Relație extraconjugala. Eu căsătorita, el căsătorit...ce să fac?

  •  
    • 12 mesaje
    22 Iul 2019, 16:15
    0 0
    Este prioritar sa ti faci ordine in viata , sa te hotarasti sa pui capat uneia dintre relatii fiindca ce spui tu acuma faci rau tuturor celor din actuala ta familie , aduci un climat de razboi in familie ! 
  •  
    • 3 mesaje
    22 Nov 2019, 12:25
    0 0
    ISABELASAILEANU said:Este prioritar sa ti faci ordine in viata , sa te hotarasti sa pui capat uneia dintre relatii fiindca ce spui tu acuma faci rau tuturor celor din actuala ta familie , aduci un climat de razboi in familie !s 

     

  •  
    • 3 mesaje
    22 Nov 2019, 12:26
    0 0
    Climat de razboi????
  •  
    • 175 mesaje
    8 Mar 2020, 02:29
    0 1
    Scuze ca sunt asa de sincera, dar esti proasta. Proasta la dublu. Dupa parerea mea, nu poti iubi doi barbati in acelasi timp. Asa ca, atunci cand afirmi ca il iubesti pe sotul tau, MINTI CU NERUSINARE. In alta ordine de idei, esti proasta pentru ca ai acceptat relatia asta pana in punctul in care nu mai poti scapa de el. Eu sunt de parere ca, daca un barbat nu merita sa iti fie sot, asa cum nu merita amantul, pentru care nu ti-ai lasa tu sotul si nici el nevasta, nu merita nici sa il iubesti si nici sa investesti sentimente si timp in relatia aia. Eu sunt divortata pentru ca am avut TARIA si CARACTERUL si PUTEREA sa nu accept compromisuri, chiar daca am copil. Nu stiu ce sa spun decat ca esti proasta. Ar trebui sa reflectezi la tot ce ti-am spus si sa iei decizia cea mai buna pentru tine. Dar, daca esti nefericita cu sotul tau, intotdeauna va fi un barbat, poate nu asta, poate altul, care te va atrage spre el. Iar atractia va fi cu atat mai intensa cu cat tu vei fi mai nefericita in ``inchisoarea`` asta numita casnicia ta infidela.
  •  
    • 20 mesaje
    18 Mai 2020, 11:43
    0 0
    Potenta k,a,m,a.g,r.a.
    suplimente potenta, sub forma de tablete sau gel de la fima consacrata Ajanta pharma,
    cupluri fericite, fata probleme
    100% originale,
    pret promotional.

    Relatii si comenzi pe whatsApp,

    0748900069