sunt laş. nu pot lasa o relatie dezastruasa.

  •  
    • 1890 mesaje
    11 Ian 2018, 08:12
    0 0
    Bineinteles! Intr-un topic mai la deal avea fantezii cu sex in trei!
  •  
    • 7934 mesaje
    30 Ian 2018, 22:14
    0 0
    duducamaro1 said:Sunt un las si nu pot lasa o relatie dezastruasa de 15 ani cu un copil de 8 ani. Imi doresc sa gasesc pe cineva sa reusesc sa ies din impas. Stiu ca nu e bine atat timp cat esti casatorit sa iti faci alta relatie. Oricine aude ma eticheteaza imediat in ,,curvar'' sau ,,aventurier''. Vreau o relatie totusi...

     

    Incearca ceva discret si se rezolva.
  •  
    • 77 mesaje
    31 Ian 2018, 23:09
    0 0
    Daca esti nemultumit, nefericit si cauti cineva sa te faca fericit sa stii ca psihologii au spus si experienta mi-a confirmat ca fericirea nu o gasesti la o alta persoana, intai inveti sa te faci singur fericit si alta persoana te poate face doar mai fericit. E posibil sa iti gasesti alta si vezi dupa ceva timp ca iar nu esti multumit, problema nu e la ele ci la tine + ai stricat si relatia cu copilul tau. Apropo incerci sa ai o relatie cu copilul, ajuti la treburile casei, sau dai numai niste bani si nu mai stii ce sa faci de prea mult timp liber. Nu ar fi mai bine sa construiesti momente memorabile pentru copilul tau - cu sotia ta. O mama apreciaza intotdeauna un tata bun pentru copilul ei.
  •  
    • 77 mesaje
    31 Ian 2018, 23:34
    0 0
    Si informativ iti spun ca e normal ca intr-o relatie sa contribui cu bani, in primul rand e vorba ca si tu consumi, apa, gaz, electricitate, mancare plus ca ai responsabilitati si pentru copil. In orice relatie intri trebuie sa contribui cu bani, daca gasesti una sa te tina in spate e vai de capul ei, cu stima de sine 0- o femeie de calitate nu tine un trantor in spate. Sotia ta pare ok daca intuiesti ca te-ar parasi daca nu ai contribui cu bani la familie. Esti stresat ca dai bani in casa??? Vrei sa te tina nevasta sau sa gasesti una care sa te tina?
    Acest mesaj a fost editat de către dacri: 31 Ian 2018, 23:37
  •  
    • 12208 mesaje
    1 Feb 2018, 12:37
    0 1
    Incearca si vorbeste cu un psiholog , o parerea avizata si impartiala te poate ajuta !