Pisica doarme toata ziua si nu mai are chef de joaca

  •  
    • 2 mesaje
    26 Aug 2016, 12:33
    0 1
    Bună , am o pisica de vreo 2 luni , e baiat , la inceput era foarte jucaus si energic , dar acun de la un timp toata ziua sta in camera mea si doarme , daca incerc sa ma joc cu el miauna si se pune sa doarma , seara se mai plimba unpic dar nici atunci prea mult , ce ma sperie cel mai mult e faptul ca nu are ochii deschisi in totalitate isi tine pleoapele inchise si irisii ii sunt foarte departati , va rog ajutatima
  •  
    • 151 mesaje
    26 Aug 2016, 14:41
    0 1
    Anatema said:Bună , am o pisica de vreo 2 luni , e baiat , la inceput era foarte jucaus si energic , dar acun de la un timp toata ziua sta in camera mea si doarme , daca incerc sa ma joc cu el miauna si se pune sa doarma , seara se mai plimba unpic dar nici atunci prea mult , ce ma sperie cel mai mult e faptul ca nu are ochii deschisi in totalitate isi tine pleoapele inchise si irisii ii sunt foarte departati , va rog ajutatima

     

    Mergi cu el la veterinar, sa n-aiba vreo boala pisiceasca. Este vaccinat ? Manânca bine, bea apa ?

  •  
    • 3765 mesaje
    26 Aug 2016, 16:01
    0 0
    coana_mare said:
    Anatema said:Bună , am o pisica de vreo 2 luni , e baiat , la inceput era foarte jucaus si energic , dar acun de la un timp toata ziua sta in camera mea si doarme , daca incerc sa ma joc cu el miauna si se pune sa doarma , seara se mai plimba unpic dar nici atunci prea mult , ce ma sperie cel mai mult e faptul ca nu are ochii deschisi in totalitate isi tine pleoapele inchise si irisii ii sunt foarte departati , va rog ajutatima

     

    sa n-aiba vreo boala pisiceasca. Este vaccinat ? Manânca bine, bea apa ?

     

    da, se imbuiba toata ziua. mai degraba cred ca are vreo boala animalica!

  •  
    • 2 mesaje
    26 Aug 2016, 22:05
    0 0
    Nu mananca deloc , toata ziua doarme .
  •  
    • 3765 mesaje
    26 Aug 2016, 22:58
    0 0
    Anatema said:Nu mananca deloc , toata ziua doarme .

     

    poate se crede urs si hiberneaza.