Celule stem?

  •  
    • 20 mesaje
    23 Nov 2016, 14:05
    0 0
    Fetelor, Baby Stem sunt cei mai buni in domeniu recoltarii celulelor ste
    Voi ce credeti? 
  •  
    • 28 mesaje
    5 Apr 2017, 17:23
    0 0

    Buna, eu am nascut la inceputul acestei luni un baietel, Denis, de 3.4 kg perfect sanatos. Nu am niciun interes sa fac reclama nimanui, insa am ales sa si recoltez celule stem cu BabyStem. Vreau sa va zic ca procesul a fost ca la carte, am utilizat kit-ul lor care a fost apoi trimis in Germania(ei colaboreaza cu Seracell). Sper ca experienta mea sa inspire si alte mamici sa apeleze la ei, de la mine nota 10 pentru servicii!

  •  
    • 17 mesaje
    19 Mai 2017, 11:34
    0 0
    Buna fetelor,
    Si eu am hotorat cu greu sa recoltez celule stem. Am tot citit despre mai multe banci de celule stem de la noi si Baby Stem mi s-a parut cea mai serioasa. Eu mai auzisem si de la o cunostinta care a apelat la ei si mi-a spus ca a fost o experienta placuta. Sper totusi sa nu am nevoie de aceste celule niciodata!
  •  
    • 17 mesaje
    19 Mai 2017, 12:06
    0 0

    .,.


    Acest mesaj a fost editat de către AlexaAdam6: 19 Mai 2017, 12:06
  •  
    • 199 mesaje
    11 Iul 2017, 10:42
    0 0
    buna, fetelor! Ma bucur sa citesc ca si voi tot pe cei de la baby stem i-ati ales. Intr-adevar, am inteles ca sunt cei mai buni, si ca ei colaboreaza cu o banca de celule stem Seracell, nr 1 in Germania. Am inteles ca stocarea se face la cele mai inalte cote de profesionalism. Urmeaza sa nasc si eu, la primul copil nu am recoltat, ma bucur ca o fac acum. Pentru mine, este ca o asigurare de viata.