Unde se termina normalitate si incepe controlul sau ...

  •  
    • 1890 mesaje
    11 Mar 2017, 17:31
    1 0
    Daca vrei raspuns la obiect, intr-adevar, se anunta cand intarzii, indiferent de situatie (la serviciu, la petrecere, la intalnire, etc) mai ales acum cand exista posibilitatea comunicarii. Telefonul mobil e chiar si la indemana copiilor. Ca ea ignora si te ignora asta e alta poveste.
  •  
    • 2115 mesaje
    11 Mar 2017, 17:54
    1 1
    Ah, ai pus punctul pe I. S-ar putea sa nu-I placa domnului.
  •  
    • 33 mesaje
    11 Mar 2017, 18:13
    2 0
    scorpion112 said:Daca vrei raspuns la obiect, intr-adevar, se anunta cand intarzii, indiferent de situatie (la serviciu, la petrecere, la intalnire, etc) mai ales acum cand exista posibilitatea comunicarii. Telefonul mobil e chiar si la indemana copiilor. Ca ea ignora si te ignora asta e alta poveste.

     

    Multumesc! Corect este alta poveste.
  •  
    • 2115 mesaje
    11 Mar 2017, 18:38
    0 3
    Domnule, te-as intreba ceva, de ce esti tot timpul pe calculator?
    Deci nevasta ta se simte in plus, maine ne vei povesti ca te-a lasat, copilul ala are nevoie de voi, dar sunteti obsedati tu de net, iar ea de... ce-I lipseste.
    Asta-I familie?
  •  
    • 33 mesaje
    11 Mar 2017, 21:05
    3 0
    white_storm2 said:Domnule, te-as intreba ceva, de ce esti tot timpul pe calculator?
    Deci nevasta ta se simte in plus, maine ne vei povesti ca te-a lasat, copilul ala are nevoie de voi, dar sunteti obsedati tu de net, iar ea de... ce-I lipseste.
    Asta-I familie?

     Asta-i chiar tare. Intrebare vine de la o persona ce are 1276 de mesaje pe forum si cam tot atatea mesaje ca mine pe topicul deschis de mine . Draga/dragule cele mai multe au fost de pe telefon (vad ca si tu folosesti telefonul). 

    In alta ordine de idei au trecut multi ani de cand citeam pe litere. Cat crezi ca imi ia sa citesc raspunsurile voastre si sa dau un raspun daca consider necesar?

    P.S. Ma uit doar la topicul meu.
    P.P.S Tu ai familie/copii? 

  •  
    • 2115 mesaje
    12 Mar 2017, 02:25
    0 3
    incertitudine said:

     Asta-i chiar tare. Intrebare vine de la o persona ce are 1276 de mesaje pe forum si cam tot atatea mesaje ca mine pe topicul deschis de mine . Draga/dragule cele mai multe au fost de pe telefon (vad ca si tu folosesti telefonul). 

    In alta ordine de idei au trecut multi ani de cand citeam pe litere. Cat crezi ca imi ia sa citesc raspunsurile voastre si sa dau un raspun daca consider necesar?

    P.S. Ma uit doar la topicul meu.
    P.P.S Tu ai familie/copii? 

      Mai am 7000 de mesaje, n-ai vazut?  
    Da, am familie, copiii sunt mari, iar la job stau pe net cand am timp, nu dau cu sapa la camp, probleme gogule? 
    Te inseli, folosesc doar pentru citit telefonul,  nu scriu de pe el ca scrie ce vrea si aici trebuie scris "corect" , altfel esti mancat...

  •  
    • 33 mesaje
    12 Mar 2017, 06:04
    4 0
    white_storm2 said:
    incertitudine said:

     Asta-i chiar tare. Intrebare vine de la o persona ce are 1276 de mesaje pe forum si cam tot atatea mesaje ca mine pe topicul deschis de mine . Draga/dragule cele mai multe au fost de pe telefon (vad ca si tu folosesti telefonul). 

    In alta ordine de idei au trecut multi ani de cand citeam pe litere. Cat crezi ca imi ia sa citesc raspunsurile voastre si sa dau un raspun daca consider necesar?

    P.S. Ma uit doar la topicul meu.
    P.P.S Tu ai familie/copii? 

      Mai am 7000 de mesaje, n-ai vazut?  
    Da, am familie, copiii sunt mari, iar la job stau pe net cand am timp, nu dau cu sapa la camp, probleme gogule? 
    Te inseli, folosesc doar pentru citit telefonul,  nu scriu de pe el ca scrie ce vrea si aici trebuie scris "corect" , altfel esti mancat...

