Relatie de pansament

  •  
    • 3765 mesaje
    17 Iul 2017, 14:12
    0 0
    tibi852 said:I-am luat si flori, problema este cand vreau sa o sarut imi intoarce obrazu, si ne imbratisam.

     

    Poate are herpes.

  •  
    • 2115 mesaje
    17 Iul 2017, 14:20
    0 1
    tibi852 said:I-am luat si flori, problema este cand vreau sa o sarut imi intoarce obrazu, si ne imbratisam.

     Esti moale, tu vrei lectii de sexuiala la anii tai?
    Tintuieste-o de perete si las-o fara aer daca te tine, daca nu cauta in alta parte. Iubirea ca si banul e ochiul dracului, ori poti, ori nu...

  •  
    • 11561 mesaje
    17 Iul 2017, 14:21
    1 0
    white_storm2 said:
    tibi852 said:Si eu mi-am pus aceasi intrebare. Daca m-a chemat la ea de ce nu a vrut? Acu s-au consumat faptele. Ideea este ca as vrea sa incerc din nou. Problema este ca nu am nici o idee. Help ?

     Vezi ce flori ii plac, cumpara-i un buchet fain si du-te la ea. Ia-o in brate cu incredere ca si cand va iubiti dintotdeauna si vezi cum reactioneaza, doar n-ai 18 ani. Poate n-a observat ca esti timid in preajma ei, poate a crezut ca ai prea mult bun- simt...

     

    Hai  ca  ti  traduc  eu!!

      Adica  a  crezut  ca  esti  prea  prost!

  •  
    • 1841 mesaje
    17 Iul 2017, 15:09
    3 0
    Acum nu stiu in ce mod ai curtat si sedus tu fata asta pana acum, dar daca zici ca tu tot incerci s-o pupi si ea intoarce obrazul, dar te primeste sa dormi cu ea in pat si te lasa sa gravitezi in jurul ei, revin la teoria intiala: esti friendzoned grav de tot.  Te tine de catelus. Iesi urgent din zona asta cu riscul de a o pierde, oricum nu o ai de fapt nici acum, dar macar nu pici de fraier si poate-poate isi recastiga respectul pentru tine daca you're growning a pair. E cam singura metoda prin care poate sa inceapa sa te vada din nou ca pe un barbat, si nu ca pe un amic invizibil. Ii spui raspicat ca o vrei, fara atatea ascunzisuri si timiditati, ca o vrei chiar foarte tare, si sa te caute cand este interesata, ca ai de gand s-o curtezi cu toate puterile si s-o seduci grav, asa ca sa nu iti stea in drum si sa te incurce daca nu o intereseaza
  •  
    • 2115 mesaje
    17 Iul 2017, 16:04
    0 0
    Da-i spatiu si vezi-ti de drumul tau, dupa o relatie asa lunga nu te poate percepe altfel decat ca pe un amic. Daca nu i-ai taiat aerul din prima, nu cred ca mai poti repara mare lucru.
    Au dreptate ceilalti care ti-au raspuns, tu poti insa incerca, oamenii sunt diferiti, gandesc diferit, actioneaza si reactioneaza diferit, totul depinde de moment.
    E.l. ti-am citit mai atent prima postare. 
    Acest mesaj a fost editat de către white_storm2: 17 Iul 2017, 16:11
  •  
    • 12 mesaje
    17 Iul 2017, 16:30
    0 0
    Eu chiar imi doresc sa am o relatie cu ea. Este pe acelasi drum cu mine. Eu is foarte visator. Sunt sigur ca nu toti sunt ,, barbati". Nu mi-e rusine de ceea ce sunt, de ceea ce fac, de ceea ce spun, de ce cred altii. Asa sunt eu si sunt foarte multumit de mine. Eu consider ca trebuie sa imi acord o a 2 incercare. Poate ii este greu si a avut nevoie de o persoana langa ea, poate a vrut sa incerce, poate is eu prea credul, dar macar decid eu si nu as putea regreta apoi. Si daca nu am facut sex, daca nu am fost ,,Barbat" cum se considera altii pe aici, si ce? Am respectat-o, am fost de acord cu decizia ei, i-am spus ce imi doresc de la ea. Asa ca sunt foarte multumit de deciziile mele indiferent ca ce consecinte au urmat. Eu nu am fost refuzat de nici o femeie cu carcaterul meu, si cu firea mea. Chiar ma consider puternic si da poate nu a fost acum momentul. Si eu la randul meu dupa despartire au venit fete la mine si le-am refuzat.Stateam de vorba cu ele si ma gandeam la fosta. Ea de ce nu poate sa fie in aceasi situatie? Pana la urma suntem toti diferiti si fiecare simte, gandeste si traieste diferit.
  •  
    • 12 mesaje
    17 Iul 2017, 16:59
    0 0
    Obisnuiam sa ii mai las cate un trandafir in parbriz la masina o data pe saptamana. Dar presupun ca acu nu mai e cazul. Trebuie sa ma linistesc o perioada
  •  
    • 3765 mesaje
    17 Iul 2017, 17:19
    0 0
    tibi852 said:Obisnuiam sa ii mai las cate un trandafir in parbriz la masina o data pe saptamana. Dar presupun ca acu nu mai e cazul. Trebuie sa ma linistesc o perioada

