Dresuri de barbati, partea a 2-a

  •  
    • 2115 mesaje
    25 Apr 2017, 17:49
    1 7
    Ei, iote de ce nu-mi place sa scriu de pe telefon!
    Acest mesaj a fost editat de către white_storm2: 25 Apr 2017, 17:53
  •  
    • 12208 mesaje
    28 Apr 2017, 17:57
    0 4
    white_storm2 said:Găbițo, ai un fan, ti-a facut un compliment misto, misulica asta. D-na Tatoiu e o tipa înfiptă, realizata si realistă, cu picioarele pe pământ, ar trebui sa multumesti frumos!
    Ca fapt divers bunicul avea un bou cu numele Misu, tare falnic animalul!!!

    Ei  Stormy, stim deja ca are ea ceva cu mine , dar eu chiar  o ignor ! 

  •  
    • 2115 mesaje
    3 Mai 2017, 22:00
    0 2
    gabriela42 said:
    white_storm2 said:Găbițo, ai un fan, ti-a facut un compliment misto, misulica asta. D-na Tatoiu e o tipa înfiptă, realizata si realistă, cu picioarele pe pământ, ar trebui sa multumesti frumos!
    Ca fapt divers bunicul avea un bou cu numele Misu, tare falnic animalul!!!

    Ei  Stormy, stim deja ca are ea ceva cu mine , dar eu chiar  o ignor ! 

     
    Doamna draga, eu zic ca e un "el", la ce dresuri poarta. 

  •  
    • 41 mesaje
    6 Mai 2017, 22:01
    1 1
    Parerea mea e ca bartbatii nu au ce cauta in dresuri.-Dresuriler s.unt pentru femei.Chiar si pentru cei care s-au nascut cu o alta orientare sexuala si pe care societatea ii condamna sunt tot barbati.
  •  
    • 11561 mesaje
    9 Mai 2017, 13:58
    0 1
    gundem said:Parerea mea e ca bartbatii nu au ce cauta in dresuri.-Dresuriler s.unt pentru femei.Chiar si pentru cei care s-au nascut cu o alta orientare sexuala si pe care societatea ii condamna sunt tot barbati.

     Explica  i  asta  si  dragalasului  care  si  o  trage  de  mot!!!

  •  
    • 409 mesaje
    9 Mai 2017, 16:14
    0 0
    Frateeee, ce fantezii au unii.
    Cum Dumnezeu s-a ajuns aici ?
    Nu stiu ce este mai ciudat : barbatii care poarta asa ceva, sau fabricantii care au identificat acesta nisa, aceasta oportunitate de afacere ( cel putin asa inteleg eu, exista dressuri special pentru barbati !!!!!?????? )
  •  
    • 6 mesaje
    25 Iun 2017, 18:56
    0 0
    white_storm2 said:
    Edmiky said:Intrucat au fost pareri pro si contra despre noi, iubitorii de ciorapi de dama, vreau sa ii intreb pe domnii carora le plac dresurile, ce tipuri de ciorapi pefera si la ce va uitati cand ii cumparati?

     Adica barbatii cumpara dresuri pentru doamne?
     
     

     Cumpara pentru ei sa ii poarte si sa se simta bine

  •  
    • 6 mesaje
    12 Iul 2017, 13:41
    0 0
    Eu cred ca nu sunt potrivite pentru barbati.
  •  
    • 11561 mesaje
    17 Iul 2017, 14:28
    1 1
    Edmiky said:
    white_storm2 said:
    Edmiky said:Intrucat au fost pareri pro si contra despre noi, iubitorii de ciorapi de dama, vreau sa ii intreb pe domnii carora le plac dresurile, ce tipuri de ciorapi pefera si la ce va uitati cand ii cumparati?

     Adica barbatii cumpara dresuri pentru doamne?
     
     

     Cumpara pentru ei sa ii poarte si sa se simta bine

       La  fundu  vanzatarei!

  •  
    • 28 mesaje
    23 Iul 2017, 20:57
    5 0
    In sezonul rece dresurile sunt calduroase,confortabile activeaza circulatia sanguina,previne formarea varicelor.Prefer sa port dresuri sau collanti de microfibra simple fara model mai groase sub pantaloni.Nu sunt homosexual, travestit sau bi.Sunt heterosexual,i-mi plac numai femeile si nu pot sa inteleg barbatii care sunt atrasi de barbati.Multe persoane exagereaza cu comentariile ca dresurile sunt un obiect de imbracaminte numai pentru femei si interzisi pentru barbati care-i problema ca un baiat sau barbat poarta pe dedesubt dres pentru simplu motiv ca sunt foarte confortabili si caldurosi.Traim intr-o tara europeana unde timpul nu sta pe loc si ar trebui ca unele persoane sa nu aibe prea multe prejudecati.Care-i problema ca port dresuri ? Eu consider dresurile simple de la 40 den in sus unisex.
  •  
    • 14 mesaje
    14 Sep 2017, 10:07
    0 2
    Salut are boy am citit post area ta si nu pot fii de accord cu tine tu consideri ca dres ul de la 40 de deni in dus este unisex si crei sub 40 de deni sunt de dama sa stii ca diferentele sunt arat de mici intre 20 deni si 40eu unu tot dress de dama va ramane ca are 20 40 60 100 ei unul nu ma cramponez asa tare fiecare poarta ce ai face placere
    Acest mesaj a fost editat de către Misu78: 14 Sep 2017, 10:18
  •  
    • 3765 mesaje
    15 Sep 2017, 16:25
    0 1
    Misu78 said:Salut are boy am citit post area ta si nu pot fii de accord cu tine tu consideri ca dres ul de la 40 de deni in dus este unisex si crei sub 40 de deni sunt de dama sa stii ca diferentele sunt arat de mici intre 20 deni si 40eu unu tot dress de dama va ramane ca are 20 40 60 100 ei unul nu ma cramponez asa tare fiecare poarta ce ai face placere

     

    Aveai dres pe cap cand ai scris?

  •  
    • 11561 mesaje
    19 Sep 2017, 15:51
    0 1
    igivansenior said:
    Misu78 said:Salut are boy am citit post area ta si nu pot fii de accord cu tine tu consideri ca dres ul de la 40 de deni in dus este unisex si crei sub 40 de deni sunt de dama sa stii ca diferentele sunt arat de mici intre 20 deni si 40eu unu tot dress de dama va ramane ca are 20 40 60 100 ei unul nu ma cramponez asa tare fiecare poarta ce ai face placere

     

    Aveai dres pe cap cand ai scris?

     Avea capu  in  dresuri!