     

    Dar ce job ai Coana Mare de raspunzi la ora 3 noaptea? Vezi ca ti-a scapat Asta-I cu i mare. "Asta-i" de la telefon. P.S. Am apreciat ca scrii corect spre deosebire de altul care, (citez)"sa facut" (inchis citat) de rusine.
    Acest mesaj a fost editat de către incertitudine: 12 Mar 2017, 06:12
  •  
    • 3765 mesaje
    12 Mar 2017, 10:33
    0 3
    incertitudine said:

     Asta-i chiar tare. Intrebare vine de la o persona ce are 1276 de mesaje pe forum si cam tot atatea mesaje ca mine pe topicul deschis de mine . Draga/dragule cele mai multe au fost de pe telefon (vad ca si tu folosesti telefonul). 

    In alta ordine de idei au trecut multi ani de cand citeam pe litere. Cat crezi ca imi ia sa citesc raspunsurile voastre si sa dau un raspun daca consider necesar?

    P.S. Ma uit doar la topicul meu.
    P.P.S Tu ai familie/copii? 

     

     

    Tare! Acum inteleg de ce are impresia ca o controlezi. Esti genul posesiv si tampit.

  •  
    • 33 mesaje
    12 Mar 2017, 12:00
    3 0
    igivansenior said:
    incertitudine said:

     Asta-i chiar tare. Intrebare vine de la o persona ce are 1276 de mesaje pe forum si cam tot atatea mesaje ca mine pe topicul deschis de mine . Draga/dragule cele mai multe au fost de pe telefon (vad ca si tu folosesti telefonul). 

    In alta ordine de idei au trecut multi ani de cand citeam pe litere. Cat crezi ca imi ia sa citesc raspunsurile voastre si sa dau un raspun daca consider necesar?

    P.S. Ma uit doar la topicul meu.
    P.P.S Tu ai familie/copii? 

     

     

    Tare! Acum inteleg de ce are impresia ca o controlezi. Esti genul posesiv si tampit.

     
    Colegul nu e nevoie sa semnalizezi atat, mi-am dat seama de la inceput care-ti este valoarea.
    Relax, trage adanc aer in piept si raspunde pe alt topic.
     

  •  
    • 2115 mesaje
    12 Mar 2017, 13:45
    0 3
    incertitudine said:

     

     

    Dar ce job ai Coana Mare de raspunzi la ora 3 noaptea? Vezi ca ti-a scapat Asta-I cu i mare. "Asta-i" de la telefon. P.S. Am apreciat ca scrii corect spre deosebire de altul care, (citez)"sa facut" (inchis citat) de rusine.

     Eu ti-am vorbit frumos, chiar daca nu ti-au placut parerile mele. Nu face nimic, dar ca sa-ti vorbesc pe limba ta "coana mare" sa-I zici lu' ma-ta, da? 
    Iar daca mai raspund noaptea uneori ce te ...grija pe tine? Poate duc/aduc pe careva de la aeroport, poate n-am somn, care este problema ta, ha?
    "I" -ul in loc de "i" este specific laptopului meu si apare cand este vorba de cuvintele scrise cu cratima, cine e mai vechi pe forum a observat deja lucrul asta. Te-am lamurit suficient sau mai ai nevoie si de alte explicatii?
    Am scris corect ori m-am facut de rusine?  

  •  
    • 33 mesaje
    12 Mar 2017, 16:47
    3 0
    1) Nici pe mine nu ma cheama gogule
    2) Nici pe tine nu te ... grija cat stau eu pe forum
    3) Chiar nu ma intereseaza daca scrii corect sau nu.

    Acest mesaj a fost editat de către incertitudine: 12 Mar 2017, 16:48
  •  
    • 3765 mesaje
    12 Mar 2017, 19:10
    0 3
    incertitudine said:
    igivansenior said:
    incertitudine said:

     Asta-i chiar tare. Intrebare vine de la o persona ce are 1276 de mesaje pe forum si cam tot atatea mesaje ca mine pe topicul deschis de mine . Draga/dragule cele mai multe au fost de pe telefon (vad ca si tu folosesti telefonul). 

    In alta ordine de idei au trecut multi ani de cand citeam pe litere. Cat crezi ca imi ia sa citesc raspunsurile voastre si sa dau un raspun daca consider necesar?

    P.S. Ma uit doar la topicul meu.
    P.P.S Tu ai familie/copii? 

     

     

    Tare! Acum inteleg de ce are impresia ca o controlezi. Esti genul posesiv si tampit.

