Putin mai ciudat

  •  
    • 6 mesaje
    18 Nov 2017, 22:38
    0 4
    igivansenior said:
    UnBaiatBi said:Oricum, o sa inchei aici subiectul, nu cred ca e ceva normal ce mi se intampla, insa nu am omorat pana la urma pe nimeni..majoritatea nu ganditi si va repeziti ca niste prosti incuiati mintal, cand e vb sa vedeti/auziti, de ceva mai iesit din comun. Nu va condamn..mi-e mila de voi insa.

     

    Ai incercat cu un pickhammer?  Ii dai drumul, il intorci invers, te pui cu curu' pe varf si te masturbezi. 

     

     Nu ar fi o idee rea dar nu detin picamer, in seara asta de exemplu, stand asa pe o parte, dezbracat si asteptand-o pe sotie sa facem sex, mi am bagat in fund vibratorul ei. a alunecat destul de usor, si mi-am dat drumu cum l am simtit vibrand in fund asa, la viteza mica.. acum, o astept pe ea sa-mi faca putin sex oral, sa se scoale* din nou sa -mi mai dau o data drumu' . nici nu am apucat sa o mai frec, cum am simtit penisul de silicon in fund, in 3 secunde mi a si venit.. oricum, isi merita banii vibratorul asta. e meserie


    Acest mesaj a fost editat de către UnBaiatBi: 18 Nov 2017, 22:49
  •  
    • 12208 mesaje
    19 Nov 2017, 20:50
    2 2
    Daca iti e bine tie restul nu conteaza !
  •  
    • 5 mesaje
    19 Nov 2017, 22:14
    1 2
    Pare ciudat la o prima vedere, e drept, da eu nu consider chestia asta strigatoare la cer. Nu am avut rabdare sa citesc toate raspunsurile, e drept, dar cele pe care le-am citit mi-au lasat un gust amar. Nu inteleg de unde inversunarea asta. Sexul trebuie sa fie ceva placut. Atata timp cat nu faci niciun rau nimanui si tot ceea ce se intampla in dormitor este acceptat de toti cei prezenti, e perfect ok. Sunt femeie si da, practic sex oral, normal si anal si stiu cat de placut poate fi. Eu nu gasesc nimic deplasat in faptul ca iti place sa iti introduci diverse obiecte anal, din contra, daca as sotia ta, as privi chestia asta ca o ocazie de a experimenta. E super ca te intelege si chiar pare sa-i placa si ei. Nu sunt de acord cu ideea ca ar trebui sa te ascunzi in vreun fel de ea.
  •  
    • 6 mesaje
    24 Nov 2017, 15:04
    0 2
    Mersi #WillowSmith . Nu ma ascund, doar ca nu vreau sa stie ca, chiar mi am bagat si vibratorul ei in fund ( desigur nu l-am mai folosit in seara aia, pentru ca nu e igienic sa il mai introduc in vagin dupa ce a fost intr un anus). Nu mereu facem chestia cu bagatul "unui lucru" in fund. Asa, din cand in cand. Ideea e ca daca i-as spune ca am reusit sa bag vibratorul, poate s-ar gandi ca m am culcat cu alti baieti, ceea ce nu am facut si deci, n-are rost sa i dau idei naspa gratuite. Ma bucur ca mai sant si oameni care nu-ti dau in cap cand vii cu o "chestie" mai iesita din comun.

    Ai dreptate, lucrul asta e putin mai ciudat la prima vedere* insa, sa va mai spun, faza cu sexul anal si introducerea unor obiecte pentru a fi satisfacut sexual, mi s-a "lipit" tot de la o femeie, de la o fosta. Ea a vrut cand faceam sex sa i bag degetele in fund, si apoi desigur, i-am facut si sex anal, cu destul lubrifiant, ca nu mai facuse demult si era cam stramtutza. gemea, pentru o durea putin la inceput dar mi a explicat cum sa fac si cand sa dau din buci mai tare sau mai usor sia urlat de placere la final, de vreo trei ori in seara aia, iar eu de doua sau trei, nu mi mai amintesc.oricum a fost foarte misto. apoi, aceeasi tipa a inceput sa mi bage si mie la inceput un deget, apoi doua, pana la 5, cu 3 afost cel mai ok, si am observat ca mi place si ca i place si ei sa mi faca lucrul asta.si uite asa, incet incet, nu a devenit chiar o rutina, dar e ceva ce facem adesea, eu si sotia. PS : cel mai placut este cand imi face sex oral in genunchi si tinandu ma de fese imi introduce si degetul in fund. degetu, degetele de fapt, pana la urma. Pot sa- mi dau drumul asa, de 5-6 ori intr o seara/zi, depinde..Oricum, nu mereu are chef de acest lucru nici ea, si atunci, ne rezumam la alte lucruri si jocuri sau fantezii, oricum sexul oral niciodata nu lipseste sau masajul cu sarutari si lins pe tot corpul, reciproc, ma refer.Ar trebui sa incercati unii dintre voi si mai vorbim.
    Acest mesaj a fost editat de către UnBaiatBi: 24 Nov 2017, 16:27