Relatie noua....

  •  
    • 2 mesaje
    21 Sep 2017, 01:38
    0 0
    Buna!
    Sunt Anca. Am si eu o problema, am inceput recent o relatie cu un tip si am incercat aseara sa facem sex, dar el nu a reusit sa aiba erectie. Nu stiu ce sa cred si ce sa fac...Voi ati trecut prin asa ceva? Ce sa fac?
  •  
    • 7934 mesaje
    21 Sep 2017, 13:42
    0 0
    Apropo.. tu n-ai ce sa faci. Doar nu o sa-i pui atele
  •  
    • 12208 mesaje
    22 Sep 2017, 13:55
    0 1
    ancanico90 said:Buna!
    Sunt Anca. Am si eu o problema, am inceput recent o relatie cu un tip si am incercat aseara sa facem sex, dar el nu a reusit sa aiba erectie. Nu stiu ce sa cred si ce sa fac...Voi ati trecut prin asa ceva? Ce sa fac?

    A fost prea emotionat!  

  •  
    • 2 mesaje
    27 Sep 2017, 00:47
    0 0
    gabriela42 said:
    ancanico90 said:Buna!
    Sunt Anca. Am si eu o problema, am inceput recent o relatie cu un tip si am incercat aseara sa facem sex, dar el nu a reusit sa aiba erectie. Nu stiu ce sa cred si ce sa fac...Voi ati trecut prin asa ceva? Ce sa fac?

    A fost prea emotionat!  

     

    Buna, Gabriela! Asa cred si eu..si in situatia asta tu cum ma sfatuiesti sa procedez? N as vrea sa iau o decizie pe care sa o regret mai tarziu.

  •  
    • 3765 mesaje
    28 Sep 2017, 16:31
    0 1
    Ii faci un oral inainte. Sau dupa.
  •  
    • 514 mesaje
    28 Sep 2017, 23:34
    0 1
    ancanico90 said:Buna!
    Sunt Anca. Am si eu o problema, am inceput recent o relatie cu un tip si am incercat aseara sa facem sex, dar el nu a reusit sa aiba erectie. Nu stiu ce sa cred si ce sa fac...Voi ati trecut prin asa ceva? Ce sa fac?

     

    vibratoru bata l vina ...  asta se gandeste ca daca sare n primul pat pe care il gaseste cald poate avea si erectia fostei (ului )   scoalo si tu de mai multe ori nu te astepta s o gasesti lemne

  •  
    • 908 mesaje
    4 Oct 2017, 12:55
    0 1
    Domnisoara Anca, am patimit si eu o patanie d'asta ... eram la o domnisoara cu o frumusete lipsita de profunzime si bietului de mine nu mi se trezea ... ca doar nu sunt robot (nici macar de bucatarie)

    ...nu stiu ce draq cautam ca nu ma mai duc in viata mea
  •  
    • 12208 mesaje
    6 Oct 2017, 18:49
    0 1
    Daca dragoste nu e nimic nu e ...cum spunea M.Preda!
  •  
    • 10 mesaje
    9 Oct 2017, 11:24
    0 0
    ancanico90 said:Buna!
    Sunt Anca. Am si eu o problema, am inceput recent o relatie cu un tip si am incercat aseara sa facem sex, dar el nu a reusit sa aiba erectie. Nu stiu ce sa cred si ce sa fac...Voi ati trecut prin asa ceva? Ce sa fac?

     

    Buna Anca, mai incercati, e posibil ca prima data sa apara probleme. Daca iti place de el, ajuta-l, fi mai atenta la el, mangaie-l pe unde ii place inclusiv pe penis, la mangaieri cu mainile si la oral orice barbat sanatos intra in erectie.

     

    Tu ai experienta amoroasa ?

     

    Daca nici asa nu merge e de rau, o sa ai mereu probleme cu el, unii barbati sunt impotenti.

     

    Vezi ca sunt la barbati super virili si potenti, e pacat sa pierzi vremea si energia cu impotenti.

     

  •  
    • 11561 mesaje
    9 Oct 2017, 14:51
    0 1
    stil.masaj said:
    ancanico90 said:Buna!
    Sunt Anca. Am si eu o problema, am inceput recent o relatie cu un tip si am incercat aseara sa facem sex, dar el nu a reusit sa aiba erectie. Nu stiu ce sa cred si ce sa fac...Voi ati trecut prin asa ceva? Ce sa fac?