     
    Colegul nu e nevoie sa semnalizezi atat, mi-am dat seama de la inceput care-ti este valoarea.
    Relax, trage adanc aer in piept si raspunde pe alt topic.
     

     

    Mi se falfaie. Nu eu sunt ala care deschide topice ca nevasta nu te respecta. Se pare ca atat iti este valoarea.

  •  
    • 33 mesaje
    13 Mar 2017, 00:12
    3 0
    igivansenior said:
    incertitudine said:
    igivansenior said:
    incertitudine said:

     Asta-i chiar tare. Intrebare vine de la o persona ce are 1276 de mesaje pe forum si cam tot atatea mesaje ca mine pe topicul deschis de mine . Draga/dragule cele mai multe au fost de pe telefon (vad ca si tu folosesti telefonul). 

    In alta ordine de idei au trecut multi ani de cand citeam pe litere. Cat crezi ca imi ia sa citesc raspunsurile voastre si sa dau un raspun daca consider necesar?

    P.S. Ma uit doar la topicul meu.
    P.P.S Tu ai familie/copii? 

     

     

    Tare! Acum inteleg de ce are impresia ca o controlezi. Esti genul posesiv si tampit.

     
    Colegul nu e nevoie sa semnalizezi atat, mi-am dat seama de la inceput care-ti este valoarea.
    Relax, trage adanc aer in piept si raspunde pe alt topic.
     

     

    Mi se falfaie. Nu eu sunt ala care deschide topice ca nevasta nu te respecta. Se pare ca atat iti este valoarea.

     
    Daca a ajuns sa ti se falfaie mai bine o tai, baietica. 

  •  
    • 204 mesaje
    13 Mar 2017, 04:01
    4 0
    nu mi se pare normal sa nu spui/suni ca intarzii. la fel nu mi se pare ca e normal sa fii distanta la telefon cand vorbesti cu sotul.Banuiesc ca toata lumea stie ca esti casatorita, de ce sa te ascuzi?
    Incertitudine n-a intrebat daca ni se pare ca il mai iubeste sau nu. Nu inteleg de ce ati sarit pe el.
    Incertitudine iti doresc sa-ti rezolvi incertitudinile.
  •  
    • 11561 mesaje
    13 Mar 2017, 10:53
    1 1
    incertitudine said:Eu nu am intrebat daca ma mai iubeste sau nu. Eu am intrebat care este comportamentul normal intr-o astfel de situatie. Se poate raspunde la obiect?

     Da  de  futut , te  mai  fute!!>>L((L((L((

  •  
    • 33 mesaje
    13 Mar 2017, 13:59
    0 1
    Eu mi-s barabat  si prin urmare fut nu sunt futut.

    Stii cum se zice: Depinde de care partea a p... esti.
    Acest mesaj a fost editat de către incertitudine: 13 Mar 2017, 14:01
  •  
    • 11561 mesaje
    13 Mar 2017, 14:17
    0 1
    incertitudine said:Eu mi-s barabat  si prin urmare fut nu sunt futut.

    Stii cum se zice: Depinde de care partea a p... esti.

     Esti  sigur  ca  nu  esti  futut????

  •  
    • 33 mesaje
    13 Mar 2017, 16:20
    0 0
    pitipoanca69 said:
    incertitudine said:Eu mi-s barabat  si prin urmare fut nu sunt futut.

    Stii cum se zice: Depinde de care partea a p... esti.

     Esti  sigur  ca  nu  esti  futut????

     

    Hai piti ca poti mai mult. 

  •  
    • 3765 mesaje
    13 Mar 2017, 17:34
    1 1
    katherina said:
    Incertitudine n-a intrebat daca ni se pare ca il mai iubeste sau nu. Nu inteleg de ce ati sarit pe el.

     

    Noi!?? Noi am spus ce am crezut de cuvinta numai ca dumnealui vrea sa "auda" doar ce-i convine.  Se crede pisicher si crede ca femeia il iubeste numai pe el, ca el este El Macho, El Futadore.

    Atunci cand pui o intrebare de  genul asta,  ti-e greu sa realizezi ca de fapt casnicia lui e undeva la marginea prapastiei si doar cu sexul nu se rezolva totul.
    Dar cum spunem, mi se falfaie, de dragul continuarii discutiei sunt curios de reactiiile lui cand ii spun ca o sa-l paraseasca in curand.

  •  
    • 33 mesaje
    13 Mar 2017, 18:08
    1 0
    Hm, ti se falfaie, te intereseaza fata mea, imi faci complimente de genul: "El Macho, El Futadore". Ai ceva de marturist? Hai tu opri la jumatatea durmului,