Vrajitoare

  •  
    • 11 mesaje
    21 Iun 2017, 19:41
    0 1
    Daca cineva dintre voi a avut probleme, iar la sfatul cuiva apropiat a apelat la o vrajitoare care chiar a ajutat-o, va rog, trimiteti-mi un PM cu datele ei de contact Am mare nevoie de cineva, serios. Daca cineva are mama/bunica care se ocupa cu asa ceva, sau a apelat in persoana, sau are vreo prietena care se ocupa sau care a fost la vrajitoare, va rog frumos sa-mi spuneti. Nu vreau sa ma duc la tigancile de la mica publicitate. Va intreb pe voi pt ca alta modalitate de a gasii o vrajitoare nu exista, daca caut pe google imi apar acele persoane care isi fac reclama si in care nu am incredere. Poate nu sunt chiar toate excroace, dar nu pot sa-mi dau seama care sunt de buna credinta. O baba care face magie nu stie sa cumpere reclama de la adwords ca sa faca rost de clienti. Si cum se face ca toate sunt plecate peste hotare, dar iti pot rezolva problema de la distanta numai sa le trimiti cateva sute de euro. Va multumesc anticipat
  •  
    • 3765 mesaje
    21 Iun 2017, 20:20
    0 0
    Delyad8 said:Daca cineva dintre voi a avut probleme, iar la sfatul cuiva apropiat a apelat la o vrajitoare care chiar a ajutat-o, va rog, trimiteti-mi un PM cu datele ei de contact Am mare nevoie de cineva, serios. Daca cineva are mama/bunica care se ocupa cu asa ceva, sau a apelat in persoana, sau are vreo prietena care se ocupa sau care a fost la vrajitoare, va rog frumos sa-mi spuneti. Nu vreau sa ma duc la tigancile de la mica publicitate. Va intreb pe voi pt ca alta modalitate de a gasii o vrajitoare nu exista, daca caut pe google imi apar acele persoane care isi fac reclama si in care nu am incredere. Poate nu sunt chiar toate excroace, dar nu pot sa-mi dau seama care sunt de buna credinta. O baba care face magie nu stie sa cumpere reclama de la adwords ca sa faca rost de clienti. Si cum se face ca toate sunt plecate peste hotare, dar iti pot rezolva problema de la distanta numai sa le trimiti cateva sute de euro. Va multumesc anticipat

     

     

    Deci practic tu ai bani si nu stii pe ce sa-i cheltui, nu!?

  •  
    • 11 mesaje
    24 Iun 2017, 17:49
    1 1
    Of dar ce probleme ai tu... ce te intereseaza ce fac eu cu banii mei? Get a life
  •  
    • 3765 mesaje
    24 Iun 2017, 21:18
    0 1
    Delyad8 said: Get a life

     Ghici!? Am una, si nu am nevoie de vrajitioare pentru asta.

  •  
    • 6 mesaje
    15 Iun 2018, 17:54
    0 0
    Delyad8 said:Daca cineva dintre voi a avut probleme, iar la sfatul cuiva apropiat a apelat la o vrajitoare care chiar a ajutat-o, va rog, trimiteti-mi un PM cu datele ei de contact Am mare nevoie de cineva, serios. Daca cineva are mama/bunica care se ocupa cu asa ceva, sau a apelat in persoana, sau are vreo prietena care se ocupa sau care a fost la vrajitoare, va rog frumos sa-mi spuneti. Nu vreau sa ma duc la tigancile de la mica publicitate. Va intreb pe voi pt ca alta modalitate de a gasii o vrajitoare nu exista, daca caut pe google imi apar acele persoane care isi fac reclama si in care nu am incredere. Poate nu sunt chiar toate excroace, dar nu pot sa-mi dau seama care sunt de buna credinta. O baba care face magie nu stie sa cumpere reclama de la adwords ca sa faca rost de clienti. Si cum se face ca toate sunt plecate peste hotare, dar iti pot rezolva problema de la distanta numai sa le trimiti cateva sute de euro. Va multumesc anticipat

