Condimente lichide pentru marinare Vegeta

  •  
    • 10 mesaje
    16 Mai 2017, 14:55
    0 1
    De curand am fost selectata sa particip la campania de testare a condimentelor lichide pentru marinare Vegeta, organizata de rietenii de la Buzzstore. Sunt 5 tipuri de condimente lichide : universal, grill, cu usturoi, cu bere si pikant. Nu pot spune care este preferatul meu pentru ca toate mi-au placut si mi-au desfatat papilele gustative cu niste arome deosebite. Am folosit aceste condimente cu toate tipurile de carne: pui, porc, vita si rezultatul a fost de fiecare data mult peste asteptari. Imi place ca marinez carnea cu aceste condimente fara prea mult efort, intr-un timp destul de scurt ( min. 30min.) iar rezultatul este delicios: o friptura frageda, aromata si aspectuoasa.Eu folosesc mai mult acete condimente pentru prepararea carnurilor la cuptor insa ele se pot utiliza si atunci cand facem un gratar sau pur si simplu gatim la tigaie. Sunt foarte incantata de gustul deosebit oferit de condimentele pentru marinare de la Vegeta. # buzzvegeta
  •  
    • 2115 mesaje
    16 Mai 2017, 23:27
    0 1
    Iti dau eu o reteta de marinat carnea, o faci tu acasa si nu are E-uri, coloranti sau alte cele. Ulei de masline, oțet, boia iute, boia dulce, piper, usturoi presat, mustar, cimbru, sare si verdeturi de care vrei sau ai in casa. Otetul fragezeste carnea.
    Si vezi ca publicitatea e mai jos pe pagina!!!
  •  
    • 2 mesaje
    31 Mai 2017, 22:09
    0 1
    Am testat produsele Vegeta lichid pentru marinare din cadrul campaniei de testare BuzzStore. Le-am testat si pot spune ca mi-au placut, mi-au usurat munca si m-au ajutat sa petrec mai mult timp cu prietenii si familia. Si dupa testare, la cumparaturi (le-am gasit in selgros) am cuparat vegeta cu usturoi pentru ciocanele de pui la cuptor sau pui si vegeta pikant pentru apripioare de pui picante. Sunt preferate de prieteni si familia mea. Daca aveti ocazia nu ezitati sa le testati.#buzzvegeta
  •  
    • 4 mesaje
    21 Iul 2017, 12:57
    0 1
    doamnelor, Vegeta a organizat un concurs foarte frumos in care particip eu si va invit si pe voi sa participati. http://adsplatform.com/adsid=6b03de13952b1b210f8c2f4114b59a6c&utm_source=
    Posts&utm_medium=CPC&utm_campaign=Chef%20in%20bucatarie

    Acest mesaj a fost editat de către mirealexandra: 21 Iul 2017, 13:04