tensiune divort?

  •  
    • 3765 mesaje
    13 Iul 2017, 17:18
    2 2
    robert.c said:Igivan...in primul rand citezi ceva ce nu mi apartine si la modul destul de vulgar...eu nu folosesc termenul asta..citesc totusi si niste femei. Un pic de respect.....nush de unde ai scos o...

     

    Tu faci dragoste gretoasa, nu futi. Dupa ce termini, vomiti si prin scula si pe gura.

  •  
    • 742 mesaje
    13 Iul 2017, 23:11
    0 2
    Ingifloci ..sa-i spui la tata-l tau .BAI.
  •  
    • 15 mesaje
    14 Iul 2017, 12:57
    0 2
    Igifloci esti dur nu? sa Dea Dzeu sa patesti si tu asa sa vezi ce bine e mai ales daca ai si un copil...daca esti scarbos n ai decat sa vomiti tu intai sa ne dai exemplu eu ti am raspuns civilizat da n ai cu cine
  •  
    • 1890 mesaje
    14 Iul 2017, 13:33
    0 0
    igivansenior said:
    robert.c said:




    Robertino, femeia insala din doua motive.
    1. Daca e neglijata.
    2. Daca nu-i fututa la timp.
    La fel si la barbati.
    Din ce povestesti, ai cam neglijat relatia. Te-a interesat mai mult  sa urmaresti ce a facut in timpul liber.
    Se pare ca a gasit pe cineva care ia spus ca-i frumoasa, i-a spus ca arata bine la varsta ei, ca viata merita traita, ca ochii ei stralucesc noaptea. Lucruri pe care tu le-ai uitat sau te-a durut in cur sa le mai spui.
    Cred ca 9 din 10 femei ar fi facut la fel daca traiau cu tine.

     

  •  
    • 1890 mesaje
    14 Iul 2017, 13:39
    2 1
    Sa stii ca unele femei inseala si de amorul artei, ca sa se simta iubite, adorate, competitive inca. Dupa 40 de ani (mai ales daca ai fost o diva la tinerete!) simti nevoia sa-ti dovedesti tie insati ca, desi vine puternic din urma noua generatie de femei, tu inca mai placi, inca mai esti dorita, ca tineretea inca n-a trecut (chiar daca tu gafai alergand dupa ea!).
  •  
    • 1890 mesaje
    14 Iul 2017, 13:41
    3 0
    Am v'o doua exemplare la serviciu care, desi au casnicii implinite din toate punctele de vedere, simt nevoia sa vada care mai e "pulsul" admiratiei sexului tare.
  •  
    • 3765 mesaje
    14 Iul 2017, 15:07
    2 1
    robert.c said:Igifloci esti dur nu? sa Dea Dzeu sa patesti si tu asa sa vezi ce bine e mai ales daca ai si un copil...daca esti scarbos n ai decat sa vomiti tu intai sa ne dai exemplu eu ti am raspuns civilizat da n ai cu cine

     

    Ba' cacarez, ai vazut "Cuibul de viespi"? E un film dupa "Gaitele".

    Era o faza cu Tamara Buciuceanu Botez si surorile ei in care plangeau la parastasul unui mort : Noi nu blestemam dar sa dee Dumnezeu si maica domnului praful sa se aleaga de ea.

    Domnul a dat domnul a luat.

     

    Iar faptul ca tu, in  nemernicia ta de prost, doresti ca cineva sa pateasca la fel doar de dragul de a-ti da dreptate tie insuti, nu dovedeste decat josimea mintii tale.


    Acest mesaj a fost editat de către igivansenior: 15 Iul 2017, 11:40
  •  
    • 3765 mesaje
    14 Iul 2017, 15:09
    2 1
    scorpion112 said:Sa stii ca unele femei inseala si de amorul artei, ca sa se simta iubite, adorate, competitive inca. Dupa 40 de ani (mai ales daca ai fost o diva la tinerete!) simti nevoia sa-ti dovedesti tie insati ca, desi vine puternic din urma noua generatie de femei, tu inca mai placi, inca mai esti dorita, ca tineretea inca n-a trecut (chiar daca tu gafai alergand dupa ea!).

