Vrajitoare

  •  
    • 11 mesaje
    21 Mai 2017, 04:10
    0 2
    Daca cineva dintre voi a avut probleme, iar la sfatul cuiva apropiat a apelat la o vrajitoare care chiar a ajutat-o, va rog, trimiteti-mi un PM cu datele ei de contact Am mare nevoie de cineva, serios. Daca cineva are mama/bunica care se ocupa cu asa ceva, sau a apelat in persoana, sau are vreo prietena care se ocupa sau care a fost la vrajitoare, va rog frumos sa-mi spuneti. Nu vreau sa ma duc la tigancile de la mica publicitate. Va intreb pe voi pt ca alta modalitate de a gasii o vrajitoare nu exista, daca caut pe google imi apar acele persoane care isi fac reclama si in care nu am incredere. Poate nu sunt chiar toate excroace, dar nu pot sa-mi dau seama care sunt de buna credinta. O baba care face magie nu stie sa cumpere reclama de la adwords ca sa faca rost de clienti. Si cum se face ca toate sunt plecate peste hotare, dar iti pot rezolva problema de la distanta numai sa le trimiti cateva sute de euro. Va multumesc anticipat
  •  
    • 17 mesaje
    21 Mai 2017, 14:17
    0 0
    Nu apela la nimeni care isi face reclama pe internet, cu acest subiect doar sa ai norocul sa dai peste cineva care stie vreo pers care s-a rezolvat prin vrajitoare sau care s-a dus el personal la cineva, te sfatuiesc sa nu apelezi la nimeni care isi face reclama pe net.
    Acest mesaj a fost editat de către aleale31: 21 Mai 2017, 14:21
  •  
    • 1 mesaje
    21 Mai 2017, 14:24
    0 0
    Si eu caut , am dat internetul cu susul in jos si nu am gasit din pacate, insa am citit si m-am documentat despre acest domeniu. recent am citit o carte "Vrajitoria se invata" si incerc sa caut acea femeie denumita si mama Xenia din Bacau , Tarcau . In prezent ar trebui sa aiba pana in 65 de ani si planuiesc sa merg in acel sat si sa o caut . Recent am avut o experienta neplacuta , am pierdut o gramada de bani crezand ca femeia cu care am interactionat chiar se pricepe in acest domeniu ,,,,,,insa din pacate nu a fost asa..............
  •  
    • 11 mesaje
    21 Mai 2017, 16:47
    1 0
    Va multumesc de raspunsuri.
    Nu vreau sa apelez la cele ce doar cer bani si nu fac nimic. Daca gasiti va rog sa ma anuntati. La fel voi face si eu
  •  
    • 4346 mesaje
    21 Mai 2017, 19:05
    0 0
    Delyad8 said:Daca cineva dintre voi a avut probleme, iar la sfatul cuiva apropiat a apelat la o vrajitoare care chiar a ajutat-o, va rog, trimiteti-mi un PM cu datele ei de contact Am mare nevoie de cineva, serios. Daca cineva are mama/bunica care se ocupa cu asa ceva, sau a apelat in persoana, sau are vreo prietena care se ocupa sau care a fost la vrajitoare, va rog frumos sa-mi spuneti. Nu vreau sa ma duc la tigancile de la mica publicitate. Va intreb pe voi pt ca alta modalitate de a gasii o vrajitoare nu exista, daca caut pe google imi apar acele persoane care isi fac reclama si in care nu am incredere. Poate nu sunt chiar toate excroace, dar nu pot sa-mi dau seama care sunt de buna credinta. O baba care face magie nu stie sa cumpere reclama de la adwords ca sa faca rost de clienti. Si cum se face ca toate sunt plecate peste hotare, dar iti pot rezolva problema de la distanta numai sa le trimiti cateva sute de euro. Va multumesc anticipat

     

     

    Nu exista vrajitoare de buna credinta ! Toate lucreaza cu diavolul. Sper ca stii ca apeland la asemenea persoane, iti vinzi sufletul diavolului.!

