Operatie urgenta

  •  
    • 19 mesaje
    10 Apr 2017, 13:04
    0 0
    Buna tuturor! As vrea sa ma operez cat mai repede la sani,as vrea sa imi fac o micsorare deoarece am sanii foarte mari si din cauza greutatii lor am dureri foarte mari la coloana,daca stiti vreun doctor estetician bun va rog sa imi scrieti,mi-ati fi de mare ajutor.Multumesc
  •  
    • 2115 mesaje
    18 Aug 2017, 19:06
    0 0
    AndreeaHalunga said:Buna tuturor! As vrea sa ma operez cat mai repede la sani,as vrea sa imi fac o micsorare deoarece am sanii foarte mari si din cauza greutatii lor am dureri foarte mari la coloana,daca stiti vreun doctor estetician bun va rog sa imi scrieti,mi-ati fi de mare ajutor.Multumesc

    Ne poti da detalii: varsta, greutate, inaltime?
    -----
    Stii, nu toate problemele se rezolva cu bisturiul, de multe ori esti dezamagita de rezultat, e atat de usor sa alegi aceasta cale, scapi de un complex, de ceva inchipuit, dar mai tarziu te dai cu capul de pereti! Ce parere ai despre un cancer dezvoltat in zona doar pentru ca nu-ti placeau sanii tai mari si ai ales metoda asta? Scuze, n-am mai auzit asa ceva, cum ca din cauza sanilor mari ai dureri "la coloana"!?!
    Este totusi o operatie, de ce sa te mutilezi singura?  
    Exista alte solutii atat de... la indemana tuturor. 

  •  
    • 2115 mesaje
    19 Aug 2017, 16:58
    0 0

    E.l. De fapt, ce imi pasa mie? 
    Acest mesaj a fost editat de către white_storm2: 20 Aug 2017, 18:20
  •  
    • 19 mesaje
    1 Sep 2017, 06:35
    0 0
    Da asa este. De la sanii foarte mari poti avea dureri foarte mari la coloana,nici eu nu prea credeam la inceput dar dupa multe investigatii asa a fost. Eu de 10 ani ma chinui cu durerile...pana la urma am reusit sa ma operez in mai si exact din ziua in care m-am operat nu am mai avut nici o durere. Nu cred ca i-ar placea cuiva sa ramana cu niste cicatrici doar asa ca are el un moft...la mine chiar nu a fost un MOFT ci o NECESITATE .