Am Probleme sexuale sau nu?

  •  
    • 2115 mesaje
    1 Oct 2016, 14:32
    0 1
    Ovidiu, daca ai 19 ani sa stii ca nu-ti mai creste, dar daca ai 13-14 ani te intreb daca ti-a "iesit" in timp ce-ti descriai fanteziile tale pe forum.
    Acest mesaj a fost editat de către white_storm2: 1 Oct 2016, 14:34
  •  
    • 11 mesaje
    1 Oct 2016, 16:12
    0 0
    Am 24 de ani, nu e nicio fantezie nu am nevoie să mai ''imi creasca'' deoarece mă descurc bine cu ce am, nu o am de 20 Da nici mică de 10 o am normală și mă descurc cu ia + is multe altele pe lângă depinde de fata poate ii place dur sau încet etc te adaptezi situației și îi oferi ce vrea sau greșesc?
  •  
    • 2115 mesaje
    1 Oct 2016, 17:51
    0 1
    Ovidiuioan19 said:Am 24 de ani, nu e nicio fantezie nu am nevoie să mai ''imi creasca'' deoarece mă descurc bine cu ce am, nu o am de 20 Da nici mică de 10 o am normală și mă descurc cu ia + is multe altele pe lângă depinde de fata poate ii place dur sau încet etc te adaptezi situației și îi oferi ce vrea sau greșesc?

     Sigur gresesti undeva daca ea exagereaza, io zic ca se preface sa nu te simti tu prost, cu atat mai mult cu cat ea a spus in cercul vostru de prieteni de un fost mai... dotat.

  •  
    • 970 mesaje
    1 Oct 2016, 20:02
    0 0
    White_Storm,
    "Aproape" trebuia subliniat .
    Altfel, prostia ma amuza si o ironizez ori de cate ori am ocazia.
    Desi ma indoiesc, daca ceea ce spune subsemnatul pe aici e real, ma gandesc cu parere de rau la mostenitori(i) acestuia.
  •  
    • 2115 mesaje
    1 Oct 2016, 20:12
    0 1
    Nu ma dezamagi si tu!!!
  •  
    • 970 mesaje
    1 Oct 2016, 20:13
    0 0
    .
  •  
    • 2115 mesaje
    1 Oct 2016, 20:21
    0 1
    GirlOnline said: .

     Asa ziceam si eu:

  •  
    4 Oct 2016, 20:19
    0 0
    "ca a avut pe unu cu care făcea doar sex din placere si o avea mare si groasa si ia plăcut ff mult"
    TARE 
  •  
    • 2115 mesaje
    4 Oct 2016, 22:12
    2 2
    Silverstar_Bijuterii_Argint said:
    "ca a avut pe unu cu care făcea doar sex din placere si o avea mare si groasa si ia plăcut ff mult"
    TARE 

     Da, i-a placut mult, da, ii si ea se scriu cu liniuta,  (e.l. cand se scriu intr-un cuvant)  tinerelule, care altfel n-ai ce cauta in publicitate, dar poate taica-tu e sef si ti-a dat si tie un os de ros. "I-a placut, ei, ii, I", sa nu mai zic altele ca oricum nu intelegi!!!!!
    Lasa sloganurile pe seama cunoscatorilor, tu fa munca simpla: sa zambesti frumos la camere!  


    Acest mesaj a fost editat de către white_storm2: 5 Oct 2016, 06:46
  •  
    • 2115 mesaje
    5 Oct 2016, 06:39
    1 1
    P.s. Sau tinerico.
  •  
    • 5 mesaje
    13 Oct 2016, 02:51
    0 0
    ... nu com
  •  
    13 Oct 2016, 20:07
    0 0
    Ovidiuioan19 said:Sunt imp de ceva timp cu iubita mea, e gravida in 6 luni anul viitor facem nunta, la începutul relației eram cu niste prieteni cu prietenele lor, si ea și-a dat drumul la gura ca a avut pe unu cu care făcea doar sex din placere si o avea mare si groasa si ia plăcut ff mult de at tot am ideile astea în cap ca nus de ajuns pt ia eu nu stiu nu am măsurări Da am în jur de 16cm nu foarte groasa dar capul e mare, o termin aproape la fiecare partidă partida de sex, ea ejaculeze si acuma chiar dacă e gravida dar tot mă simt complexat mi-a spus că eu sunt primul care a terminato si prob e ca in tot acest timp ea simula (gen ca scotea sunete prea tare ca trezea tot blocu) am reușit să discut cu ia si mi-a spus că de fapt nu simula doar exagera.. nu pot spune mai multe deoarece sunt la muncă dar revin cu detalii in comentarii ms anticipat

     

  •  
    • 2 mesaje
    24 Nov 2016, 20:48
    0 0
    Ideea e ca tu ai un complex de inferioritate care nu isi are rostul. Ar trebui să gândesti ca ceea ce a povestit iubita ta este doar O DISCUTIE.Tu ai propriul tau fel de a fi si dacă a ajuns sa aiba un copil cu tine inseamna ca poti si nu trebuie să te lasi învins de ideea ca centimetri sunt criteriul plăcerii.....pt ca poti sa ai dimensiune mare si sa nu stii sa iti satisface partenera si sa ajunga la altul care-i ofera alte senzatii ca o relaxează mai bine la nivel psihic in momentul preludiului. ..parerea mea
    Acest mesaj a fost editat de către Stiinta: 24 Nov 2016, 21:01
  •  
    • 11561 mesaje
    26 Nov 2016, 08:53
    0 1
    Ovidiuioan19 said:Sunt imp de ceva timp cu iubita mea, e gravida in 6 luni anul viitor facem nunta, la începutul relației eram cu niste prieteni cu prietenele lor, si ea și-a dat drumul la gura ca a avut pe unu cu care făcea doar sex din placere si o avea mare si groasa si ia plăcut ff mult de at tot am ideile astea în cap ca nus de ajuns pt ia eu nu stiu nu am măsurări Da am în jur de 16cm nu foarte groasa dar capul e mare, o termin aproape la fiecare partidă partida de sex, ea ejaculeze si acuma chiar dacă e gravida dar tot mă simt complexat mi-a spus că eu sunt primul care a terminato si prob e ca in tot acest timp ea simula (gen ca scotea sunete prea tare ca trezea tot blocu) am reușit să discut cu ia si mi-a spus că de fapt nu simula doar exagera.. nu pot spune mai multe deoarece sunt la muncă dar revin cu detalii in comentarii ms anticipat

     Tine  o  bine , ca  alta  nu  mai  gasesti!

      Bine  ca  ai  insamantat  o  devreme!!

      Si  daca  ei  ii  place  cum  ai  spus , imprieteneste  te  cu  un  negru!!

     

  •  
    • 11561 mesaje
    26 Nov 2016, 08:54
    0 1
    Apropo , tu n ai problem sexuale , ai problem la cap!!!