu nevoie de niste sfaturi ..Am facut in prima zi dupa terminare menstruatiei petting cu prietenul meu pe 9 aprilie ..el fiind cu boxerii pe el iar eu nu ...nu a trecut 5 minute si mi am pus chilotii pe mine ..dupa asta am facut sex oral neprotejat reciproc apoi ne am sarutat dupa am facut iar ...Este posibilitatea sa fii intrat cumva lichid seminal inauntru vaginului? Stiu ca pare o intrebare stupida ...Dar imi este putin teama de a fii insarcinata ..mentionez ca sunt virgina si nu a avut loc nicio penetrare sau ejaculare ..dar totusi am o stare de neliniste ..Dupa cele intamplate am avut o senzatie de arsura cand urinam (am avut probleme si inainte) dupa ce au trecut cateva zile de atunci (8 zile)ma cam dor ovarele o fii si din cauza ca sunt in perioada fertilitati si aproape de ovulatie ? Va rog as dori raspunsuri sunt foarte nelinistita ..
  •  
    • 3765 mesaje
    21 Apr 2018, 13:24
    0 1
    Ioana4555 said: ...nu a trecut 5 minute si mi am pus chilotii pe mine ..dupa asta am facut sex oral neprotejat



    Adica nu ati inchis usa sau ce inseamna sex oral neprotejat?
  •  
    • 970 mesaje
    22 Apr 2018, 00:56
    0 1
    Imi este imposibil sa inteleg de ce se apuca unii sa faca sex, protejat sau nu, inainte de a invata sa scrie...
  •  
    • 3765 mesaje
    22 Apr 2018, 09:40
    0 1
    GirlOnline said:Imi este imposibil sa inteleg de ce se apuca unii sa faca sex, protejat sau nu, inainte de a invata sa scrie...

     

    Adica insinuezi ca  sexul ar tebui sa inceapa pe la sfarsitul facultatii? Sau doctoratului?

  •  
    • 970 mesaje
    23 Apr 2018, 09:41
    0 1
    Nu insinuez nimic, Igi, nu fac decat sa ii sugerez initiatoarei topicului sa se pregateasca inainte sa faca sex.
  •  
    • 3765 mesaje
    23 Apr 2018, 15:56
    0 1
    GirlOnline said:Nu insinuez nimic, Igi, nu fac decat sa ii sugerez initiatoarei topicului sa se pregateasca inainte sa faca sex.

     

     

    Pentru asta e preludiul.

  •  
    • 970 mesaje
    23 Apr 2018, 16:56
    0 0
    Oricat de amuzat esti, sunt sigura ca intelegi ce am vrut sa spun .
  •  
    • 366 mesaje
    30 Apr 2018, 14:11
    0 1
    Ioana4555 said:Buna ziua ..Am vazut ca ajutati foarte multa lume ...As avea si eu nevoie de niste sfaturi ..Am facut in prima zi dupa terminare menstruatiei petting cu prietenul meu pe 9 aprilie ..el fiind cu boxerii pe el iar eu nu ...nu a trecut 5 minute si mi am pus chilotii pe mine ..dupa asta am facut sex oral neprotejat reciproc apoi ne am sarutat dupa am facut iar ...Este posibilitatea sa fii intrat cumva lichid seminal inauntru vaginului? Stiu ca pare o intrebare stupida ...Dar imi este putin teama de a fii insarcinata ..mentionez ca sunt virgina si nu a avut loc nicio penetrare sau ejaculare ..dar totusi am o stare de neliniste ..Dupa cele intamplate am avut o senzatie de arsura cand urinam (am avut probleme si inainte) dupa ce au trecut cateva zile de atunci (8 zile)ma cam dor ovarele o fii si din cauza ca sunt in perioada fertilitati si aproape de ovulatie ? Va rog as dori raspunsuri sunt foarte nelinistita ..

       Cred  ca  vroiau  sa  simta  si  ele  ceva  tare  inauntru!