Parintii se impotrivesc iubirii mele

  •  
    • 1 mesaje
    16 Aug 2016, 22:29
    0 0
    Buna. Am o relatie de un an cu un baiat dar vreau sa spun ca am ajuns sa fim atata timp impreuna deoarece ne.am ascuns, stiind de noi doar printii lui si cativa prieteni. La 2 saptamani de cand am inceput relatia cu el, ai mei ai bunica mea au aflat de la cineva ca este de etnie roma. Pe mine nu ma deranjeaza lucrul asta si as vrea ca ai mei sa ma lase odata in pace sa imi traiesc viata. Stiu ca de parinti avem nevoie toata viata dar ve rost are sa ma iau dupa ei sa il parasesc si dupa sa tin dusmanie pe ei toata viata mea si sa regret ca i.am ascultat ? Momentan nu stiu ca inca sunt cu el, eu le.am zis ca ne.am despartit. Voi ce ziceti sa fac ? M.am saturat si de ei ca ma cicale intr.una mai ales bunica..nu cred ca o sa ma mai pot abtine mult fara sa nu le zic adevarul
  •  
    • 3765 mesaje
    17 Aug 2016, 15:00
    0 0
    Andrasimari said:Buna. Am o relatie de un an cu un baiat dar vreau sa spun ca am ajuns sa fim atata timp impreuna deoarece ne.am ascuns, stiind de noi doar printii lui si cativa prieteni. La 2 saptamani de cand am inceput relatia cu el, ai mei ai bunica mea au aflat de la cineva ca este de etnie roma. Pe mine nu ma deranjeaza lucrul asta si as vrea ca ai mei sa ma lase odata in pace sa imi traiesc viata. Stiu ca de parinti avem nevoie toata viata dar ve rost are sa ma iau dupa ei sa il parasesc si dupa sa tin dusmanie pe ei toata viata mea si sa regret ca i.am ascultat ? Momentan nu stiu ca inca sunt cu el, eu le.am zis ca ne.am despartit. Voi ce ziceti sa fac ? M.am saturat si de ei ca ma cicale intr.una mai ales bunica..nu cred ca o sa ma mai pot abtine mult fara sa nu le zic adevarul

     

     

    iti plac manelele?