cautam nasi!!!

  •  
    • 2 mesaje
    17 Ian 2017, 10:33
    0 0
    Buna ziua, suntem un cuplu de 28 si 33 ani din București si ne
    cautam nasi .Nasii nostri s-au razgandit,au o problema mai
    delicata in familie si asa am ramas fara nasi.Ne dorim un
    cuplu dragut cu care sa mentinem legatura. Nunta va fi în data de 23 septembrie 2017.
  •  
    • 970 mesaje
    17 Ian 2017, 11:21
    1 0
    Si te-ai gandit sa gasesti aici!
  •  
    • 11561 mesaje
    17 Ian 2017, 12:58
    0 2
    nicoletastate said:Buna ziua, suntem un cuplu de 28 si 33 ani din București si ne
    cautam nasi .Nasii nostri s-au razgandit,au o problema mai
    delicata in familie si asa am ramas fara nasi.Ne dorim un
    cuplu dragut cu care sa mentinem legatura. Nunta va fi în data de 23 septembrie 2017.

     

      O  poza  cu  fina , putem  avea???

  •  
    • 5 mesaje
    20 Ian 2017, 16:28
    4 1
    nicoletastate said:Buna ziua, suntem un cuplu de 28 si 33 ani din București si ne
    cautam nasi .Nasii nostri s-au razgandit,au o problema mai
    delicata in familie si asa am ramas fara nasi.Ne dorim un
    cuplu dragut cu care sa mentinem legatura. Nunta va fi în data de 23 septembrie 2017.

     

    Noi am vrea sa cununam... Suntem tineri, ca si voi, dar suntem din Ploiesti. Daca vreti, putem vorbi... florin_bente @ yahoo.com
  •  
    • 204 mesaje
    22 Ian 2017, 05:24
    0 0
    Bravo Florinbfc
  •  
    • 12208 mesaje
    23 Ian 2017, 09:23
    0 2
    Atunci sa fie intr-un ceas bun , sa va intelegeti si sa fiti prieteni !
  •  
    • 2 mesaje
    1 Feb 2017, 15:32
    0 0
    Bună! Scuze de întârziere dar acum am văzut mesajul. Vă mulțumim dar am dori pe cineva din București pentru a ne vedea mai des.
  •  
    • 248 mesaje
    9 Feb 2017, 22:45
    0 1
    Daca vreti nasici, eu zic sa cautati tot printre prieteni si sa nu va ganditi la banii lor daca faceti pasul. Nu va alegeti nasii dupa cat le este portmoneul de gros. Sa pui pe cineva necunoscut ca nas e un risc asumat, zic eu. Pe langa prietenia care se leaga va exista si o legatura sufleteasca, iar acest lucru trebuie intretinut. Eu cu drag as face-o, dar eu pun mult suflet in absolut ceea ce fac si imi este teama de dezamagiri. Mult succes in continuare si iesiti si voi pe la restaurante, poate intalniti vreun cuplu dragut, compatibil cu voi pentru a va fi nasi.
  •  
    • 1890 mesaje
    13 Feb 2017, 08:46
    0 0
    simika said:Daca vreti nasici, eu zic sa cautati tot printre prieteni si sa nu va ganditi la banii lor daca faceti pasul. Nu va alegeti nasii dupa cat le este portmoneul de gros. Sa pui pe cineva necunoscut ca nas e un risc asumat, zic eu. Pe langa prietenia care se leaga va exista si o legatura sufleteasca, iar acest lucru trebuie intretinut. Eu cu drag as face-o, dar eu pun mult suflet in absolut ceea ce fac si imi este teama de dezamagiri. Mult succes in continuare si iesiti si voi pe la restaurante, poate intalniti vreun cuplu dragut, compatibil cu voi pentru a va fi nasi.

     Perfect adevarat in ceea ce ai zis, intre fini si nasi trebuie sa fie o legatura sufleteasca. Cum sa-ti cauti nasi in lumea mare?? Adevarat, acum cam toata lumea se da lovita, mai usor gasesti nasi de botez decat de cununie unde cheltuiala e vadit mai mare. Vecinii mei au cununat o pereche acum doi ani si culmea, cunoscuti din sat. Mireasa cu ifose si pretentii de casa regala, vesnic cu dopul sarit ca nimic nu era suficient de frumos si de scump pentru ea. Vecinii mei, desi oameni cu anvergura finanaciara, nu mai reuseau sa mai faca fata pretentiilor si standardelor tot mai inalte ale miresei (voia voal nu stiu de care, bijuterii nu stiu de care, buchetul neaparat din bujori olandezi comanda speciala, farduri de la nu'ce firma plus cat sa fie plicul de gros). Mirele, cam pampalache, nu vedea pe ce lume calca de indragostit ce era, nu opunea nici o rezistenta. Vecinii au strans din dinti zicand ca fac sacrificul pentru o tanara pereche, desi nu le convenea deloc. Au cheltuit cam 15 000 RON, acum doi ani. In august s-au casatorit, in decembrie au divortat. Vecinii mei se jura ca nu le mai trebuie nasit in viata lor!

