despre un barbat care zice ca iubeste...

  •  
    • 28 mesaje
    8 Iun 2017, 10:19
    0 2
    Am si eu o situatie de expus: Un barbat are nevasta, dar o are si pe una pe care o numeste iubita si prietena. E foarte devotat muncilor si vietii de acasa cu nevasta. Plus ii zice celeilalte: eu cu tine ma plimb, pe ea o iubesc (asta cand nu zice ca o f***) E oribil...el zice ca nu e atroce ceea ce face si vrea ca "iubita si prietena" sa il accepte asa cum e :):) Voi ca barbati, ce parere aveti despre acest barbat?
  •  
    • 28 mesaje
    8 Iun 2017, 10:20
    0 0
    Si femeile..ce parere aveti? Scuze ca am intrebat doar barbatii....
  •  
    • 2115 mesaje
    8 Iun 2017, 12:49
    2 0
    cyan9 said:Am si eu o situatie de expus: Un barbat are nevasta, dar o are si pe una pe care o numeste iubita si prietena. E foarte devotat muncilor si vietii de acasa cu nevasta. Plus ii zice celeilalte: eu cu tine ma plimb, pe ea o iubesc (asta cand nu zice ca o f***) E oribil...el zice ca nu e atroce ceea ce face si vrea ca "iubita si prietena" sa il accepte asa cum e Voi ca barbati, ce parere aveti despre acest barbat?

     Tu care dintre ele esti, aia pe care o "f***" sau aia cu care se plimba?

  •  
    • 28 mesaje
    8 Iun 2017, 14:15
    0 0
    conteaza care?
  •  
    • 4346 mesaje
    8 Iun 2017, 17:53
    4 0
    cyan9 said:Am si eu o situatie de expus: Un barbat are nevasta, dar o are si pe una pe care o numeste iubita si prietena. E foarte devotat muncilor si vietii de acasa cu nevasta. Plus ii zice celeilalte: eu cu tine ma plimb, pe ea o iubesc (asta cand nu zice ca o f***) E oribil...el zice ca nu e atroce ceea ce face si vrea ca "iubita si prietena" sa il accepte asa cum e Voi ca barbati, ce parere aveti despre acest barbat?

     

    Noi avem o parere foarte buna despre astfel de barbati. Si ei trebuie sa f**** niste proaste !!!

  •  
    • 28 mesaje
    9 Iun 2017, 09:01
    1 1
    Uneori marlania e ambalata frumos... Dar e interesant ca nici un barbat nu comenteaza. Ma intreb daca nu cumva e ceva des intalnit acest comportament, doar ca nu se stie...aia de acasa e portul unde trage
  •  
    • 2115 mesaje
    9 Iun 2017, 09:43
    3 0
    cyan9 said:Uneori marlania e ambalata frumos... Dar e interesant ca nici un barbat nu comenteaza. Ma intreb daca nu cumva e ceva des intalnit acest comportament, doar ca nu se stie...aia de acasa e portul unde trage

     Vulpea cand n-ajunge la struguri zice ca sunt acri!
    Tu speri sa fie toti "marlani" ca prietenul tau? Ti se citeste frustrarea printre randuri inca de la primul post, de ce nu-i dai un sut individului, esti masochista sau cum?

  •  
    • 28 mesaje
    9 Iun 2017, 13:04
    2 0
    Am facut-o deja Dar probabil ca inca sunt dupa shocul evenimentelor in care am fost...si ma intreb cum de am meritat asa ceva
  •  
    • 1890 mesaje
    9 Iun 2017, 19:05
    2 0
    In lumea asta mare, cu atatea site-uri de socializare si matrimoniale, chiar te-ai inciotat cu unu' insurat???
  •  
    • 409 mesaje
    9 Iun 2017, 20:50
    1 2
    cyan9 said:Am si eu o situatie de expus: Un barbat are nevasta, dar o are si pe una pe care o numeste iubita si prietena. E foarte devotat muncilor si vietii de acasa cu nevasta. Plus ii zice celeilalte: eu cu tine ma plimb, pe ea o iubesc (asta cand nu zice ca o f***) E oribil...el zice ca nu e atroce ceea ce face si vrea ca "iubita si prietena" sa il accepte asa cum e Voi ca barbati, ce parere aveti despre acest barbat?

     

    Este foaaaaatre greu pentru tine.

    Te inteleg, dar nu stiu ce sfat sa-ti dau !!!!!!!!!!!!!

    Si eu sunt un barbat cam in aceeasi situatie.

