indrumare farmece

  •  
    • 22 mesaje
    26 Nov 2016, 18:27
    0 1
    Buna,

    Am trecut pragul de 30 de ani si niciun barbat nu se apropie de mine, desi atrag atentia oriunde merg, dar situatia ramane in stadiul asta. Fffff rar intalnesc pe cineva care ar putea sa-mi placa si atunci apare ceva, orice, si persoana respectiva se indeparteaza sau pur si simplu nu se apropie de mine(in sensul romantic).

    In plus, nu-mi gasesc un loc de munca potrivit pentru mine, un loc unde sa pot sta.

    Am experimentat acele trosnituri ale mobilei, termopanelor, frigiderului, ale televizoarelor(am schimbat televizoarele cu cele plate si problema nu mai persista). Cu termopanele se mai intampla ocazinal. Nu am prietene care vina in vizita, deci nu are nimeni acces in mod direct la lucruri personale. Zilnic casa este stropita cu aghiazma(fiecare incapere).

    Am gasit recent la mormantul tatalui niste lumanari pastila rosii(18 lumanari, din felul in care au fost aranjate ajung la data mea de nastere), un ghiveci cu trandafiri uscati. Imi pare a fi un ritual.  Nu cred ca ma insel.

    Am citit recent despre mormantul Eugeniei Rogalski din Cimitirul Bellu catolic. Desi am incercat sa tin post doar cu paine si apa, nu rezist fizic. A incercat cineva acest ritual ?
    http://www.evz.ro/mormantul-cu-puteri-magice-din-capitala-prezente-malefice-isi-fac-aparitia-noaptea-aici-multi-spun-ca-te-scapa-de-vraji-si-cununii-lrgate-daca-faci-asta.html

    Daca ati trecut printr-o situatie asemanatoare, va rog sa-mi spuneti ce a dat rezultate in cazul vostru.
  •  
    • 3765 mesaje
    26 Nov 2016, 21:15
    1 1
    clauc3348 said:Buna,

    Am trecut pragul de 30 de ani si niciun barbat nu se apropie de mine, desi atrag atentia oriunde merg,

     

    Te-ai gandit ca ai caracterul putin mai dificil?

  •  
    • 22 mesaje
    26 Nov 2016, 21:34
    0 1
    Da, m-am gandit. Mult. La toate variantele. Nu e de la caracter. Eu caut sfatul unei persoane "patite". Daca nu ai gasit tot felul de "minuni" prin perne si nu ti-au trosnit toate cele prin casa, probabil nu ai cum sa intelegi si sa accepti ca exista asa ceva
  •  
    • 3765 mesaje
    26 Nov 2016, 22:08
    0 1
    clauc3348 said:Da, m-am gandit. Mult. La toate variantele. Nu e de la caracter.

     

    Adica tu esti perfecta?

  •  
    • 22 mesaje
    26 Nov 2016, 22:20
    0 1
    Adica tu te bagi in seama fara rost. Nu ma intereseaza sa discut discutii.
  •  
    • 3765 mesaje
    26 Nov 2016, 22:57
    1 1
    clauc3348 said:Adica tu te bagi in seama fara rost. Nu ma intereseaza sa discut discutii.

     

    Da, e de la caracter.

  •  
    • 3765 mesaje
    29 Nov 2016, 19:14
    0 0
    pisi, vezi ca s-au inventat vibratoare fermecate.
  •  
    • 22 mesaje
    29 Nov 2016, 20:05
    0 0
    folosesti tu in fundulet , nu ? de aia stii ca exista. da, asta explica multe.
  •  
    • 3765 mesaje
    29 Nov 2016, 20:06
    0 0
    clauc3348 said:folosesti tu in fundulet , nu ? de aia stii ca exista. da, asta explica multe.

     

     

    si tot  mai spui ca ai farmece facute?? )

  •  
    • 22 mesaje
    29 Nov 2016, 20:13
    0 0
    Esti prost. Stiu ca nu ma crezi, dar esti. Ar fi bine sa fii mai rezervat avand in vedere acest lucru.
  •  
    • 3765 mesaje
    29 Nov 2016, 21:23
    0 0
    clauc3348 said:Esti prost. Stiu ca nu ma crezi, dar esti. Ar fi bine sa fii mai rezervat avand in vedere acest lucru.

     

    dai pisi, ai dreptate, ai farmece facute!

    da' acu' intre noi, cand ai vazut ula ultima oara?

  •  
    • 4346 mesaje
    8 Dec 2016, 19:05
    0 0
    clauc3348 said:Buna,

    Am trecut pragul de 30 de ani si niciun barbat nu se apropie de mine, desi atrag atentia oriunde merg, dar situatia ramane in stadiul asta. Fffff rar intalnesc pe cineva care ar putea sa-mi placa si atunci apare ceva, orice, si persoana respectiva se indeparteaza sau pur si simplu nu se apropie de mine(in sensul romantic).

    In plus, nu-mi gasesc un loc de munca potrivit pentru mine, un loc unde sa pot sta.

    Am experimentat acele trosnituri ale mobilei, termopanelor, frigiderului, ale televizoarelor(am schimbat televizoarele cu cele plate si problema nu mai persista). Cu termopanele se mai intampla ocazinal. Nu am prietene care vina in vizita, deci nu are nimeni acces in mod direct la lucruri personale. Zilnic casa este stropita cu aghiazma(fiecare incapere).

    Am gasit recent la mormantul tatalui niste lumanari pastila rosii(18 lumanari, din felul in care au fost aranjate ajung la data mea de nastere), un ghiveci cu trandafiri uscati. Imi pare a fi un ritual.  Nu cred ca ma insel.

    Am citit recent despre mormantul Eugeniei Rogalski din Cimitirul Bellu catolic. Desi am incercat sa tin post doar cu paine si apa, nu rezist fizic. A incercat cineva acest ritual ?
    http://www.evz.ro/mormantul-cu-puteri-magice-din-capitala-prezente-malefice-isi-fac-aparitia-noaptea-aici-multi-spun-ca-te-scapa-de-vraji-si-cununii-lrgate-daca-faci-asta.html

    Daca ati trecut printr-o situatie asemanatoare, va rog sa-mi spuneti ce a dat rezultate in cazul vostru.

     

     

    De farmece/ vraji nu se scapa prin alte ritualuri oculte  ci prin post , rugaciuni, Sf Maslu, Dumnezeu !