Nu stiu cum sa procedez.

  •  
    • 1 mesaje
    20 Iul 2017, 18:01
    0 0
    Am schimbat recent locul de munca. Şeful meu este un bărbat atrăgător, carismatic de fel, si ne înțelegem destul de bine, facem glume, vorbim și altceva înafara locului de muncă, nu are verigheta, nu e însurat, nu are copii. Nu m-am gândit la el mai mult decât la un șef, un coleg. Acum câteva săptămâni am fost mutată in cadrul altui colectiv unde toată lumea s-a mirat de faptul că șeful meu se comportă atât de frumos cu mine, în timp ce cu alte colege este foarte autoritar, aș putea sa spun aproape rău. În noul colectiv am cunoscut pe cineva cu care am început să ies și nici la o săptămână, șeful meu a început oarecum sa glumească pe tema asta si chiar să îmi reproșeze oarecum. Ei doi se înțeleg destul de bine din ce am văzut iar rapiditatea cu care el a aflat de presupusele mele iesiri mi-a dat de gândit. Pe cel cu care ies chiar nu l-a deranjat câtuși de puțin si nici nu a acordat atenție. Acum sunt in concediu si sunt plecata din oraș dar trebuie sa ma întorc si nu stiu cum sa ma comport sau cum sa "iau" lucrurile. Unii cred ca as putea fi miza unui pariu, altii cred ca șeful meu e gelos iar eu am senzatia ca oricum as proceda nu e ok. Ma atrage atat cel cu care ies cat si superiorul meu dar daca ar fi sa aleg acum, cel din urma ar fi in avantaj. P.S. șeful meu are o relatie de cativa ani, ceea ce n-am aflat de la el ci de la ceilalti colegi el neaducând vorba vreodată de asa ceva (știu ca nu e treaba mea dar de obicei mai spui cate ceva)
  •  
    • 3765 mesaje
    20 Iul 2017, 19:56
    0 0
    Cred ca ai cel mult 19 ani si mai cred ca nu ti-a spus nimeni ca relatiile de la locul de munca nu aduc nimic bun pe termen mai lunguiet.
  •  
    • 7934 mesaje
    20 Iul 2017, 22:41
    0 0
    La munca se face numai sex fara obligatii.
  •  
    • 2115 mesaje
    21 Iul 2017, 10:53
    0 1
    nanutzzaa said:Am schimbat recent locul de munca. Şeful meu este un bărbat atrăgător, carismatic de fel, si ne înțelegem destul de bine, facem glume, vorbim și altceva înafara locului de muncă, nu are verigheta, nu e însurat, nu are copii. Nu m-am gândit la el mai mult decât la un șef, un coleg. Acum câteva săptămâni am fost mutată in cadrul altui colectiv unde toată lumea s-a mirat de faptul că șeful meu se comportă atât de frumos cu mine, în timp ce cu alte colege este foarte autoritar, aș putea sa spun aproape rău. În noul colectiv am cunoscut pe cineva cu care am început să ies și nici la o săptămână, șeful meu a început oarecum sa glumească pe tema asta si chiar să îmi reproșeze oarecum. Ei doi se înțeleg destul de bine din ce am văzut iar rapiditatea cu care el a aflat de presupusele mele iesiri mi-a dat de gândit. Pe cel cu care ies chiar nu l-a deranjat câtuși de puțin si nici nu a acordat atenție. Acum sunt in concediu si sunt plecata din oraș dar trebuie sa ma întorc si nu stiu cum sa ma comport sau cum sa "iau" lucrurile. Unii cred ca as putea fi miza unui pariu, altii cred ca șeful meu e gelos iar eu am senzatia ca oricum as proceda nu e ok. Ma atrage atat cel cu care ies cat si superiorul meu dar daca ar fi sa aleg acum, cel din urma ar fi in avantaj. P.S. șeful meu are o relatie de cativa ani, ceea ce n-am aflat de la el ci de la ceilalti colegi el neaducând vorba vreodată de asa ceva (știu ca nu e treaba mea dar de obicei mai spui cate ceva)

     Pastreaza-i pe amandoi, pe unul manta de vreme rea si pe celalalt sa ai de cine te plange cand te-o da afara ca s-a saturat de tine.

  •  
    • 11561 mesaje
    21 Iul 2017, 10:53
    0 1
    nanutzzaa said:Am schimbat recent locul de munca. Şeful meu este un bărbat atrăgător, carismatic de fel, si ne înțelegem destul de bine, facem glume, vorbim și altceva înafara locului de muncă, nu are verigheta, nu e însurat, nu are copii. Nu m-am gândit la el mai mult decât la un șef, un coleg. Acum câteva săptămâni am fost mutată in cadrul altui colectiv unde toată lumea s-a mirat de faptul că șeful meu se comportă atât de frumos cu mine, în timp ce cu alte colege este foarte autoritar, aș putea sa spun aproape rău. În noul colectiv am cunoscut pe cineva cu care am început să ies și nici la o săptămână, șeful meu a început oarecum sa glumească pe tema asta si chiar să îmi reproșeze oarecum. Ei doi se înțeleg destul de bine din ce am văzut iar rapiditatea cu care el a aflat de presupusele mele iesiri mi-a dat de gândit. Pe cel cu care ies chiar nu l-a deranjat câtuși de puțin si nici nu a acordat atenție. Acum sunt in concediu si sunt plecata din oraș dar trebuie sa ma întorc si nu stiu cum sa ma comport sau cum sa "iau" lucrurile. Unii cred ca as putea fi miza unui pariu, altii cred ca șeful meu e gelos iar eu am senzatia ca oricum as proceda nu e ok. Ma atrage atat cel cu care ies cat si superiorul meu dar daca ar fi sa aleg acum, cel din urma ar fi in avantaj. P.S. șeful meu are o relatie de cativa ani, ceea ce n-am aflat de la el ci de la ceilalti colegi el neaducând vorba vreodată de asa ceva (știu ca nu e treaba mea dar de obicei mai spui cate ceva)

         Te  mananca  rau  maimutzica!!

      Si  cred  ca  i  si  cam  nesatula , nu  a  mai  bagat  de  mult  banane  in  gura!