  •  
    • 3765 mesaje
    21 Mai 2017, 19:36
    0 0
    kaspersky1984 said:Si eu caut , am dat internetul cu susul in jos si nu am gasit din pacate, insa am citit si m-am documentat despre acest domeniu. recent am citit o carte "Vrajitoria se invata" si incerc sa caut acea femeie denumita si mama Xenia din Bacau , Tarcau . In prezent ar trebui sa aiba pana in 65 de ani si planuiesc sa merg in acel sat si sa o caut . Recent am avut o experienta neplacuta , am pierdut o gramada de bani crezand ca femeia cu care am interactionat chiar se pricepe in acest domeniu ,,,,,,insa din pacate nu a fost asa..............

     

     

    Ai bani multi, nu-i asa?

  •  
    • 11 mesaje
    21 Mai 2017, 20:13
    0 0
    anda22-7 said:
    Delyad8 said:Daca cineva dintre voi a avut probleme, iar la sfatul cuiva apropiat a apelat la o vrajitoare care chiar a ajutat-o, va rog, trimiteti-mi un PM cu datele ei de contact Am mare nevoie de cineva, serios. Daca cineva are mama/bunica care se ocupa cu asa ceva, sau a apelat in persoana, sau are vreo prietena care se ocupa sau care a fost la vrajitoare, va rog frumos sa-mi spuneti. Nu vreau sa ma duc la tigancile de la mica publicitate. Va intreb pe voi pt ca alta modalitate de a gasii o vrajitoare nu exista, daca caut pe google imi apar acele persoane care isi fac reclama si in care nu am incredere. Poate nu sunt chiar toate excroace, dar nu pot sa-mi dau seama care sunt de buna credinta. O baba care face magie nu stie sa cumpere reclama de la adwords ca sa faca rost de clienti. Si cum se face ca toate sunt plecate peste hotare, dar iti pot rezolva problema de la distanta numai sa le trimiti cateva sute de euro. Va multumesc anticipat

     

     

    Nu exista vrajitoare de buna credinta ! Toate lucreaza cu diavolul. Sper ca stii ca apeland la asemenea persoane, iti vinzi sufletul diavolului.!

     

    Mi-l vand , oricum e deja dat macar sa si prmesc cv in schimb
  •  
    • 3765 mesaje
    22 Mai 2017, 07:52
    0 0
    Delyad8 said:
    anda22-7 said:

     

    Mi-l vand , oricum e deja dat macar sa si prmesc cv in schimb

     

    Altceva nu ai de dat?

  •  
    • 4346 mesaje
    22 Mai 2017, 23:40
    0 0
    Delyad8 said:
    anda22-7 said:
    Delyad8 said:Daca cineva dintre voi a avut probleme, iar la sfatul cuiva apropiat a apelat la o vrajitoare care chiar a ajutat-o, va rog, trimiteti-mi un PM cu datele ei de contact Am mare nevoie de cineva, serios. Daca cineva are mama/bunica care se ocupa cu asa ceva, sau a apelat in persoana, sau are vreo prietena care se ocupa sau care a fost la vrajitoare, va rog frumos sa-mi spuneti. Nu vreau sa ma duc la tigancile de la mica publicitate. Va intreb pe voi pt ca alta modalitate de a gasii o vrajitoare nu exista, daca caut pe google imi apar acele persoane care isi fac reclama si in care nu am incredere. Poate nu sunt chiar toate excroace, dar nu pot sa-mi dau seama care sunt de buna credinta. O baba care face magie nu stie sa cumpere reclama de la adwords ca sa faca rost de clienti. Si cum se face ca toate sunt plecate peste hotare, dar iti pot rezolva problema de la distanta numai sa le trimiti cateva sute de euro. Va multumesc anticipat

     

     

    Nu exista vrajitoare de buna credinta ! Toate lucreaza cu diavolul. Sper ca stii ca apeland la asemenea persoane, iti vinzi sufletul diavolului.!

