intalnire cu amanta

  •  
    • 8 mesaje
    5 Feb 2018, 22:08
    0 0
    Buna,am o relatie de 5 ani cu un barbat,totul era ok pana acum 6 luni ,cand s-a reintalnit cu fosta sotie,ne-am despartit,a stat cu ea o luna,mi-a zis ca a vrut sa dea o sansa relatiei lor,dar n-a mers. Eu l-am iertat, ne-am reluat relatia,zicea ca nu mai e interesat de ea,ca e o femeie usoara,ca umbla cu mai multi barbati.Acum 1 luna s-a reintalnit cu ea,ca trebuia sa ia niste lucruri de la ea,iarasi a ajuns in pat cu ea,2 nopti a stat cu ea,pe mine m-a mintit ca e la chef,dar am aflat.Mi-a zis ca n-a fost decat o aventura,ca pe mine ma iubeste,ca ea l-a chemat la hotel si ca barbat cum sa refuzi o femeie.Problema e urmatoarea,mi-a zis ca sa nu mai fiu geloasa cand se va mai intalni cu ea,sa merg cu el si sa o facem in 3.Pentru mine e o provocare,niciodata n-am incercat in 3,intr-un fel as vrea,dar sa ma intalnesc cu rivala mea? Astept pareri,va multumesc
  •  
    • 3765 mesaje
    6 Feb 2018, 10:42
    1 0
    Eu cred ca-i cazul sa nu-i mai spui amanta. Ci iubita.
  •  
    • 8 mesaje
    6 Feb 2018, 23:34
    0 0
    igivansenior said:Eu cred ca-i cazul sa nu-i mai spui amanta. Ci iubita.

     

  •  
    • 8 mesaje
    6 Feb 2018, 23:36
    0 0
    daaa,poate ajungem prietene, voi radeti,dar e un lucru serios
  •  
    • 7934 mesaje
    7 Feb 2018, 00:26
    1 0
    iubire50 said:Buna,am o relatie de 5 ani cu un barbat,totul era ok pana acum 6 luni ,cand s-a reintalnit cu fosta sotie,ne-am despartit,a stat cu ea o luna,mi-a zis ca a vrut sa dea o sansa relatiei lor,dar n-a mers. Eu l-am iertat, ne-am reluat relatia,zicea ca nu mai e interesat de ea,ca e o femeie usoara,ca umbla cu mai multi barbati.Acum 1 luna s-a reintalnit cu ea,ca trebuia sa ia niste lucruri de la ea,iarasi a ajuns in pat cu ea,2 nopti a stat cu ea,pe mine m-a mintit ca e la chef,dar am aflat.Mi-a zis ca n-a fost decat o aventura,ca pe mine ma iubeste,ca ea l-a chemat la hotel si ca barbat cum sa refuzi o femeie.Problema e urmatoarea,mi-a zis ca sa nu mai fiu geloasa cand se va mai intalni cu ea,sa merg cu el si sa o facem in 3.Pentru mine e o provocare,niciodata n-am incercat in 3,intr-un fel as vrea,dar sa ma intalnesc cu rivala mea? Astept pareri,va multumesc

     

    Pe bune??? Vin si eu
  •  
    • 7934 mesaje
    7 Feb 2018, 00:27
    0 0
    Asta ca sa nu te las singura cu ei. Sa ai si tu ce face in timp ce ei isi "regleaza" conturile.
  •  
    • 366 mesaje
    7 Feb 2018, 08:01
    0 0
    Leu76 said:
    iubire50 said:Buna,am o relatie de 5 ani cu un barbat,totul era ok pana acum 6 luni ,cand s-a reintalnit cu fosta sotie,ne-am despartit,a stat cu ea o luna,mi-a zis ca a vrut sa dea o sansa relatiei lor,dar n-a mers. Eu l-am iertat, ne-am reluat relatia,zicea ca nu mai e interesat de ea,ca e o femeie usoara,ca umbla cu mai multi barbati.Acum 1 luna s-a reintalnit cu ea,ca trebuia sa ia niste lucruri de la ea,iarasi a ajuns in pat cu ea,2 nopti a stat cu ea,pe mine m-a mintit ca e la chef,dar am aflat.Mi-a zis ca n-a fost decat o aventura,ca pe mine ma iubeste,ca ea l-a chemat la hotel si ca barbat cum sa refuzi o femeie.Problema e urmatoarea,mi-a zis ca sa nu mai fiu geloasa cand se va mai intalni cu ea,sa merg cu el si sa o facem in 3.Pentru mine e o provocare,niciodata n-am incercat in 3,intr-un fel as vrea,dar sa ma intalnesc cu rivala mea? Astept pareri,va multumesc

     

    Pe bune??? Vin si eu

     Leule , tu  te  duci  sa  filmezi  evenimentul???

