Relatie de pansament

  •  
    • 12 mesaje
    16 Iul 2017, 20:56
    0 1
    Buna. Numele meu este Tibi, am 28 ani.

    Am cunoscut o tipa acu 6 ani in orasu natal. Cum am cunoscut-o...mergeam cu masina si tot o vedeam prin oras( si ea avea aceasi masina ). Si cum sa dau de ea nu stiam. Eram timid sa ma bag in seama asa cu ea, si am urmarit-o pana acasa. A parcat. Si apoi i-am lasat un biletel in parbriz( nr meu si mesaju As vrea sa te cunosc). Ok ne-am intalnit, ne-am plimbat si la sfarsit de seara am sarutat-o. Apoi ne-am mutat fiecare in acelasi oras la facultate. Am mai vorbit de 2-3-4 ori, am fost si la ea am dormit dar nu ne-am mai sarutat niciodata, inclusiv in ziua de azi. Am fost timid. A 5 zi nu am mai sunat-o deloc, mort tot, ca si cum nu ar fi existat( eram fraier pe vremea aceea). Acu 2 luni am observat pe facebook ca are single, si am zis hai sa vad ce mai face. Am vorbit una alta, a ramas sa ne vedem acu 2 saptamani. Am fost la ea am povestit...Urmatoarea zi am fost iar am dormit la ea, nimic mai mult , a 3 zi la fel, am sarutat-o pe gat pe maini, am mangaiat-o. OK. 5 zile pauza, am vorbit doar la telefon. Mi-a zis ca nu poate sa inceapata o relatie noua, ca nu vrea sa profite de prezenta mea sa treaca mai usor peste fosta relatie si ca putem vorbi in continuare, sa nu ma supar. Ea a avut o relatie de 6 ani, exact de cand nu am mai vorbit cu ea, a fost ceruta si de nevasta , s-a amanat totul si s-au despartit acu 3-4 luni. Ea a zis ca a crezut ca a trecut peste, dar mai are unele amintiri si ca nu poate sa duca relatia noastra mai departe. Eu chiar imi doresc sa incep o relatie cu aceasta fata. Intrebarea este ce as putea sa fac in continuare, sa nu o pierd nici de tot, dar nici sa o .
  •  
    • 3765 mesaje
    16 Iul 2017, 22:04
    1 1
    tibi852 said:Buna. Numele meu este Tibi, am 28 ani.

    ..Urmatoarea zi am fost iar am dormit la ea, nimic mai mult ,

     

    Esti prost. Si mai ai si masina.

  •  
    • 12 mesaje
    16 Iul 2017, 22:08
    0 0
    Fiecare cu parerea lui. Eu am cerut un sfat la alta intrebare.
  •  
    • 12 mesaje
    16 Iul 2017, 22:19
    0 0
    Eu am incercat sa o sarut dar a intors obrazu. Si asta inainte sa dormim. Cand am dormit am incercat sa o sarut, sa pun si eu mana unde trebuie dar m-a respins. Trebuia sa o fortez?
  •  
    • 1841 mesaje
    17 Iul 2017, 00:43
    3 0
    Femeile sunt atrase de barbati care stiu ce vor, ideal pe ele, si nu ezita sa faca lucrul asta cunoscut. Orice femeie vrea sa se simta dorita. Cu atatea ezitari din partea ta, aceasta fata nu te percepe ca pe un barbat, ci te-a pus in friend zone. Singurul mod in care poti sa iesi din friend zone este sa ii spui clar si raspicat ca nu e locul tau acolo, ca o vrei, nu ca sa dormiti lesinati in pat impreuna fara sa faceti nimic (wtf is that), ci sa fiti impreuna pe bune. Si ca daca nu e pregatita, nicio problema, o intelegi, dar tu o vrei asa ca sa te caute cand e pregatita. Si te retragi cu demnitate. Altfel ramai catelus, si nu cred ca vrei asta. Succes!
  •  
    • 12 mesaje
    17 Iul 2017, 09:31
    0 0
    Nu cred ca motivul pentru care mi-a dat bilet de plecare este ca nu am facut sex. Eu am incercat si prima si a doua seara. M-a respins tot timpul cand incercam o sarut sau sa o ating in zone mai intime. Mi-am propus sa imi acord timp dupa care o voi cauta mai increzator si voi fi mai tupeist. Sper ca faptul ca i-am zis ca imi doresc sa nu fii influentat intr-un mod faptul cum m-a privit pana acum. Nu am nimic de pierdut decat sa incerc.
  •  
    • 1841 mesaje
    17 Iul 2017, 12:00
    0 0
    tibi852 said:Nu cred ca motivul pentru care mi-a dat bilet de plecare este ca nu am facut sex. Eu am incercat si prima si a doua seara. M-a respins tot timpul cand incercam o sarut sau sa o ating in zone mai intime. Mi-am propus sa imi acord timp dupa care o voi cauta mai increzator si voi fi mai tupeist. Sper ca faptul ca i-am zis ca imi doresc sa nu fii influentat intr-un mod faptul cum m-a privit pana acum. Nu am nimic de pierdut decat sa incerc.

