REFASHION Vesimentar

  •  
    • 16 mesaje
    21 Iul 2018, 00:20
    0 0
    Buna doamnelor ,astazi am avut noroc,am gasit reduse doua camasi perfecte pentru vara, sunt frumoase transparente,una e de culoare rosie iar a doua de culoare neagra foarte finuta.Ce nu - mi place la ele sunt manecile, i-mi sunt  lungi .Maine sper sa am timp sa ma ocup de ele.Inca sunt nehotarata ce fac cu ele.Nu arata rau nici cu maneca suflecata dar totusi fiind asa subtiri  si doar de vara, ma gandesc sa le adaptez si manecile.Oricum ma mai consult .Am rugamintea,sa mi  si dvs un punct de vedere.
  •  
    • 13 mesaje
    9 Aug 2018, 23:09
    0 0
    bianca253 said:Buna doamnelor ,astazi am avut noroc,am gasit reduse doua camasi perfecte pentru vara, sunt frumoase transparente,una e de culoare rosie iar a doua de culoare neagra foarte finuta.Ce nu - mi place la ele sunt manecile, i-mi sunt  lungi .Maine sper sa am timp sa ma ocup de ele.Inca sunt nehotarata ce fac cu ele.Nu arata rau nici cu maneca suflecata dar totusi fiind asa subtiri  si doar de vara, ma gandesc sa le adaptez si manecile.Oricum ma mai consult .Am rugamintea,sa mi  si dvs un punct de vedere.

     Buna Bianca,cum au iesit modificarile?

  •  
    • 16 mesaje
    22 Sep 2018, 17:11
    0 0
    carmina003 said:

     Buna Bianca,cum au iesit modificarile?

     Buna Doamnelor , n-am mai intrat pe forum de ceva timp,am fost un timp plecata si n-am avut timp sa mai modific ceva de cand am expus ultima data pe site.Astea doua camasi le-am modificat atunci si le-am adaptat pentru vara si mi se par ok.

  •  
    • 15 mesaje
    25 Dec 2018, 01:13
    0 0
    Ceva am gasit de reparat acum vreo trei zile.Camasuta de uniforma a baiatului.
  •  
    • 15 mesaje
    13 Iun 2019, 00:24
    0 0
    Buna fetelor,
  •  
    • 41 mesaje
    13 Iun 2019, 03:30
    0 0
    elena021 said:Buna fetelor,

     Buna dimineata,Elena, ce mai faci . eu am mai intrat pe forum dar n-a mai postat nimeni  dintre noi din iarna.Le am trimis  acum cate un email la Ildico,Adina si Bianca sa mai discutam pe forum.Email lui Astrid si al celorlalte fete nu-l  am ,.sa discutam de reparatii ,modificari haine ,moda s,a 

  •  
    • 9 mesaje
    5 Iul 2019, 22:25
    0 0
    gundem said:
    elena021 

     Buna seara fetelor,in dupamasa  asta am gasit timp liber sa sortez prin haine ca in decursul zilei de maine  sa modific cateva haine .Cum sotul lucreaza la o fabrica de sticlarie vine acasa cu camasile pline de cioburi de multe ori arse sau gaurite . de multe ori sunt nevoita sa repar sau sa fac modificari.2 camasi le-am aruncat.  M-am gandit sa repar maine 1 camasa de lucru si sa mmodific 2 care le-am comandat de pe net frumoase dar sunt  foarte subtiri si din poliester cu vascoza si ma-m gandit sa  le fac doar de vara.

     

  •  
    • 41 mesaje
    7 Sep 2019, 20:33
    0 0
    astridmar said:

     Buna Astrid ,le-am trimis E mail  si,celorlalte fete sa  povestim pe forum despre pasiunea noastra de refashion , modificari haine,reparatii s-a.Ildi mi-a confirmat .Pe restuli va astept pe forum.

  •  
    • 9 mesaje
    7 Sep 2019, 20:59
    0 0
    gundem said:

     Buna seara Gundem,sincer modificari de haine n-am mai facut din vara de cand i-am modificat sotului o camasa si am scurtat manecile la 2 camasi de ale mele.De cumparat nu mi-am cumparat mare lucru , o bluzita ,un halat de casa din satin ce l-am gasit la reducere si o rochita de toamna,cu alceva nu ma laud.