Părintele Marian Videle care deschide cartea

  •  
    • 1 mesaje
    25 Iun 2017, 21:38
    91 55
    Vă rog, mă poate ajuta cineva cu un nr de tel al părintelui Marian din Videle?!! Știu ca deschide cartea acasă la dansul în București! A fost cineva?
  •  
    • 3765 mesaje
    26 Iun 2017, 13:14
    22 16
    Am auzit de el. Are mereu la deschidere numai carti bune. nu merge la cacialma.
  •  
    • 11 mesaje
    3 Iul 2017, 20:08
    10 10
    Buna fetelor, si eu am fost la multe pers: ba ghicit in tarot, ba in cafea, bla bla. Pana cand un prieten m-a trimis la o tipa care are si birou in Bucuresti, tine cursuri despre clarviziune, etc. Tipa a fost de 3 ori in moarte clinica, poate sa citeasca contractul sufletului corpului respectiv (mi-a explicat ea ce si cum), de ce ai anumite pb in viata asta, si ce ai facut prin alte vieti, si ce ar trebui sa faci acum ca sa indrepti, etc. Tipul care m-a trimis la ea avea niste pb sentimentale, eu aveam pb cu banii si cu serviciul. Mi-a spus sa incep sa fac pictura, ca o sa castig bani, ca asta trebuie sa fac, si n-am crezut-o. Pana la un mom dat cand am fost data afara si m-am apucat de ce zice ea. Si acum castig cam dublu ca inainte, fara batai de cap, etc. Iti dai seama ca tipa stie ce spune doar cand vb cu ea cateva minute la tel. Acum voi vedeti ce si cum, eu v-o recomand. Va pup! Tipa se numeste Mihaela, o gasiti la kmhaela@yahoo.com sau 0751199971. Are si un blog unde scrie articole: https://viitoruldezvaluit.wordpress.com/
  •  
    • 3 mesaje
    12 Oct 2017, 18:37
    25 14
    Andre_ina said:Vă rog, mă poate ajuta cineva cu un nr de tel al părintelui Marian din Videle?!! Știu ca deschide cartea acasă la dansul în București! A fost cineva?

     

  •  
    • 3 mesaje
    12 Oct 2017, 19:06
    5 6
    Ganditiva bine inainte ,strangeti multe si multe informati despre persoana respectiva .daca multi vorbesc de bine si ca face minuni ,nu inseamna ca asa si este . daca cateva persoane ,sau mai multe spun despre ....... ca e un om de proasta calitate ,atunci stai departe .si o singura vorba rea daca ati auzit despre ... este deajuns sa stati departe . sunt ff multi sarlatani ,si ff putini oameni cu har .
  •  
    • 3 mesaje
    12 Oct 2017, 19:11
    1 3
    mergeti pe recomandari facute de prieteni cunoscuti .dar si atunci fiti foarte atenti .multi se inseala ff repede .cand omul este framantat de durere suferinta poate fi inselat ff usor
  •  
    • 2115 mesaje
    13 Oct 2017, 19:09
    1 3
    costel31 said:mergeti pe recomandari facute de prieteni cunoscuti .dar si atunci fiti foarte atenti .multi se inseala ff repede .cand omul este framantat de durere suferinta poate fi inselat ff usor

     Bravo costel31, aici ai perfecta dreptate, dar cu "stransul mai multor informatii" nu prea cred ca ai.
    Pai daca vrei o femeie mai buna las-o pe aia care te supara si iesi in societate, gaseste-ti alta mai pe placul tau,  daca vrei mai multi bani mai ia-ti un job, daca babele iti spun ca ti s-au facut ...de toate, da-le dracului si nu le baga in seama. Cu alte cuvinte ia-ti problemele in mana si nu mai pleca urechea la toti, ca nimic nu pica din cer, poti sa incojuri sfintele moaste de o suta de ori in genunchi sau sa-ti deschida 70 de preoti cartea. Preoti care deschid cartea sau ghicitoare, clarvazatoare totuna sunt! Daca doamne-doamne voia ca tot omul sa stie care ii este viitorul ne spunea clar: ba -  tu ramai prostul familiei, fata - tu nu te mariti, omule -  tu mori la 30 de ani etc.
    Eu ma mir ca sunt si barbati care cred in asa ceva si tot scuipa si in iaurt si se tot uita peste umar!!!..


    Acest mesaj a fost editat de către white_storm2: 13 Oct 2017, 19:20
  •  
    • 2 mesaje
    16 Oct 2017, 11:11
    5 5
    Bai, oameni dar voi nu aveti incredere in Dumnezeu cel vesnic? Aveti incredere in inselatorii si va mai lasa si saraci de bani???? Doamne mare ti-e gradina!
  •  
    • 1 mesaje
    20 Sep 2018, 21:25
    40 18
    Buna..are cineva nr dansului...a fost cineva acolo?
  •  
    • 1 mesaje
    26 Oct 2018, 15:43
    38 25
    Andreea01daria said:Buna..are cineva nr dansului...a fost cineva acolo?