Problema in pat.

  •  
    • 5 mesaje
    27 Feb 2018, 20:08
    0 1
    Buna seara. Am nevoie de un sfat pe care nu as avea curaj sa il cer pe ''viu'' :)). Cu chiu cu vai, dupa  indelungate cautari, am reusit si eu sa intalnesc barbatul potrivit pentru mine. Cu alte cuvinte, am fost virgina pana la o varsta inaintata, adica 38 ani. Relatia noastra este echilibrata, ne respectam si ne iubim reciproc. Sunt activa sexual de 1 an si jumatate si desi sunt foarte atrasa de el, nu am avut orgasm niciodata. Este adevarat, uneori sunt cam agitata intrucat i se intampla si lui sa ii dispara erectia daca lungim preludiul prea mult si, nedorind sa il fac sa se simta prost, scurtez eu preambulul, ceea ce este evident in dezavantajul meu. Este mai in varsta decat mine cu 9 ani si deja a inceput sa dea vina pe varsta ptr pierderea erectiei. Faza cu autocunoasterea mea pica, orgasm clitoridian am fara nici o problema, dar numai daca ma ocup eu de asta. Deci, in pat cu el, poate sa ma gadile in toate felurile, nimic! Acum, pun si intrebarea, nu ma intereseaza mistocareala, important este sa imi rezolv eu problema. Pentru doamne, v-ati ''atins'' singure in acea zona in timpul raportului si ce reactie a avut barbatul de langa voi si, pentru barbati, cum ati reactionat cand doamna de alaturi a procedat asa??? Intreb fiindca imi este rusine sa o fac cu el langa mine si alta cale de rezolvare nu este. Multumesc!
  •  
    • 3765 mesaje
    28 Feb 2018, 07:51
    0 3
    Poate esti istorica, d-aia nu simti.
  •  
    • 366 mesaje
    28 Feb 2018, 10:06
    0 1
    stardust2018 said:Buna seara. Am nevoie de un sfat pe care nu as avea curaj sa il cer pe ''viu'' . Cu chiu cu vai, dupa  indelungate cautari, am reusit si eu sa intalnesc barbatul potrivit pentru mine. Cu alte cuvinte, am fost virgina pana la o varsta inaintata, adica 38 ani. Relatia noastra este echilibrata, ne respectam si ne iubim reciproc. Sunt activa sexual de 1 an si jumatate si desi sunt foarte atrasa de el, nu am avut orgasm niciodata. Este adevarat, uneori sunt cam agitata intrucat i se intampla si lui sa ii dispara erectia daca lungim preludiul prea mult si, nedorind sa il fac sa se simta prost, scurtez eu preambulul, ceea ce este evident in dezavantajul meu. Este mai in varsta decat mine cu 9 ani si deja a inceput sa dea vina pe varsta ptr pierderea erectiei. Faza cu autocunoasterea mea pica, orgasm clitoridian am fara nici o problema, dar numai daca ma ocup eu de asta. Deci, in pat cu el, poate sa ma gadile in toate felurile, nimic! Acum, pun si intrebarea, nu ma intereseaza mistocareala, important este sa imi rezolv eu problema. Pentru doamne, v-ati ''atins'' singure in acea zona in timpul raportului si ce reactie a avut barbatul de langa voi si, pentru barbati, cum ati reactionat cand doamna de alaturi a procedat asa??? Intreb fiindca imi este rusine sa o fac cu el langa mine si alta cale de rezolvare nu este. Multumesc!

     

  •  
    • 1841 mesaje
    28 Feb 2018, 14:05
    0 1
    stardust2018 said:Buna seara. Am nevoie de un sfat pe care nu as avea curaj sa il cer pe ''viu'' . Cu chiu cu vai, dupa  indelungate cautari, am reusit si eu sa intalnesc barbatul potrivit pentru mine. Cu alte cuvinte, am fost virgina pana la o varsta inaintata, adica 38 ani. Relatia noastra este echilibrata, ne respectam si ne iubim reciproc. Sunt activa sexual de 1 an si jumatate si desi sunt foarte atrasa de el, nu am avut orgasm niciodata. Este adevarat, uneori sunt cam agitata intrucat i se intampla si lui sa ii dispara erectia daca lungim preludiul prea mult si, nedorind sa il fac sa se simta prost, scurtez eu preambulul, ceea ce este evident in dezavantajul meu. Este mai in varsta decat mine cu 9 ani si deja a inceput sa dea vina pe varsta ptr pierderea erectiei. Faza cu autocunoasterea mea pica, orgasm clitoridian am fara nici o problema, dar numai daca ma ocup eu de asta. Deci, in pat cu el, poate sa ma gadile in toate felurile, nimic! Acum, pun si intrebarea, nu ma intereseaza mistocareala, important este sa imi rezolv eu problema. Pentru doamne, v-ati ''atins'' singure in acea zona in timpul raportului si ce reactie a avut barbatul de langa voi si, pentru barbati, cum ati reactionat cand doamna de alaturi a procedat asa??? Intreb fiindca imi este rusine sa o fac cu el langa mine si alta cale de rezolvare nu este. Multumesc!