     

    Ce masina are?

  •  
    • 12 mesaje
    17 Iul 2017, 19:13
    0 0
    Pai? care e logica ?
  •  
    • 7934 mesaje
    17 Iul 2017, 19:26
    0 0
    white_storm2 said:Io as pune altfel intrebarea: de ce naiba ai dormit la ea daca nu sa faceti hata-hata?

     

    Exact. Mai bine dormeai acasa. Baa ce fraier
  •  
    • 7934 mesaje
    17 Iul 2017, 19:28
    0 0
    tibi852 said:Nu cred ca motivul pentru care mi-a dat bilet de plecare este ca nu am facut sex. Eu am incercat si prima si a doua seara. M-a respins tot timpul cand incercam o sarut sau sa o ating in zone mai intime. Mi-am propus sa imi acord timp dupa care o voi cauta mai increzator si voi fi mai tupeist. Sper ca faptul ca i-am zis ca imi doresc sa nu fii influentat intr-un mod faptul cum m-a privit pana acum. Nu am nimic de pierdut decat sa incerc.

     

    E clar, te vede ca pe un prieten. Nu are rost sa mai insisti. Da esti fraier daca mai incerci.. ce tragi de ea sa se f*ta? Trebuia sa traga ea de tine
  •  
    • 7934 mesaje
    17 Iul 2017, 19:29
    0 0
    pitipoanca69 said:
    tibi852 said:Adevarul este ca nu m-am intalnit cu aceste lucruri si nu a fost nevoie din partea mea sa fac prea multe in relatiile pe care le-am avut. A fost norocul sau intamplarea, sa vina ele la mine. M-am pierdut in respingerea ei. Sunt un rasfatat si vreau ca totul sa se intample cand vreau eu. Am invatat in ultima vreme un lucru: Trebuie sa am rabdare si sa actionez cu cap. Insa acuma mi-a trecut pe la vreo 5 m de cap. Eu ma aprind repede, imi controlez greu emotiile, stariile, eu ori ma indragostesc la prima vedere ori nu. Asa sunt eu. Apreciez sfaturile tale si le voi lua in considerare pe viitor. Nu o sa renunt si am sa incerc cu rabdare si cap sa o cuceresc. ( Din ce oras esti ? )

       Fustangiule , ai  cam  vrea  sa  i  o  pui  lui  Out!!??

     

    Out n-ai vrea sa incerci cu mine? Sunt mai experimentat
  •  
    • 7934 mesaje
    17 Iul 2017, 19:31
    0 0
    tibi852 said:Si eu mi-am pus aceasi intrebare. Daca m-a chemat la ea de ce nu a vrut? Acu s-au consumat faptele. Ideea este ca as vrea sa incerc din nou. Problema este ca nu am nici o idee. Help ?

     

    Nu stiu, ca nu mi s-a intamplat pana acum asa ceva. Am marcat de fiecare data.
  •  
    • 7934 mesaje
    17 Iul 2017, 19:32
    0 0
    white_storm2 said:
    tibi852 said:Si eu mi-am pus aceasi intrebare. Daca m-a chemat la ea de ce nu a vrut? Acu s-au consumat faptele. Ideea este ca as vrea sa incerc din nou. Problema este ca nu am nici o idee. Help ?