    Pai tipa era rece, dupa atatea ezitari, adormiti semi-lesinati in pat, tu incercand timind o pipaiala, tu asta crezi ca vrea o femeie, ca asa o infierbanti? O femeie vrea sa fie sedusa cu ore inainte de a te vedea, prin mesaje si atentii, cu jocuri de cuvinte, apropouri elegante, sa se simta in preajma ta curtata, iar aterizatul in asternut sa fie un eveniment spontan si condus de tine ca barbat, ca la dans. Nu impaturit hainele, pus cuminti la culcare (ca un cuplu de pensionari, ce dumneze) si apoi cand e gata sa adoarma sa incerci o pipaiala stangace. Normal ca e rece toata, nu ai infierbantat-o cu nimic.

    Nu asa dragul meu, ci ca la dans, cum ziceam, sedus femeia de  la inceputului serii pana la final, cu tine in rol de conducator al dansului. In cel mai rau caz te respinge, iar atunci tu pleci cu demnitatea oricum mult mai intacta decat in cazul asta. Dar femeia trebuie incinsa un pic, nu poti sa te astepti altfel decat la refuzuri sub asternut.

    Hai multa bafta!
    PS - 'tupesit'? Mai bine inteligent, increzator in sine, respectuos, dar masculin si cu testosteronul dat la maxim. Nu 'tupeist', niciunei femei de calitate nu ii place asa ceva.


    Acest mesaj a fost editat de către outofhere: 17 Iul 2017, 12:02
  •  
    • 12 mesaje
    17 Iul 2017, 12:53
    0 0
    Adevarul este ca nu m-am intalnit cu aceste lucruri si nu a fost nevoie din partea mea sa fac prea multe in relatiile pe care le-am avut. A fost norocul sau intamplarea, sa vina ele la mine. M-am pierdut in respingerea ei. Sunt un rasfatat si vreau ca totul sa se intample cand vreau eu. Am invatat in ultima vreme un lucru: Trebuie sa am rabdare si sa actionez cu cap. Insa acuma mi-a trecut pe la vreo 5 m de cap. Eu ma aprind repede, imi controlez greu emotiile, stariile, eu ori ma indragostesc la prima vedere ori nu. Asa sunt eu. Apreciez sfaturile tale si le voi lua in considerare pe viitor. Nu o sa renunt si am sa incerc cu rabdare si cap sa o cuceresc. ( Din ce oras esti ? )
  •  
    • 11561 mesaje
    17 Iul 2017, 13:01
    0 0
    tibi852 said:Adevarul este ca nu m-am intalnit cu aceste lucruri si nu a fost nevoie din partea mea sa fac prea multe in relatiile pe care le-am avut. A fost norocul sau intamplarea, sa vina ele la mine. M-am pierdut in respingerea ei. Sunt un rasfatat si vreau ca totul sa se intample cand vreau eu. Am invatat in ultima vreme un lucru: Trebuie sa am rabdare si sa actionez cu cap. Insa acuma mi-a trecut pe la vreo 5 m de cap. Eu ma aprind repede, imi controlez greu emotiile, stariile, eu ori ma indragostesc la prima vedere ori nu. Asa sunt eu. Apreciez sfaturile tale si le voi lua in considerare pe viitor. Nu o sa renunt si am sa incerc cu rabdare si cap sa o cuceresc. ( Din ce oras esti ? )

       Fustangiule , ai  cam  vrea  sa  i  o  pui  lui  Out!!??

