Accnea cea ma mare problema a mea

  •  
    • 4 mesaje
    24 Iun 2017, 13:31
    0 0
    Heii fetelor ajutați-mă sunt disperată...am o mulțime de coșuri pe față îmi puteți da câteva remedii rapide ..mulțumesc frumos!
  •  
    • 3 mesaje
    24 Iun 2017, 22:24
    0 0
    in fiecare seara, pe o discheta storci lamaie si te dai pe fata curata.
  •  
    • 8 mesaje
    7 Nov 2017, 15:28
    0 0
    M-am confruntat si eu cu problema asta mult timp si cu cat incercam mai multe produse antiacneice, cu atat mi se parea ca se inrautatesc problemele tenului. Acum folosesc creionul corector S.O.S pentru cosuri si imperfectiuni cu acid salicilic de la BottegaVerde.ro pentru ca are o actiune foarte rapida si nu irita pielea. Imi place si faptul ca mi-l pot aplica sub fondul de ten si nu arata ciudat. La ultimele comenzi mi-au trimis si un cadou, iar daca te uiti pe site o sa vezi ca au de multe ori reduceri si transport gratuit la comenzi de peste 99 de lei.
  •  
    • 38 mesaje
    20 Nov 2017, 11:15
    0 0
    Poti incerca si o cura cu derminax. Nu e garantat ca o sa scapi de toate cosurile, dar am vazut destule pareri pozitive despre produs.

  •  
    • 170 mesaje
    21 Nov 2017, 10:11
    0 0
    Eu am folosit crema asta de la Bruno Vassari: https://www.beautyoneshop.ro/cosmetice-faciale/crema-anti-acnee-cu-aplicare-locala-corrective-cream-pure-solution-2178.html