Am 17 ani,nu am avut prieten. Nu am prietene cu care sa ies,simt

  •  
    • 1 mesaje
    31 Dec 2017, 17:17
    0 0
    Hei.. Mă numesc Aurelia,am 17 ani. Nu am prieteni doar cunostinte.. Simt nevoia să-mi fac un iubit,sa am cu cine sa vorbesc in momentele grele ( cu părinții nu pot discuta toate problemele) vad atâtea persoane mult mai mici decât mine care au prieten/prietena. Nu stiu.. poate din cauza ca nu prea comunic cine stie ce cu ei. Sau ca atunci cand cineva ma plăcea si vroia sa fie cu mine eu am refuzat . Poate pentru ca am așteptări prea mari de la cineva .. Poate ca imi este frica ca nu ma va accepta cu defectele mele (întotdeauna imi este frica de asta,cred ca de aceea nici nu am prieteni) Nu stiu.. tot ce vreau e sa gasesc acel băiat pe care mi l-am dorit mereu
    Acest mesaj a fost editat de către Aureliaaam235: 31 Dec 2017, 17:18
  •  
    • 3765 mesaje
    2 Ian 2018, 19:58
    0 1
    O sa imbatranesti frumos si singura.
  •  
    • 366 mesaje
    3 Ian 2018, 09:42
    0 2
    Aureliaaam235 said:Hei.. Mă numesc Aurelia,am 17 ani. Nu am prieteni doar cunostinte.. Simt nevoia să-mi fac un iubit,sa am cu cine sa vorbesc in momentele grele ( cu părinții nu pot discuta toate problemele) vad atâtea persoane mult mai mici decât mine care au prieten/prietena. Nu stiu.. poate din cauza ca nu prea comunic cine stie ce cu ei. Sau ca atunci cand cineva ma plăcea si vroia sa fie cu mine eu am refuzat . Poate pentru ca am așteptări prea mari de la cineva .. Poate ca imi este frica ca nu ma va accepta cu defectele mele (întotdeauna imi este frica de asta,cred ca de aceea nici nu am prieteni) Nu stiu.. tot ce vreau e sa gasesc acel băiat pe care mi l-am dorit mereu

     Cu  scoala  cum  stai?

      La  Multi  Ani!

  •  
    • 1 mesaje
    4 Ian 2018, 10:22
    0 0
    Cred ca trebuie sa fi mai increzatoare in tine. Curaj mult.
  •  
    • 2115 mesaje
    4 Ian 2018, 13:27
    0 1


    Acest mesaj a fost editat de către white_storm2: 2 Feb 2018, 08:49
  •  
    • 366 mesaje
    4 Ian 2018, 13:47
    0 3
    white_storm2 said:La 17 ani nu ai prieteni? E grav! Da' tu unde traiesti, in varful muntelui?
    Fa-ti prietene, lasa iubitul pentru atunci cand vei fi realizata si scolita, nu pierzi nimic!!! Ce este al tau e tot acolo...

     Despre  ce  scoal  vorbesti ?/  se  mai  face  asa  ceva  , sau  te  refereai  la  cea  de  la  rusi???

  •  
    • 2115 mesaje
    4 Ian 2018, 14:58
    1 1


    Acest mesaj a fost editat de către white_storm2: 2 Feb 2018, 08:50
  •  
    • 12208 mesaje
    4 Ian 2018, 16:08
    0 1
    Draga Aurelia nu exista oameni fara defecte, suntem perfectibili niciodata perfecti ! Prieteniile cu baietii nu sunt intotdeauna ceea ce par ,tu ai vrea sa te vada cineva dar ai multe de invatat , mai ales despre tine insati ! Invata intai tu sa te iubesti pe tine insati . Citeste despre cresterea stimei de sine si vei fi mai impacata cu cea care esti !