     

    Da, uitasem de amorul artei

    Nu am dat de femei de genul asta sau poate nu mi-a placut sa alerg dupa ele.

  •  
    • 2115 mesaje
    15 Iul 2017, 00:48
    1 1
    robert.c said:Multu..mTeoretic ai dreptate whitestorm dar cand esti sigura ca sotul e atras si dupa 13 ani fizic de tine si tu poate o faci ca o masina din obisnuinta nu i poti spune sotului asta te cam saturi si esti curioasa sa vezi cum e cu altul...cred ca asta s a intamplat din pacate...dar voi fi si eu curios...

     Mda, trebuia sa spui de la inceput asa, ca vrei o alta femeie, relatie , nu sa ne induci in eroare ca nevasta "poate" te insala! Vrei tu altceva, iar nevasta nu mai corespunde, crezi ca spunem noi nu?

  •  
    • 742 mesaje
    15 Iul 2017, 01:44
    0 1
    Robert..tu fa cum iti dicteaza mintea.nimeni nu-ti va da o cana cu apa cind ploua.Sunt pe aici doua personaje care sunt sub orice ctitica.Ce poti face astazi..miine nu mai poti.Daca miine vine nevasta si zice GATA ! ?? I.n orice caz nevesta ta e mai desteapta momentan ca tine.asa se considera ea.Nu da sansa sa-ti bage cutite in suflet.
  •  
    • 15 mesaje
    15 Iul 2017, 18:27
    0 0
    igivansenior said:
    robert.c said:Igifloci esti dur nu? sa Dea Dzeu sa patesti si tu asa sa vezi ce bine e mai ales daca ai si un copil...daca esti scarbos n ai decat sa vomiti tu intai sa ne dai exemplu eu ti am raspuns civilizat da n ai cu cine

     

    Ba' cacarez, ai vazut "Cuibul de viespi"? E un film dupa "Gaitele".

    Era o faza cu Tamara Buciuceanu Botez si surorile ei in care plangeau la parastasul unui mort : Noi nu blestemam dar sa dee Dumnezeu si maica domnului praful sa se aleaga de ea.

    Domnul a dat domnul a luat.

     

    Iar faptul ca tu, in  nemernicia ta de prost, doresti ca cineva sa pateasca la fel doar de dragul de a-ti da dreptate tie insuti, nu dovedeste decat josimea mintii tale.

     

  •  
    • 15 mesaje
    15 Iul 2017, 18:34
    0 0
    Nush de ce vb cu astia care au port ilegal de creier si prostia imbatraneste doar imi pierd timpul.Maica Domnului se scrie asa mah...daca habar n ai ti am Cacarez esti tu cu cine vrei expiratule daca nu sti sa vb.. cat despre prostia ta afla ca la 12 ani citeam Eliade Istoria religiilor ,despre Dromihete si despre Paulescu sa nu ma intrebi cu ce se mananca iar la 20 era sa crap in 89 in armata vanatori de munte transmisiuni asa ca nush cine e mai cacarez.. ca sergent n am facut armata ca tine la papusoi
  •  
    • 15 mesaje
    15 Iul 2017, 18:36
    0 0
    white_storm2 said:
    robert.c said:Multu..mTeoretic ai dreptate whitestorm dar cand esti sigura ca sotul e atras si dupa 13 ani fizic de tine si tu poate o faci ca o masina din obisnuinta nu i poti spune sotului asta te cam saturi si esti curioasa sa vezi cum e cu altul...cred ca asta s a intamplat din pacate...dar voi fi si eu curios...

     Mda, trebuia sa spui de la inceput asa, ca vrei o alta femeie, relatie , nu sa ne induci in eroare ca nevasta "poate" te insala! Vrei tu altceva, iar nevasta nu mai corespunde, crezi ca spunem noi nu?

