Despre femei si distractie - de ce suntem reticente?

  •  
    • 1 mesaje
    21 Oct 2017, 01:56
    0 0
       Salutare. Am cautat un forum un scriu in general femei, fiindca am o curiozitate....:)
       Eu si sotul meu am avut parte de cateva experiente in 3 in ultimii 7-8 ani. Nu stu la altii, dar la noi a functionat. A fost o fantezie comuna...eu doream sa incerc ceva cu o fata, el si-ar fi dorit sa ne priveasca, pe mine ma incita ideea de a-l privi pe el cu inca o tipa....nu stiu ,s-a legat. Am facut-o, complet inconstient cand eram la inceputul relatiei si nu aveam mai mult de 25 de ani....ne-a placut tare, am continuat sa ne dorim, chiar daca relatia a evoluat si au aparut copii, responsabilitaitle etc...
       Potentialele partenere le-am gasit mereu pe site-uri de dating. Prefer sa abordez femei normale, nu declarat bisexuale sau lesbiene....Eu una ma consider hetero cu..vederi largi :) Prefer o tipa ca mine ,deschisa, curioasa dar...atat decat una foarte focusata si care stie foarte bine ce si cat isi doreste. Pentru mine inclusiv prietenia care se poate lega intre noi este foarte importanta si vreau sa avem cat mai multe in comun, inclusiv sexualitatea! (adica sa ne placa amandorura barbatii)
       Acum ,intrebarea mea....
      DE CE NU? - ok, daca esti mai catolica decat Papa si ai niste reguli stricte dupa care preferi sa traiesti, inteleg. Dar altfel? Sunt fete singure, dragute, care nu au un partener...care poate chiar au fantezia asta..si totusi aleg sa refuze, sa stea acasa si sa astepte cuminti sa apara Fat Frumos. Nu ofer viitorul, dar ofer un prezent interesant! iesi ,cunosti, razi ,povestesti...poate se leaga ceva, o prietenie...ai o experienta erotica inedita, aduni amintiri...De ce isi pun femeile frana cand vine vorba de tentatii inedite ? Sunt curioasa de raspunsuri (minus cele rautacioase) :)
  •  
    • 11561 mesaje
    23 Oct 2017, 12:44
    0 2
    Maria_Maria86 said:   Salutare. Am cautat un forum un scriu in general femei, fiindca am o curiozitate....
       Eu si sotul meu am avut parte de cateva experiente in 3 in ultimii 7-8 ani. Nu stu la altii, dar la noi a functionat. A fost o fantezie comuna...eu doream sa incerc ceva cu o fata, el si-ar fi dorit sa ne priveasca, pe mine ma incita ideea de a-l privi pe el cu inca o tipa....nu stiu ,s-a legat. Am facut-o, complet inconstient cand eram la inceputul relatiei si nu aveam mai mult de 25 de ani....ne-a placut tare, am continuat sa ne dorim, chiar daca relatia a evoluat si au aparut copii, responsabilitaitle etc...
       Potentialele partenere le-am gasit mereu pe site-uri de dating. Prefer sa abordez femei normale, nu declarat bisexuale sau lesbiene....Eu una ma consider hetero cu..vederi largi Prefer o tipa ca mine ,deschisa, curioasa dar...atat decat una foarte focusata si care stie foarte bine ce si cat isi doreste. Pentru mine inclusiv prietenia care se poate lega intre noi este foarte importanta si vreau sa avem cat mai multe in comun, inclusiv sexualitatea! (adica sa ne placa amandorura barbatii)
       Acum ,intrebarea mea....
      DE CE NU? - ok, daca esti mai catolica decat Papa si ai niste reguli stricte dupa care preferi sa traiesti, inteleg. Dar altfel? Sunt fete singure, dragute, care nu au un partener...care poate chiar au fantezia asta..si totusi aleg sa refuze, sa stea acasa si sa astepte cuminti sa apara Fat Frumos. Nu ofer viitorul, dar ofer un prezent interesant! iesi ,cunosti, razi ,povestesti...poate se leaga ceva, o prietenie...ai o experienta erotica inedita, aduni amintiri...De ce isi pun femeile frana cand vine vorba de tentatii inedite ? Sunt curioasa de raspunsuri (minus cele rautacioase)

       Cu  doi  barbati  nu  vrei  sa  incerci?

  •  
    • 3765 mesaje
    25 Oct 2017, 10:27
    0 2
    Maria_Maria86 said:  
      DE CE NU? - ok, daca esti mai catolica decat Papa si ai niste reguli stricte dupa care preferi sa traiesti, inteleg. Dar altfel? Sunt fete singure, dragute, care nu au un partener...care poate chiar au fantezia asta..si totusi aleg sa refuze, sa stea acasa si sa astepte cuminti sa apara Fat Frumos. Nu ofer viitorul, dar ofer un prezent interesant! iesi ,cunosti, razi ,povestesti...poate se leaga ceva, o prietenie...ai o experienta erotica inedita, aduni amintiri...De ce isi pun femeile frana cand vine vorba de tentatii inedite ? Sunt curioasa de raspunsuri (minus cele rautacioase)

     

     

    Ce rele!!! Auzi tu, sa nu vrea in trei. Ai dreptate, decat deloc mai bine in trei. Ai de unde alege.

