Nu am facut sex de...ceva vreme

  •  
    • 1 mesaje
    24 Ian 2018, 02:12
    0 0
    Buna,

    Ma numesc Andrei si nu stiu exact ce caut pe acest forum, probabil doar o parere sincera, avand in vedere ca nu prea am avut ocazia sa discut acest subiect cu cineva.
    Am 25 de ani si la 19 am avut ultima relatie serioasa si esuata. Nu spun ca e din cauza asta, dar a influentat intr-o anumita masura un sir de evenimente ce stau la baza abstinentei mele.
    Ideea e ca nu e vorba de vreun complex, nu simt ca am pierdut acesti ani d.p.d.v. sentimental / emotional si nici nu am ajuns in pragul disperarii.

    Credeti ca e ok, grav, irecuperabil ? *_*

  •  
    • 3765 mesaje
    24 Ian 2018, 14:08
    0 0
    Da, e foarte grav. Se spune prin tagma barbateasca o chestie din batrani: futi nu futi, vremea pulii trece.
    Asa ca scoate-ti ciucurelul si flutura-l peste mari si tari, sa vada femeile ce cocosel mandru ai tu. Si toate vor veni la tine ca la un magazin de dulciuri gratis.
  •  
    • 3 mesaje
    27 Ian 2018, 15:12
    1 0
    Daca nu dai bani si fute
  •  
    • 7 mesaje
    28 Ian 2018, 15:20
    0 0
    Buna,

    Daca vrei un raspuns sincer, eu ti-l voi da. OK? Grav? Irecuperabil? Hmm... Ok nu este, grav nu este neaparat insa irecuperabil este tot timpul pierdut Sexul nu este totul, dar este o parte importanta din viata. Daca tot vrei un raspuns sincer, ar ajuta sa oferi mai multe detalii. Care sunt cauzele? Timiditatea, lipsa increderii, altele? In general ti-as spune sa iesi in lume, sa cunosti o fata (nu neaparat relatie serioasa, dar nici nu te-as sfatui sa platesti vreuna ) si fa pasul (protejat!) Cred ca lucrurile vor fi mai usor de gestionat dupa.

    Totusi, ai grija. Sunt boli cu transmitere sexuala care se pot lua chiar si cu prezervativ.

    Succes!
  •  
    • 3765 mesaje
    28 Ian 2018, 15:58
    0 0
    Chiar ii recomand sa se masturbeze cu prezervativul pe ciucurel. Cine stie pe unde i-a umblat mana!