    Bininteles ca poti sa faci ce vrei in pat, alaturi de barbatul tau, cat timp sunteti amandoi de acord, nu trebuie sa ceri confirmarea nimanui pe forum Pana la urma parametrii normalitatii din intimitatea voastra sunt stabiliti de voi si numai de voi. Daca te temi ca va reactiona aiurea, atunci vorbeste-i despre asta si spune-i ca ai vrea sa incerci ceva nou si ca este important pentru tine sa te incurajeze. Eu cred ca o sa fie intaratat la maxim sa auda asa ceva si sub nicio forma nu va reactiona negativ. Iar daca p face, inseamna ca nu prea sunteti compatibili si nici nu prea e matur sexual si emotional daca se apuca sa rada de tine sau ceva, doamne fereste, doar oameni maturi sunteti, nu adolescenti de 14 ani.

    Daca ii ceri sa fie barbatul care sa te protejeze si sa iti creeze spatiul intim pentru a-ti explora sexualitatea alaturi de el si de a invata ce iti face placere cu el, se va simti mega-mascul mandru nevoie mare si nu va mai stii cum sa te imbie sa infloresti. Crede-ma, nu ar trebui sa iti faci griji Spor!


    Acest mesaj a fost editat de către outofhere: 28 Feb 2018, 14:06
  •  
    • 5 mesaje
    28 Feb 2018, 14:12
    0 0
    outofhere said:
    stardust2018 said:Buna seara. Am nevoie de un sfat pe care nu as avea curaj sa il cer pe ''viu'' . Cu chiu cu vai, dupa  indelungate cautari, am reusit si eu sa intalnesc barbatul potrivit pentru mine. Cu alte cuvinte, am fost virgina pana la o varsta inaintata, adica 38 ani. Relatia noastra este echilibrata, ne respectam si ne iubim reciproc. Sunt activa sexual de 1 an si jumatate si desi sunt foarte atrasa de el, nu am avut orgasm niciodata. Este adevarat, uneori sunt cam agitata intrucat i se intampla si lui sa ii dispara erectia daca lungim preludiul prea mult si, nedorind sa il fac sa se simta prost, scurtez eu preambulul, ceea ce este evident in dezavantajul meu. Este mai in varsta decat mine cu 9 ani si deja a inceput sa dea vina pe varsta ptr pierderea erectiei. Faza cu autocunoasterea mea pica, orgasm clitoridian am fara nici o problema, dar numai daca ma ocup eu de asta. Deci, in pat cu el, poate sa ma gadile in toate felurile, nimic! Acum, pun si intrebarea, nu ma intereseaza mistocareala, important este sa imi rezolv eu problema. Pentru doamne, v-ati ''atins'' singure in acea zona in timpul raportului si ce reactie a avut barbatul de langa voi si, pentru barbati, cum ati reactionat cand doamna de alaturi a procedat asa??? Intreb fiindca imi este rusine sa o fac cu el langa mine si alta cale de rezolvare nu este. Multumesc!

    Bininteles ca poti sa faci ce vrei in pat, alaturi de barbatul tau, cat timp sunteti amandoi de acord, nu trebuie sa ceri confirmarea nimanui pe forum Pana la urma parametrii normalitatii din intimitatea voastra sunt stabiliti de voi si numai de voi. Daca te temi ca va reactiona aiurea, atunci vorbeste-i despre asta si spune-i ca ai vrea sa incerci ceva nou si ca este important pentru tine sa te incurajeze. Eu cred ca o sa fie intaratat la maxim sa auda asa ceva si sub nicio forma nu va reactiona negativ. Iar daca p face, inseamna ca nu prea sunteti compatibili si nici nu prea e matur sexual si emotional daca se apuca sa rada de tine sau ceva, doamne fereste, doar oameni maturi sunteti, nu adolescenti de 14 ani.

    Daca ii ceri sa fie barbatul care sa te protejeze si sa iti creeze spatiul intim pentru a-ti explora sexualitatea alaturi de el si de a invata ce iti face placere cu el, se va simti mega-mascul mandru nevoie mare si nu va mai stii cum sa te imbie sa infloresti. Crede-ma, nu ar trebui sa iti faci griji Spor!



    Multumesc frumos! 

  •  
    • 366 mesaje
    28 Feb 2018, 14:19
    0 1
    igivansenior said:Poate esti istorica, d-aia nu simti.

      Dupa  40  de  ani  de  .....seceta , ce  sa    mai  simta???!! S  a  uscat  si  a  picat!

