Testati produsele de la Dr.hart pentru dureri musculare si artic

  •  
    • 28 mesaje
    31 Ian 2018, 18:16
    0 0
    Recomand Crema Calmanta si Complex pentru articulatii de la Dr.Hart.Desi am mai utilizat si alte produse pentru articulatii,nici unele dintre acestea nu au ameliorat durerile de articulatii cum fac produsele de la Dr.Hart.
    Complexul pentru articulatii Dr.Hart contine suficiente ingrediente care sustin sanatatea articulatiilor si a oaselor,ingrediente cum ar fi:Vitamina C,Boswellia,Manganul,Condroitina,Ghimbirul,Acidul Hialuronic si Glucozamina.
    Crema Calmanta Dr.Hart este un produs inovativ in ameliorarea durerilor articulare si musculare.De la o anumita varsta si nu numai apar tot felul de dureri musculare si articulare si mai ales in sezonul rece,dar cu produsele Dr.Hart durerile se amelioreaza urmand tratamentul de 2-3 luni cu pauza de 1 luna.Recomand cu mare drag folosirea produselor!
  •  
    • 292 mesaje
    1 Mar 2018, 22:24
    1 0
    Pentru articulații recomand și magneții neodimi , sunt foarte buni. Eu aveam dureri mari la genunchi și mi-am cumparat o banda magnetica cu astfel de magneti, kneeactive se numeste. Din pacate pentru alte articulatii nu cunosc astfel de produse, dar am citit pe mai multe pagini despre aceasta actiune a magnetilor si cica nu actioneaza doar asupra articulatiilor benefic.
  •  
    • 292 mesaje
    1 Mar 2018, 22:27
    1 0
    Am uitat să adaug ca durerea a disparut dupa cateva zile, 5-6 mai exact sincer nu ma asteptam, dar unguentele si cremele nu aveau nici un efect si am riscat cu banda asta. Cine se gandea ca magnetii pot actiona asupra organismului
  •  
    • 6 mesaje
    15 Mar 2018, 17:40
    1 0
    Scapa de disconfort! Foloseste creme ce contin Glucozamina pentru diminuarea durerilor articulare, recomand Crema Calmanta si Complex pentru articulatii de la Dr.Hart, eu am fost si sunt foarte multumita