     Vezi ce flori ii plac, cumpara-i un buchet fain si du-te la ea. Ia-o in brate cu incredere ca si cand va iubiti dintotdeauna si vezi cum reactioneaza, doar n-ai 18 ani. Poate n-a observat ca esti timid in preajma ei, poate a crezut ca ai prea mult bun- simt...

     

    Ohhh nooo nooo nooooo demodata mica, in ce epoca traim
  •  
    • 7934 mesaje
    17 Iul 2017, 19:39
    0 0
    igivansenior said:
    pitipoanca69 said:
    igivansenior said:
    pitipoanca69 said:
    white_storm2 said:Io as pune altfel intrebarea: de ce naiba ai dormit la ea daca nu sa faceti hata-hata?

       A  vrut  sa  vada  ce  saltea are??

     

    Pun pariu ca-i Dormeo.

     O  fi  impregnata  cu  bromura!

     

     

    Vand astia saltele pentru prosti, impregnate cu bromura, sa nu li scoale la mormoloci.

    Ai facut armata nebunaticule

     

    Recunosc, si eu am dormit odata langa o femeie si in nevinovatia mea nu i-am facut nimic, ca era beata moarta si era spre dimineata si cautam cu disperare un  loc in care sa ne cazam.

    Ne-am pus amandoi in acelasi pat si pana sa-mi dau seama ca o aveam sculata, a vomitat la margine de pat. Apoi s-a intors la mine si cica a zambit, dar mai mult  era de la voma ce-i ramasese nestearsa. Mi-a murit instant.

     

    Mi-am amintit si eu acum ca am dormit o data cu una fara sa facem nimic. Ma imbatasem acasa la un prieten la o onomastica si ma luase durerea de cap asa ca m-am dus in dormitor sa ma intind. Am atipit si la un moment dat am simtit o rasuflare usoara pe fata. Era una de care imi placea mie si cred ca si ei de mine care venise si se bagase si ea in pat langa mine. Aproape ca isi lipise fata de a mea, nu stiu daca era si ea beata. Am simtit presiunea dar nu am putut sa reactionez. La un moment dat intrasera unii peste noi, ii auzeam ca voiau sa ne fotografieze si sa-i trimita poze gagiului ei cu noi doi in pat aproape bot in bot.
    Acest mesaj a fost editat de către Leu76: 17 Iul 2017, 19:39
  •  
    • 7934 mesaje
    17 Iul 2017, 19:43
    0 0
    tibi852 said:Pai? care e logica ?

     

    In functie de ce masina conduce iti dai si tu seama de ce fantezii sexuale are.
  •  
    • 12 mesaje
    17 Iul 2017, 19:52
    0 0
    Nu ma mai duc la ea. Probabil i-am aprins si mai tare amintirile din fosta relatie. O las sa se calmeze, sa se gabdeasca la ce vrea. Si in final o sa merg la ea si daca este sa fie bine daca nu parca vad ca imi gasesc alta si atunci ma cauta ca asa se intampla
  •  
    • 7934 mesaje
    17 Iul 2017, 19:59
    1 0
    tibi852 said:Nu ma mai duc la ea. Probabil i-am aprins si mai tare amintirile din fosta relatie. O las sa se calmeze, sa se gabdeasca la ce vrea. Si in final o sa merg la ea si daca este sa fie bine daca nu parca vad ca imi gasesc alta si atunci ma cauta ca asa se intampla

     

    Cum arata? E buna? Da-ne si noua o poza cu ea
  •  
    • 3765 mesaje
    17 Iul 2017, 20:15
    0 0
    tibi852 said:Nu ma mai duc la ea. Probabil i-am aprins si mai tare amintirile din fosta relatie.

     

    Da, ai efectul asta asupra femeilor. Sa li se aprinda amintirile despre fostii! Si sa compare: alalatu' barem ma futea.

  •  
    • 11561 mesaje
    18 Iul 2017, 08:04
    0 0
    tibi852 said:Nu ma mai duc la ea. Probabil i-am aprins si mai tare amintirile din fosta relatie. O las sa se calmeze, sa se gabdeasca la ce vrea. Si in final o sa merg la ea si daca este sa fie bine daca nu parca vad ca imi gasesc alta si atunci ma cauta ca asa se intampla

     Prietene , baga  te  la  o  laba  , c  ai  mai  sanatoasa! O  fi  simtit  fata  ca  ai  "rama"  moarta  , si  de  aia  a  zis  pas!