     

  •  
    • 6 mesaje
    15 Iun 2018, 18:00
    1 0
    exista vrajitoare bune cu 100/100 rezultate bune,dar nu in romania.in romani era unul singur,care a murit.eu stiu cateva,in polonia,catalonia,austria.sunt de incredere,pe internet sunt foarte multe forumuri despre ele si toata lumea care scrie este multumita.o prietena a mea a apelat pentru probleme de sanatate la care nu le gasea leac prin doctori si biserici si a reusit.acum este sanatoase si in curand se va casatori
  •  
    • 10 mesaje
    10 Iul 2018, 23:53
    1 0
    vladpaula said:exista vrajitoare bune cu 100/100 rezultate bune,dar nu in romania.in romani era unul singur,care a murit.eu stiu cateva,in polonia,catalonia,austria.sunt de incredere,pe internet sunt foarte multe forumuri despre ele si toata lumea care scrie este multumita.o prietena a mea a apelat pentru probleme de sanatate la care nu le gasea leac prin doctori si biserici si a reusit.acum este sanatoase si in curand se va casatori

     

    Spune-mi si mie. Ai apelat personal? La cine? Poti detalia? Iti las adresa de mail: astridgeorgescu@yahoo.com. multumesc.
  •  
    • 14 mesaje
    29 Aug 2018, 15:50
    0 0
    Vă recomand cu încredere pe Dna Ana din Târgoviște...este foarte puternica
    Vă las adresa de mail pentru cine dorește informații julya_n@yahoo.com
  •  
    • 3765 mesaje
    29 Aug 2018, 17:45
    0 0
    julietan said:Vă recomand cu încredere pe Dna Ana din Târgoviște...este foarte puternica
    Vă las adresa de mail pentru cine dorește informații julya_n@yahoo.com

     

     

    Si pretul?

  •  
    • 272 mesaje
    1 Sep 2018, 16:03
    0 0
    julietan said:Vă recomand cu încredere pe Dna Ana din Târgoviște...este foarte puternica

     

    S-o vedem in UFC cu Ronda, ca de laude s-a saturat lumea!

  •  
    • 14 mesaje
    10 Oct 2018, 19:09
    0 0
    romario1 said:
    julietan said:Vă recomand cu încredere pe Dna Ana din Târgoviște...este foarte puternica

     

    S-o vedem in UFC cu Ronda, ca de laude s-a saturat lumea!

      Daca esti interesat te trimit la dna Ana si te vei convinge !

  •  
    • 3765 mesaje
    10 Oct 2018, 19:44
    0 0
    julietan said:
    romario1 said:
    julietan said:Vă recomand cu încredere pe Dna Ana din Târgoviște...este foarte puternica

     

    S-o vedem in UFC cu Ronda, ca de laude s-a saturat lumea!

      Daca esti interesat te trimit la dna Ana si te vei convinge !

     

     

    Cand spui ca este puternica, la ce te referi? Ridica 100 de kile impins? Smuls?

     

  •  
    • 3 mesaje
    13 Oct 2018, 16:56
    1 0
    Eu am fost la dna Ana si pot confirma cele spuse de ceilalti care o lauda. Am fost sceptica si tematoare, m am dus acolo fiind disperata si sincer, nu credeam ca exista asa ceva. Nu stiu ce si cum face, dar ce am vazut cu ochii mei, nu imi poate nega nimeni.
  •  
    • 41 mesaje
    4 Dec 2018, 02:14
    0 1
    Ghicesc in carti de tarot , Ghicit in carti , normale si cafea. Doamna Elena (Românca), inzestrata cu har, clarviziune, capacitati si perceptii extrasenzoriale, Fac previziuni , ghicesc in tarot , in carti normale si cafea, etc+; 100 Lei consultatia; Bucuresti tel. O72O792463