Nu stiu ce sa mai fac!

  •  
    • 7934 mesaje
    18 Iul 2017, 18:20
    0 1
    pitipoanca69 said:
    Leu76 said:
    pitipoanca69 said:
    Leu76 said:Cate kg ai?

     De  ce ?  ai   un  standard?

     

    Normal. Tre sa pot sa fac eu manevre cu ea nu ea cu mine.

     Traiesti  cu  senzatia  asta?

     

     

    Ce senzatie? De a domina? Nu e problema, ca in pat poate sa ma si domine numai sa nu fie cat mine la kg
  •  
    • 26 mesaje
    28 Iul 2017, 19:11
    1 1
    Buna ziua,
    Leule ma bag si eu in discutie ca musca. Te inteleg perfect: fotografia lui Piti este intriganta, de asemenea numele Pitipoanca care are o conotatie; numele se mai termina si in 69, normal ca totul lasa loc de interpretari si cum imaginatia omului este sloboda nah. Dar nu stiu de ce am impresia ca Pitzi este barbat. Asa am inteles din mesaje, pot sa ma insel. Bag seama ca tu ai mare vechime pe acest site si ar trebui sa stii mai bine decat mine care am doar cateva mesaje la activ. Oricum ar fii, asta nu este un site de agatamente si ar trebui sa il tratam ca atare.
  •  
    • 7934 mesaje
    30 Iul 2017, 15:38
    0 0
    Alexinne2 said:Buna ziua,
    Leule ma bag si eu in discutie ca musca. Te inteleg perfect: fotografia lui Piti este intriganta, de asemenea numele Pitipoanca care are o conotatie; numele se mai termina si in 69, normal ca totul lasa loc de interpretari si cum imaginatia omului este sloboda nah. Dar nu stiu de ce am impresia ca Pitzi este barbat. Asa am inteles din mesaje, pot sa ma insel. Bag seama ca tu ai mare vechime pe acest site si ar trebui sa stii mai bine decat mine care am doar cateva mesaje la activ. Oricum ar fii, asta nu este un site de agatamente si ar trebui sa il tratam ca atare.

     

    Sincer, nu stiu. Ca nici eu nu am mai intrat de mult pe forum si unele utilizatoare si-au schimbat numele, unele au disparut, unele au aparut. Dar totusi cred ca e femeie. Asa sunt ele, evele, mai vanoase
  •  
    • 2115 mesaje
    30 Iul 2017, 21:15
    0 2
    Io am zis undeva ca esti tampit, retrag ce am spus, esti dus maica.
    Piti, draga mea, ai un admirator, unul tanar si "lihnit" ...
  •  
    • 7934 mesaje
    31 Iul 2017, 00:23
    0 1
    white_storm2 said:Io am zis undeva ca esti tampit, retrag ce am spus, esti dus maica.
    Piti, draga mea, ai un admirator, unul tanar si "lihnit" ...

     

    La cine te referi, scumpa? Ca ma simt cu musca pe caciula.