  •  
    • 366 mesaje
    7 Feb 2018, 08:03
    0 1
    iubire50 said:daaa,poate ajungem prietene, voi radeti,dar e un lucru serios

     Pai  normal  ca  o  sa  ajungeti  prietene , daca  folositi  acelasi  "tacam"  si  acelasi  ciocan!

  •  
    • 3765 mesaje
    7 Feb 2018, 09:01
    0 1
    iubire50 said:daaa,poate ajungem prietene, voi radeti,dar e un lucru serios

     

     

    Sa ne spui cum a fost. Preferabil cu amanunte.

  •  
    • 8 mesaje
    7 Feb 2018, 10:17
    0 0
    A-ti incercat careva sexul in 3, un barbat cu 2 femei? cum e? astept raspunsuri
  •  
    • 8 mesaje
    7 Feb 2018, 10:20
    0 0
    O sa va povestesc cu lux de amanunte evenimentul, vreti si poze ?
  •  
    • 3765 mesaje
    7 Feb 2018, 13:39
    1 1
    Chestia că la sexul in trei daca incep ele sa se mozolească, că bărbat poți să te uiți pe geam, să fumezi o țigară, să vezi câteva sute de episoade din Tanar și Nelinistit.
    Nu multe poze, câteva edificatoare.
  •  
    • 366 mesaje
    7 Feb 2018, 13:59
    0 1
    iubire50 said:A-ti incercat careva sexul in 3, un barbat cu 2 femei? cum e? astept raspunsuri

     Nu  vrei  sa  incerci  si  2  barbati  cu  o  femeie?!

    Adrenalina  maxima!

     

  •  
    • 366 mesaje
    7 Feb 2018, 14:01
    0 1
    iubire50 said:O sa va povestesc cu lux de amanunte evenimentul, vreti si poze ?

     Am  vrea  intai  doar  poze  cu  tine , poate  te  invitam  la  o  agapa  in  3!

     

  •  
    • 12625 mesaje
    7 Feb 2018, 14:28
    1 0
    Ce aveti mai oameni cu sexul in 3? 2 sunt un cuplu..3 sunt o gramada...
    trebuie sa gandesti cam asa
    daca sunt 2 cu una..e posta
    daca e unul cu 2 ...are 2 gauri la dispozitie...

    daca nu esti facut mental pentru asa ceva nu trebuie sa te bagi.....
  •  
    • 366 mesaje
    7 Feb 2018, 14:32
    0 0
    carmen008 said:Ce aveti mai oameni cu sexul in 3? 2 sunt un cuplu..3 sunt o gramada...
    trebuie sa gandesti cam asa
    daca sunt 2 cu una..e posta
    daca e unul cu 2 ...are 2 gauri la dispozitie...

    daca nu esti facut mental pentru asa ceva nu trebuie sa te bagi.....

     Credeam  ca  te  ai  mai  emancipat!

  •  
    • 8 mesaje
    7 Feb 2018, 14:59
    0 0
    Oameni buni, trebuie sa ai sange rece sa te intalnesti cu rivala ta,sa te saruti cu ea,etc ,nu? 
  •  
    • 3765 mesaje
    7 Feb 2018, 15:04
    0 0
    iubire50 said:
    Oameni buni, trebuie sa ai sange rece sa te intalnesti cu rivala ta,sa te saruti cu ea,etc ,nu? 

     

     

    Incepi sa te lauzi.

  •  
    • 366 mesaje
    7 Feb 2018, 15:36
    0 0
    iubire50 said:
    Oameni buni, trebuie sa ai sange rece sa te intalnesti cu rivala ta,sa te saruti cu ea,etc ,nu? 

     

      Da  de  ce  rivala , ca  doar  detineti  un  bun  in  coproprietate!!

  •  
    • 8 mesaje
    7 Feb 2018, 17:28
    0 0
    igivansenior said:
    iubire50 said:
    Oameni buni, trebuie sa ai sange rece sa te intalnesti cu rivala ta,sa te saruti cu ea,etc ,nu? 

     

     

    Incepi sa te lauzi.

     Nu ma laud!!!!