     

    Buna Anca, mai incercati, e posibil ca prima data sa apara probleme. Daca iti place de el, ajuta-l, fi mai atenta la el, mangaie-l pe unde ii place inclusiv pe penis, la mangaieri cu mainile si la oral orice barbat sanatos intra in erectie.

     

    Tu ai experienta amoroasa ?

     

    Daca nici asa nu merge e de rau, o sa ai mereu probleme cu el, unii barbati sunt impotenti.

     

    Vezi ca sunt la barbati super virili si potenti, e pacat sa pierzi vremea si energia cu impotenti.

     

       Tu  cam  cati  ai  incercat?

     

  •  
    • 24 mesaje
    25 Oct 2017, 09:58
    0 0
    ancanico90 said:Buna!
    Sunt Anca. Am si eu o problema, am inceput recent o relatie cu un tip si am incercat aseara sa facem sex, dar el nu a reusit sa aiba erectie. Nu stiu ce sa cred si ce sa fac...Voi ati trecut prin asa ceva? Ce sa fac?

     Ai rabdare... nu este nimic grav da este sanatos fizic. Este posibil sa fi fost emotionat. Data viitoare dai sa bea niste vin cat sa se ameteasca un pic sa scape de stres. 

  •  
    • 3765 mesaje
    25 Oct 2017, 10:31
    0 2
    dtoni said:

      Data viitoare dai sa bea niste vin cat sa se ameteasca un pic . 

     

    Si daca-i d-ala care d-abia se ameteste de la o damigeana, ce faci? Cumperi o cisterna pentru un sex?

  •  
    • 535 mesaje
    26 Oct 2017, 11:05
    0 1
    se intampla uneori...
    am intampinat si eu o situatie penibila o data cu un baiat. Tot asa, era prima oara si ne-am sarutat vreo 5 minute si saracul nici n-a apucat sa-si dea tricoul jos ca... `` a terminat ,,
    n-am facut o tragedie din asta... a doua oara,n-am mai patit-o.
    Tu mai incearca, nu te da batuta, problema sigur nu e de la tine
  •  
    • 11561 mesaje
    26 Oct 2017, 14:01
    0 2
    Saturrn94 said:se intampla uneori...
    am intampinat si eu o situatie penibila o data cu un baiat. Tot asa, era prima oara si ne-am sarutat vreo 5 minute si saracul nici n-a apucat sa-si dea tricoul jos ca... `` a terminat ,,
    n-am facut o tragedie din asta... a doua oara,n-am mai patit-o.
    Tu mai incearca, nu te da batuta, problema sigur nu e de la tine

       Ai  fost  tu  prea  fierbinte!!

  •  
    • 3765 mesaje
    26 Oct 2017, 17:51
    0 1
    Saturrn94 said:se intampla uneori...
    am intampinat si eu o situatie penibila o data cu un baiat. Tot asa, era prima oara si ne-am sarutat vreo 5 minute si saracul nici n-a apucat sa-si dea tricoul jos ca... `` a terminat ,,
    n-am facut o tragedie din asta... a doua oara,n-am mai patit-o.
    Tu mai incearca, nu te da batuta, problema sigur nu e de la tine

     

     

    Daca ai reusit sa faci un baiat sa-si dea drumul doar cand te saruta......ooooau!!

  •  
    • 535 mesaje
    30 Oct 2017, 08:46
    0 2
    Ma asteptam la un raspuns de genul, Pitzi!
    Ideea e ca situatii penibile se pot intampla oricand, trebuie sa ai rabdare
  •  
    • 2115 mesaje
    9 Nov 2017, 16:55
    0 1


    Acest mesaj a fost editat de către white_storm2: 2 Feb 2018, 08:51
  •  
    • 4313 mesaje
    10 Nov 2017, 19:52
    0 2
    Domnisoara Saturn, pari a fi o fata buna, ce inaltime ai?
  •  
    • 175 mesaje
    30 Dec 2017, 23:27
    0 0
    ancanico90 said:Buna!
    Sunt Anca. Am si eu o problema, am inceput recent o relatie cu un tip si am incercat aseara sa facem sex, dar el nu a reusit sa aiba erectie. Nu stiu ce sa cred si ce sa fac...Voi ati trecut prin asa ceva? Ce sa fac?

     Daca nu ai reusit sa ii trezesti ``interesul``...... Poate nu ii place de tine asa cum ti-ar fi dat de inteles.

  •  
    • 366 mesaje
    3 Ian 2018, 12:20
    0 2
    Vasile. said:Domnisoara Saturn, pari a fi o fata buna, ce inaltime ai?

     Da  ce  bre  ciobane , conteaza  inaltimea???