Postinor

  •  
    • 4 mesaje
    26 Apr 2017, 21:49
    0 0
    Buna seara! am avut contact sexual la doua zile dupa terminarea menstruatiei. Prezervativul s-a fost rupt, insa partenerul nu a ejacuat! Am luat Postinor la 11 ore de la contact! La 5 zile dupa luarea Postinorului am avut o sangerare de 2 zile (cu flux destul de abundent, sange si dureri abdominale asemenea menstruatiei). Dupa acea sangerare am inceput sa am dureri abdominale, care tin si acum, la aproape 1 saptamana. Exista vreo sansa de sarcina sau sangerarea si durerile se datoreaza Postinorului??
  •  
    • 4313 mesaje
    26 Apr 2017, 23:50
    0 2
    Prostiorul e de vina, te-a insarcinat.
  •  
    • 4 mesaje
    26 Apr 2017, 23:54
    0 0
    Adica??
  •  
    • 2115 mesaje
    27 Apr 2017, 07:13
    1 2
    DanielaDani said:Buna seara! am avut contact sexual la doua zile dupa terminarea menstruatiei. Prezervativul s-a fost rupt, insa partenerul nu a ejacuat! Am luat Postinor la 11 ore de la contact! La 5 zile dupa luarea Postinorului am avut o sangerare de 2 zile (cu flux destul de abundent, sange si dureri abdominale asemenea menstruatiei). Dupa acea sangerare am inceput sa am dureri abdominale, care tin si acum, la aproape 1 saptamana. Exista vreo sansa de sarcina sau sangerarea si durerile se datoreaza Postinorului??

     

    La doua zile dupa menstră nu aveai cum sa rămâi gravidă, depinde cat de regulată este ea, nu trebuia sa iei postinor, mai informati-va mai fetelor si voi inainte sa săriți in pat. Postinorul iti da peste cap tot organismul, deci tot ce ti se intampla de acum este normal dupa pilula asta. Vasile, nu baga fata in ceata!
  •  
    • 11561 mesaje
    27 Apr 2017, 07:25
    2 1
    DanielaDani said:Adica??

     Adica , daca   esti  proasta  , nu  te  mai  fute!!!, ca  o  sa  aduci  pe  lume  alti  prosti!!

  •  
    • 4 mesaje
    27 Apr 2017, 07:35
    0 0
    "Pitipoanca69" numele de utilizator pare ca tu esti singura proasta de pe aici
  •  
    • 11561 mesaje
    27 Apr 2017, 07:42
    1 1
    DanielaDani said:"Pitipoanca69" numele de utilizator pare ca tu esti singura proasta de pe aici

     Bine  ca  nu  mai  aveti  decat  futut  in  cap , in  rest  pute  pamantu  sub  voi  rapandulelor!!!

  •  
    • 4 mesaje
    27 Apr 2017, 07:50
    0 0
    Daca tu faci parte din acea categorie cu cataloga pe toata lumea la fel, ca nu este asa, te asigur!!!
  •  
    • 1890 mesaje
    27 Apr 2017, 07:53
    2 1
    pitipoanca69 said:

     Bine  ca  nu  mai  aveti  decat  futut  in  cap , in  rest  pute  pamantu  sub  voi  rapandulelor!!!

     Piti a spus-o mai direct si mai plastic, dar trebuie sa extragi esenta, mai bine zis, sfatul. Inainte de a te apuca de o treaba (indiferent daca faci cozonac sau te duci la furat gaini) documenteaza-te! Nu te arunca in apa adanca daca habar n-ai sa inoti!

  •  
    • 11561 mesaje
    27 Apr 2017, 12:42
    1 1
    DanielaDani said:Daca tu faci parte din acea categorie cu cataloga pe toata lumea la fel, ca nu este asa, te asigur!!!

     Nu  am  cum  sa  fac  parte  din  categoria  la  care  faci  referire , pentru  ca  eu  nu  vin  pe  aici  cu  intrebari  de  genu , si  in  plus  nici  nu  s  asa  tuta  sa  cred  ca  daca  s  a  spart  prezervativul , ala  nu  si  a  picurat  inteligenta  in  mine!!

      Mai  uitati  va  intre  craci  sa  vedeti  ce  aveti , si  apoi  dati  cautare  pe  Google "CUM  SA  MA  FUT"!!!!