    Io ti-as recomanda-o pe doamna Opium dar ea prefera mai mult cu doi barbati.

  •  
    • 2115 mesaje
    25 Oct 2017, 20:20
    0 1
    Maria_Maria86 said:   Salutare. Am cautat un forum un scriu in general femei, fiindca am o curiozitate....
       Eu si sotul meu am avut parte de cateva experiente in 3 in ultimii 7-8 ani. Nu stu la altii, dar la noi a functionat. A fost o fantezie comuna...eu doream sa incerc ceva cu o fata, el si-ar fi dorit sa ne priveasca, pe mine ma incita ideea de a-l privi pe el cu inca o tipa....nu stiu ,s-a legat. Am facut-o, complet inconstient cand eram la inceputul relatiei si nu aveam mai mult de 25 de ani....ne-a placut tare, am continuat sa ne dorim, chiar daca relatia a evoluat si au aparut copii, responsabilitaitle etc...
       Potentialele partenere le-am gasit mereu pe site-uri de dating. Prefer sa abordez femei normale, nu declarat bisexuale sau lesbiene....Eu una ma consider hetero cu..vederi largi Prefer o tipa ca mine ,deschisa, curioasa dar...atat decat una foarte focusata si care stie foarte bine ce si cat isi doreste. Pentru mine inclusiv prietenia care se poate lega intre noi este foarte importanta si vreau sa avem cat mai multe in comun, inclusiv sexualitatea! (adica sa ne placa amandorura barbatii)
       Acum ,intrebarea mea....
      DE CE NU? - ok, daca esti mai catolica decat Papa si ai niste reguli stricte dupa care preferi sa traiesti, inteleg. Dar altfel? Sunt fete singure, dragute, care nu au un partener...care poate chiar au fantezia asta..si totusi aleg sa refuze, sa stea acasa si sa astepte cuminti sa apara Fat Frumos. Nu ofer viitorul, dar ofer un prezent interesant! iesi ,cunosti, razi ,povestesti...poate se leaga ceva, o prietenie...ai o experienta erotica inedita, aduni amintiri...De ce isi pun femeile frana cand vine vorba de tentatii inedite ? Sunt curioasa de raspunsuri (minus cele rautacioase)

     Da' voi si munciti? Adica timpul vostru liber va satisface cumva? Nu de alta, dar unii se lupta cu timpul pentru a cladi o relatie, se chinuiesc sa aiba una si n-au timp pentru ...chestii, perversiuni, ciudatenii...

  •  
    • 535 mesaje
    26 Oct 2017, 11:24
    0 2
    Cred ca am sa-i iau locul Andei cat de curand...
    Pacatosilor in loc sa faceti orgii sambata seara si a doua zi sa dormiti pana la 12, mai bine treziti-va duminica la 7 si mergeti la biserica.
    Lasati sexul in grup cu finalizare la gramada, ca in iad o sa va f**a dracii de o sa vi se uzeze discurile de frana
  •  
    • 11561 mesaje
    26 Oct 2017, 13:57
    0 3
    Saturrn94 said:Cred ca am sa-i iau locul Andei cat de curand...
    Pacatosilor in loc sa faceti orgii sambata seara si a doua zi sa dormiti pana la 12, mai bine treziti-va duminica la 7 si mergeti la biserica.
    Lasati sexul in grup cu finalizare la gramada, ca in iad o sa va f**a dracii de o sa vi se uzeze discurile de frana

       O  lume noua!  Ce  dor  ne  a  fost  de  tine!

     

  •  
    • 535 mesaje
    30 Oct 2017, 08:43
    0 1
    Se pare ca nu toata lumea e in asentimentul tau )
    Si eu ma bucur sa te reintalnesc!
  •  
    • 11561 mesaje
    30 Oct 2017, 15:24
    0 1
    Saturrn94 said:Se pare ca nu toata lumea e in asentimentul tau )
    Si eu ma bucur sa te reintalnesc!

     o  SAPTAMANA  RELAZANTA!

     

  •  
    • 535 mesaje
    30 Oct 2017, 20:39
    0 1
    La fel va doresc si eu!
  •  
    • 514 mesaje
    30 Oct 2017, 21:54
    0 1
    https://www.youtube.com/watch?v=VV8wmi1-oFY

    Asa a zis Dumnezeu , toate nefututele sa fie la mine
  •  
    • 514 mesaje
    30 Oct 2017, 21:57
    0 1
    Foutzi nu foutzi vremea pouli trece , o femeie ajunsa la menopauza nu isi pierde interesul dar isi pierde menirea ... Toate babaciunile vor sa creasca nepotii de parca ar conta pentru viitoarea nora
  •  
    • 514 mesaje
    30 Oct 2017, 21:59
    0 1
    https://www.youtube.com/watch?v=CtHEcDNgxtw&list=PLjXIt4StKdzbMjg2Z57fsT1o875N_kVGq

    Sa va mearga ungerea cu prostamol