  •  
    • 5 mesaje
    28 Feb 2018, 15:21
    2 0
    omulcumartoaga said:
    igivansenior said:Poate esti istorica, d-aia nu simti.

      Dupa  40  de  ani  de  .....seceta , ce  sa    mai  simta???!! S  a  uscat  si  a  picat!

    Mai bine seceta intre picioare decat seceta-n cap si saracie-n spirit si gandire.

  •  
    • 3765 mesaje
    28 Feb 2018, 16:26
    0 2
    omulcumartoaga said:
    igivansenior said:Poate esti istorica, d-aia nu simti.

      Dupa  40  de  ani  de  .....seceta , ce  sa    mai  simta???!! S  a  uscat  si  a  picat!

     

    Cica si paianjeni s-au plictisit si au plecat.

  •  
    • 5 mesaje
    28 Feb 2018, 19:15
    1 0
    igivansenior said:
    omulcumartoaga said:
    igivansenior said:Poate esti istorica, d-aia nu simti.

      Dupa  40  de  ani  de  .....seceta , ce  sa    mai  simta???!! S  a  uscat  si  a  picat!

     

    Cica si paianjeni s-au plictisit si au plecat.

     Exact ce scriam mai sus. Si vezi ca faci greseli de ortografie. Bye, bye, indivizi banali si complexati de  putzulicile lor mici,  ca tine si martzoaga,  plictisesc pe toata lumea. Deci si pe  mine.

  •  
    • 2115 mesaje
    28 Feb 2018, 19:24
    0 0
    Daca te-ai invatat cu "manuela" atatia ani ce te astepti sa mai simti?
    Vezi ca si vorbitul cu iubi despre chiar orice il poate indeparta, ceva gen "aoleu, am dat peste o obsedata statuta, iar mie incepe sa-mi moara. Asta nu stie ce varsta am?"
    P.S. Bine ca macar scrii bine... 
    Acest mesaj a fost editat de către white_storm2: 28 Feb 2018, 19:26
  •  
    • 1841 mesaje
    1 Mar 2018, 14:06
    0 0
    In ce hal a ajuns forumul asta...
  •  
    • 3765 mesaje
    1 Mar 2018, 15:37
    0 1
    stardust2018 said:
    igivansenior said:
    omulcumartoaga said:
    igivansenior said:Poate esti istorica, d-aia nu simti.

      Dupa  40  de  ani  de  .....seceta , ce  sa    mai  simta???!! S  a  uscat  si  a  picat!

     

    Cica si paianjeni s-au plictisit si au plecat.

     Exact ce scriam mai sus. Si vezi ca faci greseli de ortografie.

     

    Da' barem la mine nu plang paianjenii.

  •  
    • 2115 mesaje
    1 Mar 2018, 17:21
    1 0
    outofhere said:In ce hal a ajuns forumul asta...

     Asa este, inainte fetele isi faceau alte conturi, nick-uri noi, nu scuipau mizerii de pe conturile/nick-urile vechi!
    Era tare misto! 
    Sa ne fie rusine, noua celor care mai vomam, pardon, calcam Eva.ro! 

  •  
    • 366 mesaje
    2 Mar 2018, 07:57
    0 0
    outofhere said:In ce hal a ajuns forumul asta...

     De  ce  Draga , ca  doar  ii  fac  un  bine , sa  se  simta  si  ea  cu  adevarat  femeie!

    Sa  ai  o  Primavara  misto!

  •  
    • 5 mesaje
    4 Iun 2018, 19:18
    1 1
    Catre userul tampitzel intittulat white.storm2;  Chiar nu inteleg, de ce ai fost deranjata de postarea mea ? Ai reactionat agresiv si complet nepotrivit, Nu este vorba de iubi, ci de sotul meu, nu sunt vreo tampita semianalfabeta de care sa faci tu misto in timp ce postezi constipata si indurerata de pe WC. Hai sa iti spun si eu parerea mea. Esti chinuita de sindromul femeii f.tute de tot cartierul, plina de boli venerice, complexata, foarte urata fizic, cu note mici la scoala, stii aia mica, cu uniforma sifonata si cu parul colcaind de paduchi din fundul clasei si mereu articulata de invatatoare,  si al carei @iubi@ f.te si el vizibil tot orasul. Ti-ai efectuat vreun Papanicolau in ultima suta de ani? In timp ce tu astepti sa iti recolteze secretia de pe colul rablagit de f.tai de la varsta frageda, o doctorita profund scarbita de ceea ce vede si miroase ia discret un antivomitiv, iar  eu ma duc sa imi redactez cea de-a doua teza de doctorat! Care imi va creste lejer salariul la 4000 euro! Bye, bye, scolarita tampitica cu paduchi si rautate in suflet!
  •  
    • 2115 mesaje
    4 Iun 2018, 21:03
    0 0
    stardust2018 said:Catre userul tampitzel intittulat white.storm2;  Chiar nu inteleg, de ce ai fost deranjata de postarea mea ? Ai reactionat agresiv si complet nepotrivit, Nu este vorba de iubi, ci de sotul meu, nu sunt vreo tampita semianalfabeta de care sa faci tu misto in timp ce postezi constipata si indurerata de pe WC. Hai sa iti spun si eu parerea mea. Esti chinuita de sindromul femeii f.tute de tot cartierul, plina de boli venerice, complexata, foarte urata fizic, cu note mici la scoala, stii aia mica, cu uniforma sifonata si cu parul colcaind de paduchi din fundul clasei si mereu articulata de invatatoare,  si al carei @iubi@ f.te si el vizibil tot orasul. Ti-ai efectuat vreun Papanicolau in ultima suta de ani? In timp ce tu astepti sa iti recolteze secretia de pe colul rablagit de f.tai de la varsta frageda, o doctorita profund scarbita de ceea ce vede si miroase ia discret un antivomitiv, iar  eu ma duc sa imi redactez cea de-a doua teza de doctorat! Care imi va creste lejer salariul la 4000 euro! Bye, bye, scolarita tampitica cu paduchi si rautate in suflet!