     

    Mi-l vand , oricum e deja dat macar sa si prmesc cv in schimb

     

     

     Sigur o sa si primesti...IADUL !!!!

  •  
    • 2115 mesaje
    23 Mai 2017, 15:39
    0 0
    Da, da, un kkt!
    Nici vrajitoare, nici popi, toate/toti sunt un mare rahat pentru vite d'astea duse de belciugul din nas.
    Dar daca va da mana si n-aveti cu ce va ocupa timpul si mintea...
  •  
    • 11 mesaje
    25 Mai 2017, 23:35
    1 0
    As aprecia daca raspunsuriile ar fi strict asupra subiectulyi. Nu ma intereseaza oamenii plictisiti de viata lor care se apuca sa comenteze alte vieti. Va multumesc
  •  
    • 11 mesaje
    25 Mai 2017, 23:35
    1 0
    As aprecia daca raspunsuriile ar fi strict asupra subiectulyi. Nu ma intereseaza oamenii plictisiti de viata lor care se apuca sa comenteze alte vieti. Va multumesc
  •  
    • 11 mesaje
    25 Mai 2017, 23:35
    1 0
    As aprecia daca raspunsuriile ar fi strict asupra subiectulyi. Nu ma intereseaza oamenii plictisiti de viata lor care se apuca sa comenteze alte vieti. Va multumesc
  •  
    • 3765 mesaje
    26 Mai 2017, 08:10
    0 0
    Delyad8 said:As aprecia daca raspunsuriile ar fi strict asupra subiectulyi. Nu ma intereseaza oamenii plictisiti de viata lor care se apuca sa comenteze alte vieti. Va multumesc

     

    Cine comenteaza pisi mic!!? Nu mai fi atat e inversunata, ca se intoarce la tine daca il dezleaga de scula  si pe tine de prostie. Intre timp fa un imprumut la banca sa platesti vrajitoarea.

  •  
    • 476 mesaje
    3 Iun 2017, 22:26
    0 0
    dar de ce sunteti atat de inversunate, fetelor? pana la urma a pus o simpla intrebare iar faptul ca voi nu rezonati cu asta nu inseamna ca trebuie sa dati raspunsuri pline de venin. in fond, daca crezi intr un lucru, cel mai probabil iti va fi de folos, indiferent ca e vorba de Dumnezeu, psiholog, o carte, taclaua cu o amica, descantatoare, etc
  •  
    • 11 mesaje
    5 Iun 2017, 18:04
    2 0
    N-am cerut sfaturi, numere de psihologi sau alte cele. Am pus o intrebare, as aprecia daca nu v-ati mai face griji pt problemele mele mentale si nici pentru sufletul meu si in cazul in care nu aveti un raspuns pentru intrebarea mea sa va abtineti. Multumesc
  •  
    • 4346 mesaje
    6 Iun 2017, 11:43
    1 0
    Delyad8 said:N-am cerut sfaturi, numere de psihologi sau alte cele. Am pus o intrebare, as aprecia daca nu v-ati mai face griji pt problemele mele mentale si nici pentru sufletul meu si in cazul in care nu aveti un raspuns pentru intrebarea mea sa va abtineti. Multumesc

     

     

     Ei si daca nu dorim..ce faci? Iti iei  jucariile si pleci??!!!!

  •  
    • 11 mesaje
    7 Iun 2017, 17:20
    0 0
    Daca n-ai o viata interesanta stai pe forumuri comentand aiurea
  •  
    • 3765 mesaje
    7 Iun 2017, 17:24
    0 0
    Delyad8 said:Daca n-ai o viata interesanta stai pe forumuri comentand aiurea

     

    Mai bine comentand aiurea decat prostita de vreun vrajitor?

  •  
    • 11 mesaje
    7 Iun 2017, 18:01
    0 0
    Macar eu imi vad de ale mele , prostita sau meprostita, nu te deranjez cu nimic. Nu ma intereseaza daca respiri sau nu cu toate ca probabil as prefera sa nu