Fosta mea iubita

  •  
    • 1890 mesaje
    23 Feb 2018, 14:41
    2 0
    Altul, mai cu sange in oo ar fi scos-o din carti dupa prima abatere, nu s-ar mai fi uitat la ea nici cu ceafa! Dar el, daca are spinarea din plastilina, lasa sa-l joace curva!
  •  
    • 151 mesaje
    27 Feb 2018, 21:22
    2 0
    scorpion112 said:
    coana_mare said:

    Răposata mea bunică avea o vorbă: bărbatul trebuie să fie puțin mai frumos ca Dracu ' ! S-a intors lumea pe dos...să se preocupe bărbații de frumusețe. Uită-te in jurul tău câte femei singure, nemăritate, divorțate ...si tu te plângi ?! N-o fi fost aia frumusețea pământului ; s-a mai purtat si urât cu tine...bine că ai scăpat de ea !

    Barbatilor le plac in general curvele. Fata aia a stiut sa-l joace pe degete, de-aia i-a placut de ea. Una cuminte nu i-ar fi atras interesul, asa ca nu-l mai compatimi!

     

    Mă agăț de ultima ta propoziție : " Una cuminte nu i-ar fi atras interesul "... Prin ce să îi atragă interesul ?! Prin vreun eseu despre Soljenitîn si rolul lui in literatura universală ? Prin vreo prăjitură complicată cu sos de mascarpone ? Prin vreo relatare despre TajMahal si istoria religiilor ? E vreun barbat care se multumeste cu ceva de genul asta ?!
  •  
    • 3 mesaje
    26 Sep 2019, 11:21
    0 0
    Ce lucrare miraculoasă a Domnului Zakuza. Am citit un articol despre munca sa și a fost atât de uimitor pentru lucrurile pe care le face este minunat și excelent. Aveam nevoie de ajutor pentru a-mi reveni fosta soție și am văzut recenzii minunate despre Lord Zakuza și am luat legătura cu el, indiferent de faptul că nu am vrut să spun că am crezut în el și mi-a spus că ajutarea oamenilor îl face fericit. Îți vine să crezi? Am fost atât de scutit de trauma mea emoțională după ce am vorbit cu el și mi-a spus că va pregăti o vraja de dragoste pentru mine, care o va readuce pe fosta mea soție în termen de 24 de ore. Nu am putut înțelege cum o face, dar m-a asigurat că fosta mea soție va reveni la mine și despre care, după ce i-a urmat instrucțiunile, el a pregătit vraja de dragoste și fosta mea soție a revenit la mine în 24 de ore. Am fost atât de fericită și astăzi, fosta mea soție și cu mine avem parte de cel mai bun moment. Nu știu prin ce treci azi, dar te pot asigura și că Lord Zakuza te poate ajuta. Doar clienții serioși care au nevoie de ajutorul lui pot să-i trimită un mesaj pe linia sa WhatsApp prin +17405739483 pentru răspuns imediat sau să-i trimită un e-mail prin: doctorzakuzaspelltemple@hotmail.com