REFASHION Vesimentar

•  
    • 16 mesaje
    21 Iul 2018, 00:20
    0 0
    Buna doamnelor ,astazi am avut noroc,am gasit reduse doua camasi perfecte pentru vara, sunt frumoase transparente,una e de culoare rosie iar a doua de culoare neagra foarte finuta.Ce nu - mi place la ele sunt manecile, i-mi sunt  lungi .Maine sper sa am timp sa ma ocup de ele.Inca sunt nehotarata ce fac cu ele.Nu arata rau nici cu maneca suflecata dar totusi fiind asa subtiri  si doar de vara, ma gandesc sa le adaptez si manecile.Oricum ma mai consult .Am rugamintea,sa mi  si dvs un punct de vedere.
  •  
    • 13 mesaje
    9 Aug 2018, 23:09
    0 0
    bianca253 said:Buna doamnelor ,astazi am avut noroc,am gasit reduse doua camasi perfecte pentru vara, sunt frumoase transparente,una e de culoare rosie iar a doua de culoare neagra foarte finuta.Ce nu - mi place la ele sunt manecile, i-mi sunt  lungi .Maine sper sa am timp sa ma ocup de ele.Inca sunt nehotarata ce fac cu ele.Nu arata rau nici cu maneca suflecata dar totusi fiind asa subtiri  si doar de vara, ma gandesc sa le adaptez si manecile.Oricum ma mai consult .Am rugamintea,sa mi  si dvs un punct de vedere.

Buna Bianca,cum au iesit modificarile?

•  
    • 16 mesaje
    22 Sep 2018, 17:11
    0 0
    carmina003 said:

Buna Bianca,cum au iesit modificarile?

Buna Doamnelor , n-am mai intrat pe forum de ceva timp,am fost un timp plecata si n-am avut timp sa mai modific ceva de cand am expus ultima data pe site.Astea doua camasi le-am modificat atunci si le-am adaptat pentru vara si mi se par ok.