samponul schauma nature moments

  •  
    • 151 mesaje
    17 Mai 2017, 23:27
    3 0
    Parul meu spalat cu samponul si balsamul SCHAUMA NATURE MOMENTS Honey Elixir & Barbary Fig Oil este hidratat si neted, are mai mult volum si ramane curat chiar si 3 zile. .Noua gama de ingrijire a parului Schauma Nature Moments utilizeaza doar esente de origine 100% naturala și sunt testate dermatologic. Acestea sunt blande cu pielea capului şi nu contin niciun fel de siliconi sau coloranti artificiali. Mai mult decât atat, au un pH neutru, astfel încat, după spălare, părul rămâne nu numai curat, ci devine si frumos în mod natural si rezistent de la rădăcini pana la varfuri.
    este un sampon foarte bun pe care vi-l recomand cu drag 
  •  
    • 1 mesaje
    20 Mai 2017, 08:48
    2 0
    il folosesc de curand si sunt foarte, foarte multumita!
    Am incercat samponul cu ulei de masline si aloe vera si am observat ca are mai mult timp volumul si textura
    inainte de Schauma imi spalam parul o data la trei zile iar acum am crescut la o data la cinci zile.
    Balsamul mi s-a parut ok.
    #buzzschauma #naturemoments
  •  
    • 170 mesaje
    13 Dec 2017, 09:48
    1 0
    Samponul meu preferat este CHI Volume si il cumpar de aici: https://www.beautyoneshop.ro/sampon-profesional-257
  •  
    • 13 mesaje
    22 Mai 2018, 08:31
    2 0
    Am folosit si eu samponul si balsamul si pot spune ca sunt foarte multumita! In primul rand, mirosul este minunat, iar parul ramane hidratat dupa spalare. #buzzschauma #naturemoments
  •  
    • 13 mesaje
    22 Mai 2018, 08:33
    2 0
    Am folosit si eu samponul si balsamul si pot spune ca sunt foarte multumita! In primul rand, mirosul este minunat, iar parul ramane hidratat dupa spalare. #buzzschauma #naturemoments
  •  
    • 2 mesaje
    25 Mai 2018, 08:23
    2 0
    Buna ziua! De curand am primit si testat noul sampon de la Schauma cu apa de cocos si floare de lotus. Dupa prima utilizare am fost placut surprinsa de miros ,de cum mi-au lasat parul aceste produse, intr-un cuvant sunt minunate par fin si sanatos de la radacina pana la varfuri! Mulțumesc #buzzschauma pentru ca m-ati ales.
    Acest mesaj a fost editat de către S.Daniela: 25 Mai 2018, 08:34
  •  
    • 1 mesaje
    25 Mai 2018, 13:33
    1 0
    Dupa folosirea samponul si balsamul schauma nature moments cu apa de nuca de cocos si floare de Lotus Indoneziana pot spune ca sunt foarte multumita! In primul rand, mirosul este superb, iar parul rămâne hidratat dupa spalare și strălucitor. #buzzschauma #naturemoments
    Acest mesaj a fost editat de către angela89: 25 Mai 2018, 13:37
  •  
    • 8 mesaje
    25 Mai 2018, 16:06
    1 0
    Buna ziua! Am primit si eu pentru testare Samponul si Balsamul Schauma Nature Moments cu apa de nuca de cocos si floare de Lotus Indoneziana si in urma testarii pot spune ca miroase foarte bine si sunt foarte multumita de rezultatul obtinut. #buzzschauma #naturemoments
  •  
    • 28 mesaje
    26 Mai 2018, 20:32
    1 0
    Buna ziua si eu am primit spre testare Samponul si balsamul Schauma cu apa de cocos si floare de lotus miroase minunat.Pe langa un sampon bun pentru parul lung,balsamul este cheia cea mai importanta.Odata aplicat pe parul umed balsamul descurca repede firele de par si nu trebuie sa ma chinui cum o faceam inainte.Astfel parul devine moale si catifelat.Eu una ma declar foarte multumita de aceste produse. #buzzschauma #naturemoments
  •  
    • 2 mesaje
    28 Mai 2018, 21:29
    1 0
    buna seara!Am primit si testat noul sampun de la schauma cu apa de nuca de cocos si floare de lotus. Chear dupa prima utilizare am fost placut surprinsa de miros,iar parul a ramas hidratat de la radacina pana la varfuri!#buzzschauma #naturemoments
  •  
    • 1 mesaje
    8 Iun 2018, 12:36
    1 0
    Am fost selectată de către BuzzStore și Schwarzkopf să testez gratuit șamponul și balsamul de păr cu apă de nucă de cocos și floare de lotus. Am rămas plăcut surprinsă de calitățile lui :hidratează, face părul mai suplu și mai strălucitor. In cazul meu dacă nu folosesc balsam părul este tare și greu de pieptănat ! #buzzschauma, #naturemoments
    Acest mesaj a fost editat de către cenghetis: 8 Iun 2018, 12:37
  •  
    • 1 mesaje
    30 Iun 2018, 23:11
    1 0
    Am participat la campania de testare Schauma. Mirosul e... super. Am fost foarte multumita de sampon, balsamul a adus si el un plus de hidratare si stralucire, nu mai vorbesc de miros care este superb. #buzzschauma # naturemoments # coconut # buzzstore
  •  
    • 15 mesaje
    12 Sep 2018, 13:14
    0 0
    Balsamul meu preferat este cel de la CHI.
  •  
    • 74 mesaje
    12 Oct 2018, 10:12
    0 0
    Foarte util pentru par este si samponul Fortive. Are in compozitie ingredienti naturali ce ne pot ajuta sa ne indesim parul si sa il facem mai puternic.