      wow, esti doctoranda in... prostie? Ce m-ai ginit, n-o sa dorm din cauza ta. Bleah!!!
    Iti recomand un Colgate Max White!

  •  
    • 2115 mesaje
    4 Iun 2018, 21:07
    0 0
    stardust2018 said:Catre userul tampitzel intittulat white.storm2;  Chiar nu inteleg, de ce ai fost deranjata de postarea mea ? Ai reactionat agresiv si complet nepotrivit, Nu este vorba de iubi, ci de sotul meu, nu sunt vreo tampita semianalfabeta de care sa faci tu misto in timp ce postezi constipata si indurerata de pe WC. Hai sa iti spun si eu parerea mea. Esti chinuita de sindromul femeii f.tute de tot cartierul, plina de boli venerice, complexata, foarte urata fizic, cu note mici la scoala, stii aia mica, cu uniforma sifonata si cu parul colcaind de paduchi din fundul clasei si mereu articulata de invatatoare,  si al carei @iubi@ f.te si el vizibil tot orasul. Ti-ai efectuat vreun Papanicolau in ultima suta de ani? In timp ce tu astepti sa iti recolteze secretia de pe colul rablagit de f.tai de la varsta frageda, o doctorita profund scarbita de ceea ce vede si miroase ia discret un antivomitiv, iar  eu ma duc sa imi redactez cea de-a doua teza de doctorat! Care imi va creste lejer salariul la 4000 euro! Bye, bye, scolarita tampitica cu paduchi si rautate in suflet!

     Te-am citat sa ramana aici pe forum imaginea, exprimarea, gandirea uneia ne-ututa la vreme.

  •  
    • 366 mesaje
    5 Iun 2018, 08:08
    0 1
    stardust2018 said:Catre userul tampitzel intittulat white.storm2;  Chiar nu inteleg, de ce ai fost deranjata de postarea mea ? Ai reactionat agresiv si complet nepotrivit, Nu este vorba de iubi, ci de sotul meu, nu sunt vreo tampita semianalfabeta de care sa faci tu misto in timp ce postezi constipata si indurerata de pe WC. Hai sa iti spun si eu parerea mea. Esti chinuita de sindromul femeii f.tute de tot cartierul, plina de boli venerice, complexata, foarte urata fizic, cu note mici la scoala, stii aia mica, cu uniforma sifonata si cu parul colcaind de paduchi din fundul clasei si mereu articulata de invatatoare,  si al carei @iubi@ f.te si el vizibil tot orasul. Ti-ai efectuat vreun Papanicolau in ultima suta de ani? In timp ce tu astepti sa iti recolteze secretia de pe colul rablagit de f.tai de la varsta frageda, o doctorita profund scarbita de ceea ce vede si miroase ia discret un antivomitiv, iar  eu ma duc sa imi redactez cea de-a doua teza de doctorat! Care imi va creste lejer salariul la 4000 euro! Bye, bye, scolarita tampitica cu paduchi si rautate in suflet!

      Atentie fetelor , daca stati ne.... , se pare ca va este afectat si creierul!

    Asa , ca spor la treaba!

  •  
    • 175 mesaje
    25 Iun 2019, 02:04
    0 0
    igivansenior said:Poate esti istorica, d-aia nu simti.

     .

  •  
    • 11 mesaje
    25 Dec 2020, 22:52
    0 0
    La multe femei cu această vârstă și problema asta, ar ajuta foarte mult, un amant, de aceiași vârstă sau aproape...