  •  
    • 28 mesaje
    18 Mai 2017, 15:09
    0 0
    Pe bune cât de aiurea sa cauti nașii pe internet ....adevaru este cam greu găsești nași si printre prieteni pt ca este cheltuiala destul de mare
  •  
    • 28 mesaje
    18 Mai 2017, 15:09
    0 0
    Pe bune cât de aiurea sa cauti nașii pe internet ....adevaru este cam greu găsești nași si printre prieteni pt ca este cheltuiala destul de mare
  •  
    • 1841 mesaje
    21 Mai 2017, 19:19
    0 0
    Eu nu inteleg cine s-ar baga sa fie nasul unor necunoscuti... mai ales pentru ca implica o mare cheltuiala. Cine e dispus sa  dea atatia bani unor oameni pe care nici macar nu ii cunoaste, pur si simplu? Cand accepti un astfel de rol esti dispus sa ii ajuti pe tinerii aia pentru ca ti-s dragi ca niste copii si vrei sa ii ajuti PENTRU CA ii cunosti, dar daca nu ii cunosti, ce interes pe lume ai avea sa le dai bani asa aiurea in tramvai? Nu vreau sa judec pe cine cauta, ci doar ma intreb cine pe lumea asta ar accepta asa ceva.
  •  
    • 11561 mesaje
    22 Mai 2017, 09:55
    0 2
    outofhere said:Eu nu inteleg cine s-ar baga sa fie nasul unor necunoscuti... mai ales pentru ca implica o mare cheltuiala. Cine e dispus sa  dea atatia bani unor oameni pe care nici macar nu ii cunoaste, pur si simplu? Cand accepti un astfel de rol esti dispus sa ii ajuti pe tinerii aia pentru ca ti-s dragi ca niste copii si vrei sa ii ajuti PENTRU CA ii cunosti, dar daca nu ii cunosti, ce interes pe lume ai avea sa le dai bani asa aiurea in tramvai? Nu vreau sa judec pe cine cauta, ci doar ma intreb cine pe lumea asta ar accepta asa ceva.

      Pe  lumea  asta  mai  trebuie  sa  faci  si  fapte  bune , nu  numai  cand  te  mana  interesul!

       A  fi  nas  pentru  niste  tineri  care  din  varii  motive  nu  si  au  gasiut , chiar  este  un  lucru  crestiunesc!

  •  
    • 2115 mesaje
    24 Mai 2017, 08:21
    0 1
    pitipoanca69 said:

      Pe  lumea  asta  mai  trebuie  sa  faci  si  fapte  bune , nu  numai  cand  te  mana  interesul!

       A  fi  nas  pentru  niste  tineri  care  din  varii  motive  nu  si  au  gasiut , chiar  este  un  lucru  crestiunesc!

     Hai bre, daca tot imi dau pe afara banii din buzunar mai bine ii dau unor amarati, unor copii ai nimanui sau pe strada. Nu ma apuc sa "instaresc" un cuplu pe care nici nu-l cunosc, sunt atat de multi oameni care au nevoi reale...

  •  
    • 3765 mesaje
    24 Mai 2017, 11:26
    0 1
    white_storm2 said:
    pitipoanca69 said:

      Pe  lumea  asta  mai  trebuie  sa  faci  si  fapte  bune , nu  numai  cand  te  mana  interesul!

       A  fi  nas  pentru  niste  tineri  care  din  varii  motive  nu  si  au  gasiut , chiar  este  un  lucru  crestiunesc!

     Hai bre, daca tot imi dau pe afara banii din buzunar mai bine ii dau unor amarati, unor copii ai nimanui sau pe strada. Nu ma apuc sa "instaresc" un cuplu pe care nici nu-l cunosc, sunt atat de multi oameni care au nevoi reale...

     

    Exista nunti si nunti. Am participat la una incare am fost 6 insi. Mirii, nasii, popa si dascalul. Dascalul facea si poze. Nu a fost cu dar ci cu drag.

  •  
    • 2115 mesaje
    24 Mai 2017, 11:58
    1 1
    Taci ca am fost si eu la una de genul, eram doar noi, nasii, mirii si fratele miresei cu nevasta. Au gresit si au ales un local ce ii apartinea nasului (deh, era moca) si n-a venit nimeni, fiind in alta localitate...
  •  
    • 1890 mesaje
    25 Mai 2017, 14:49
    0 0
    igivansenior said: 

    Exista nunti si nunti. Am participat la una incare am fost 6 insi. Mirii, nasii, popa si dascalul. Dascalul facea si poze. Nu a fost cu dar ci cu drag.

     Miri erau saritit din 50 de ani sau la a n-spea casnicie??

  •  
    • 3765 mesaje
    25 Mai 2017, 15:20
    0 0
    scorpion112 said:
    igivansenior said: 

    Exista nunti si nunti. Am participat la una incare am fost 6 insi. Mirii, nasii, popa si dascalul. Dascalul facea si poze. Nu a fost cu dar ci cu drag.

     Miri erau saritit din 50 de ani sau la a n-spea casnicie??

     Erau virgini

  •  
    • 11561 mesaje
    31 Mai 2017, 13:23
    0 0
    Omamatrista said:Buna ziua,
    Este precis o gluma !
    Va doresc casa de piatra si o nunta frumoasa ca in povesti!
    Va dorec o zi buna in continuare))

       Da  de  ce  esti  trista  , mamica?

     

  •  
    • 2115 mesaje
    31 Mai 2017, 23:29
    0 0
    igivansenior said:

     

    Exista nunti si nunti. Am participat la una incare am fost 6 insi. Mirii, nasii, popa si dascalul. Dascalul facea si poze. Nu a fost cu dar ci cu drag.

     Macar tu ii cunosteai, nu?