  •  
    • 12 mesaje
    17 Iul 2017, 13:08
    0 0
    Nu ca doar ce am iesit dintr-o relatie si nu sunt pregatit sa incep alta noua ))))) .
  •  
    • 7934 mesaje
    17 Iul 2017, 13:20
    0 0
    Prost ai fost. Cum sa mergi la ea sa dormi si sa nu faceti nimic?
  •  
    • 2115 mesaje
    17 Iul 2017, 13:33
    0 0
    Io as pune altfel intrebarea: de ce naiba ai dormit la ea daca nu sa faceti hata-hata?
  •  
    • 12 mesaje
    17 Iul 2017, 13:38
    0 0
    Si eu mi-am pus aceasi intrebare. Daca m-a chemat la ea de ce nu a vrut? Acu s-au consumat faptele. Ideea este ca as vrea sa incerc din nou. Problema este ca nu am nici o idee. Help ?
  •  
    • 11561 mesaje
    17 Iul 2017, 13:42
    2 0
    white_storm2 said:Io as pune altfel intrebarea: de ce naiba ai dormit la ea daca nu sa faceti hata-hata?

       A  vrut  sa  vada  ce  saltea are??

  •  
    • 11561 mesaje
    17 Iul 2017, 13:43
    0 0
    tibi852 said:Si eu mi-am pus aceasi intrebare. Daca m-a chemat la ea de ce nu a vrut? Acu s-au consumat faptele. Ideea este ca as vrea sa incerc din nou. Problema este ca nu am nici o idee. Help ?

     Mergi  in  drumul  tau , s  a  lamurit  fata!

    Tu  creze  ca  ridica  cateaua  coada  de  2  ori??

  •  
    • 3765 mesaje
    17 Iul 2017, 13:50
    0 0
    pitipoanca69 said:
    white_storm2 said:Io as pune altfel intrebarea: de ce naiba ai dormit la ea daca nu sa faceti hata-hata?

       A  vrut  sa  vada  ce  saltea are??

     

    Pun pariu ca-i Dormeo.

  •  
    • 11561 mesaje
    17 Iul 2017, 13:54
    0 0
    igivansenior said:
    pitipoanca69 said:
    white_storm2 said:Io as pune altfel intrebarea: de ce naiba ai dormit la ea daca nu sa faceti hata-hata?

       A  vrut  sa  vada  ce  saltea are??

     

    Pun pariu ca-i Dormeo.

     O  fi  impregnata  cu  bromura!

     

  •  
    • 2115 mesaje
    17 Iul 2017, 14:03
    1 0
    tibi852 said:Si eu mi-am pus aceasi intrebare. Daca m-a chemat la ea de ce nu a vrut? Acu s-au consumat faptele. Ideea este ca as vrea sa incerc din nou. Problema este ca nu am nici o idee. Help ?

     Vezi ce flori ii plac, cumpara-i un buchet fain si du-te la ea. Ia-o in brate cu incredere ca si cand va iubiti dintotdeauna si vezi cum reactioneaza, doar n-ai 18 ani. Poate n-a observat ca esti timid in preajma ei, poate a crezut ca ai prea mult bun- simt...

  •  
    • 3765 mesaje
    17 Iul 2017, 14:05
    0 0
    pitipoanca69 said:
    igivansenior said:
    pitipoanca69 said:
    white_storm2 said:Io as pune altfel intrebarea: de ce naiba ai dormit la ea daca nu sa faceti hata-hata?

       A  vrut  sa  vada  ce  saltea are??

     

    Pun pariu ca-i Dormeo.

     O  fi  impregnata  cu  bromura!

     

     

    Vand astia saltele pentru prosti, impregnate cu bromura, sa nu li scoale la mormoloci.

    Ai facut armata nebunaticule

     

    Recunosc, si eu am dormit odata langa o femeie si in nevinovatia mea nu i-am facut nimic, ca era beata moarta si era spre dimineata si cautam cu disperare un  loc in care sa ne cazam.

    Ne-am pus amandoi in acelasi pat si pana sa-mi dau seama ca o aveam sculata, a vomitat la margine de pat. Apoi s-a intors la mine si cica a zambit, dar mai mult  era de la voma ce-i ramasese nestearsa. Mi-a murit instant.

  •  
    • 12 mesaje
    17 Iul 2017, 14:08
    0 0
    I-am luat si flori, problema este cand vreau sa o sarut imi intoarce obrazu, si ne imbratisam.