    Fa ceea ce te indeamna inima, mai mult nu pot sa-ti spun !!!!!!

    Gandeste-te ca vei putea sa regreti candva orice decizie vei lua acum.

    Eu cu asta trebuie sa traiesc, cu niste decizii luate, poate nu in momentele cele mai bune . 

  •  
    • 3765 mesaje
    9 Iun 2017, 21:50
    0 0
    cyan9 said:Am facut-o deja Dar probabil ca inca sunt dupa shocul evenimentelor in care am fost...si ma intreb cum de am meritat asa ceva

     

    Adica acum esti libera!!? Hm!!

  •  
    • 28 mesaje
    10 Iun 2017, 23:02
    0 0
    Konstantyyn said:
    cyan9 said:Am si eu o situatie de expus: Un barbat are nevasta, dar o are si pe una pe care o numeste iubita si prietena. E foarte devotat muncilor si vietii de acasa cu nevasta. Plus ii zice celeilalte: eu cu tine ma plimb, pe ea o iubesc (asta cand nu zice ca o f***) E oribil...el zice ca nu e atroce ceea ce face si vrea ca "iubita si prietena" sa il accepte asa cum e Voi ca barbati, ce parere aveti despre acest barbat?

     

    Este foaaaaatre greu pentru tine.

    Te inteleg, dar nu stiu ce sfat sa-ti dau !!!!!!!!!!!!!

    Si eu sunt un barbat cam in aceeasi situatie.

    Fa ceea ce te indeamna inima, mai mult nu pot sa-ti spun !!!!!!

    Gandeste-te ca vei putea sa regreti candva orice decizie vei lua acum.

    Eu cu asta trebuie sa traiesc, cu niste decizii luate, poate nu in momentele cele mai bune . 

     

  •  
    • 28 mesaje
    10 Iun 2017, 23:04
    0 0
    Konstantyyn said:
    cyan9 said:Am si eu o situatie de expus: Un barbat are nevasta, dar o are si pe una pe care o numeste iubita si prietena. E foarte devotat muncilor si vietii de acasa cu nevasta. Plus ii zice celeilalte: eu cu tine ma plimb, pe ea o iubesc (asta cand nu zice ca o f***) E oribil...el zice ca nu e atroce ceea ce face si vrea ca "iubita si prietena" sa il accepte asa cum e Voi ca barbati, ce parere aveti despre acest barbat?

     

    Este foaaaaatre greu pentru tine.

    Te inteleg, dar nu stiu ce sfat sa-ti dau !!!!!!!!!!!!!

    Si eu sunt un barbat cam in aceeasi situatie.

    Fa ceea ce te indeamna inima, mai mult nu pot sa-ti spun !!!!!!

    Gandeste-te ca vei putea sa regreti candva orice decizie vei lua acum.

    Eu cu asta trebuie sa traiesc, cu niste decizii luate, poate nu in momentele cele mai bune . 

     

  •  
    • 28 mesaje
    10 Iun 2017, 23:06
    0 0
    Iti apreciez sinceritatea.
    Te rogspune-mi de ce viata trebuie sa fie asa atrice si iubirea sa aiba fata asta atroce ...si hidoasa?
  •  
    • 28 mesaje
    10 Iun 2017, 23:07
    0 0
    Am plans de nu se mai poate...si chiar l-amiubit
  •  
    • 28 mesaje
    10 Iun 2017, 23:08
    0 0
    Scuze, scriu de pe telefon
  •  
    • 514 mesaje
    10 Iun 2017, 23:18
    1 0
    Un barbat car ti spune ca te iubeste este mai bun decat unul care est alaturi de tine ... Daca ti spune ca te iubeste ceealalta varianta nu il mai multumste dar nici tu nu il vei multumi fara cealalta .. Dumnezeu stie de ce ai ajuns in acest impas si tot el stie care si cand vei iesi , nu toata luma ajunge in astfel d situatie cred ca esti constient(a) ...
  •  
    • 514 mesaje
    10 Iun 2017, 23:22
    0 0
    Sfatul meu !! daca ramai singura vei avea parte de mute si multii , cine vreea familie are una ... Diferente ? futi sau nu , vrema pouli trece

    Acest mesaj a fost editat de către radiosantz: 10 Iun 2017, 23:24
  •  
    • 28 mesaje
    11 Iun 2017, 18:35
    0 1
    Este umilitor pentru ambele femei. Groaznic de umilitor....
  •  
    • 28 mesaje
    11 Iun 2017, 18:37
    0 0
    Exista si oameni frumosi, sunt sigura...