     

  •  
    • 15 mesaje
    15 Iul 2017, 18:39
    0 0
    Whitestorm n am facut decat sa cer o parere nevasta don pacate sigur ma inseala..eu sunt in dubiu ptr ca am un copil..e un lucru simplu de inteles..daca n ai chef s o dai nu da cu presupusul aiurea macar din bun simt...daca vroiam o femeie n o cautam pe net..ma duceam direct.. n ai decat sa nu citesti femei sunt de 3 ori mai multe ca noi...
    Acest mesaj a fost editat de către robert.c: 15 Iul 2017, 18:40
  •  
    • 2115 mesaje
    15 Iul 2017, 19:13
    1 1
    Ia mai citeste o data ce ai scris, inainte sa dai cu parul si mai ales nu te lua dupa Alin-pelin ca nu este vreun sfant pogorat in calendar pentru fapte crestine!
    La fiecare postare (aproape) a ta spui ca sunt atatea femei singure care abia asteapta un print in viata lor, ca o vei insela si tu, ca "vei fi si tu curios", etc.
    Tie, ca strain de ce se petrece intr-o familie cum iti pare?
    Ai cerut pareri, nu stiam ca vrei doar aplauze, mea culpa!
    E.l. Erau "de 3 ori mai multe ca " ca voi, ai mai vazut tu razboaie in Romania ultimilor ani?
    Acest mesaj a fost editat de către white_storm2: 15 Iul 2017, 19:49
  •  
    • 3765 mesaje
    15 Iul 2017, 20:57
    1 1
    robert.c said:Nush de ce vb cu astia care au port ilegal de creier si prostia imbatraneste doar imi pierd timpul.Maica Domnului se scrie asa mah...daca habar n ai ti am Cacarez esti tu cu cine vrei expiratule daca nu sti sa vb.. cat despre prostia ta afla ca la 12 ani citeam Eliade Istoria religiilor ,despre Dromihete si despre Paulescu

     

    Astea nu te-au ajutat cand te-a inselat sotia. Sau credeai ca este de ajuns sa-i reciti Luceafarul si gata cadea pe spate? Sau statea cuminte in coltul ei si nu se uita la alti barbati.

    Parca o si vad asaltata de pretendenti la pizda si ea timp 13 ani tot spune :Nu nu, ca al meu barbat il cunoaste pe Eliade, nu pot s-o dau.

  •  
    • 15 mesaje
    15 Iul 2017, 22:50
    0 0
    N are nici o treaba kama sutra cu parerea ta infirma..de mahala.poate nevasta ta are pretendenti ca vad ca sti treaba...nu toate femeile sunt obsedate de p...a mare ca nu suntem animale sa ne gandim numa la ce vezi tu probabil de astea sunt la nivelul tau..un barbat complet e si citit nu neaparat curvar cum incerci tu sa insinuezi iar despre potenta mea afla ca am trecut prin destule femei..dar una e curva si alta e o femeie care are nevoie de stabilitate
    Acest mesaj a fost editat de către robert.c: 15 Iul 2017, 22:56
  •  
    • 3765 mesaje
    17 Iul 2017, 17:38
    1 1
    robert.c said:N are nici o treaba kama sutra cu parerea ta infirma..de mahala.poate nevasta ta are pretendenti ca vad ca sti treaba...nu toate femeile sunt obsedate de p...a mare ca nu suntem animale sa ne gandim numa la ce vezi tu probabil de astea sunt la nivelul tau..un barbat complet e si citit nu neaparat curvar cum incerci tu sa insinuezi iar despre potenta mea afla ca am trecut prin destule femei..dar una e curva si alta e o femeie care are nevoie de stabilitate

     

     

    Ti-au murit laudatorii? )

  •  
    • 15 mesaje
    18 Iul 2017, 10:39
    0 0
    Nu ti a mai ramas decat sa razi ca nu mai ai ce sa spui...laudatorii le mor prostilor
    Acest mesaj a fost editat de către robert.c: 18 Iul 2017, 10:40
  •  
    • 7934 mesaje
    18 Iul 2017, 13:16
    0 0
    Daca tie in place asa, go on,man. Eu sincer n-as mai avea treaba cu una care se fute cu altii. Daca ai in jur de 40 de ani nu esti chiar asa de batran gasesti alta.