erectie slaba

  •  
    • 8 mesaje
    24 Iul 2016, 20:33
    0 0
    am o problema serioasa . cred eu !!! am fost de curand la  o prostitoata oarecare si nu mi se ridica absolut deloc iar mai mult am facuto oral si in  plus m.am facut de rusine si in al 2 lea rand iam dat si 100 de lei moca si am doar 18 ani !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!     ce credeti  ca sa intamplat????? va rog nu radeti de mn
     
  •  
    • 2115 mesaje
    24 Iul 2016, 20:50
    0 0
    Daca acasa, in intimitatea cunoscuta te "descurci" bine, acolo poate ai avut emotii.
    Ce naiba cauti la prostituate, la 18 ani n-ai si tu o prietena?
  •  
    • 8 mesaje
    24 Iul 2016, 21:34
    0 0
    am prietena dar sunt departe de ea si nu pot sta pe uscat. deci problema ar fi emotiile?????
  •  
    • 12208 mesaje
    24 Iul 2016, 22:01
    0 0
    Mergi la medicul tau de familie si iti va da o trimitere la un medic urolog . Acolo te va consulta un medic si va stabili ce problema medicala ai. Iti va da un tratament sa il urmezi da ?/ Aici nu e nimeni doctor sa te ajute !
  •  
    • 8 mesaje
    24 Iul 2016, 23:01
    0 0
    hai sa o luam serios... sincer nu sunt la inceput doar ca e prima oara cand ma duc la prostituate in rest nu am treaba eu voiam doar o parere atata,tot
  •  
    • 970 mesaje
    24 Iul 2016, 23:08
    1 0
    Draga al3x_1191,
    Referitor la partea cu "nu pot sta pe uscat":
    Am inteles partea asta. Adica, la naiba, asa cred. Nici prietenii, amicii, colegii mei nu pot sta, si atunci si-o "baga" pe unde pot: [........], hai ca te prinzi tu. Cu toate astea, niciodata nu am sa inteleg de ce tu(barbatii) trebuie sa o bage la figurat, si femeile(prostituata asta, in cazul tau) la propriu. Adica-daca as fi barbat, as adauga scula mea- cat insemna sa stai pe uscat? La cat timp te vezi cu prietena ta?
    Referitor la " am fost la prostituata asta": eu sper ca esti inteligent(ma rog, la cata inteligenta poate exista la 18 ani) ca atunci cand mergi acolo sa-ti iei si o cutie, stii tu, aia din supermarket pe care o confunda copii cu noul tip de ambalaj M&M.
    Nu in ultimul rand, referitor la "ce s-a intamplat": ai confundat dorinta cu iubirea. Si ce umilitor e, nu-i asa? La dracu' , ai mai si platit pentru asta?
    Acest mesaj a fost editat de către admin.forum: 25 Iul 2016, 10:48
  •  
    • 8 mesaje
    24 Iul 2016, 23:27
    0 0
    mai nu am mai patit asa ceva e prima oara
  •  
    • 8 mesaje
    24 Iul 2016, 23:28
    0 0
    dati ma un raspuns mai concret ca pana acuma nu miam facut o parere
  •  
    • 10065 mesaje
    25 Iul 2016, 07:58
    3 0
    Parerea me e sa mai incerci o data, dar de data asta cu 200 lei, noi. Poate , poate ...

  •  
    • 1890 mesaje
    25 Iul 2016, 08:04
    2 0
    al3x_1191 said:hai sa o luam serios... sincer nu sunt la inceput doar ca e prima oara cand ma duc la prostituate in rest nu am treaba eu voiam doar o parere atata,tot

     Prima data poate fi si ultima data! De SIDA ai auzit???

  •  
    • 1890 mesaje
    25 Iul 2016, 08:09
    1 0
    Iti dau voie sa ghicesti de trei ori. Iti dau si indicatii: nu e fotbalist, nici cantaret...
  •  
    • 2115 mesaje
    25 Iul 2016, 08:12
    1 0
    al3x_1191 said:dati ma un raspuns mai concret ca pana acuma nu miam facut o parere

     MA, "un raspuns mai concret" nu-ti putem da, ca n-am fost cu tine acolo.

  •  
    • 10065 mesaje
    25 Iul 2016, 08:32
    0 0
    scorpion112 said:Iti dau voie sa ghicesti de trei ori. Iti dau si indicatii: nu e fotbalist, nici cantaret...

     

    al3x_1191 ?

     


    Acest mesaj a fost editat de către ViktorC: 25 Iul 2016, 08:32
  •  
    • 970 mesaje
    25 Iul 2016, 09:21
    1 0
    Eu nu contest faptul ca e prima data cand ti se intampla.
    Numai ca, daca vei continua sa frecventezi coapse atat de ferme incat ai putea sa spargi nuci intre ele [......] ar putea sa se obisnuiasca cu plasticul incat nu ti se va mai scula in veci! Cu prietena, ma refer.
    Daca vizitele tale merg spre padure, si nu la bordel,cu atat mai jalnic.
    Tot nu mi-ai raspuns la intrebare: unde e prietena ta? Cat de des va intalniti?
    Acest mesaj a fost editat de către admin.forum: 25 Iul 2016, 10:47
  •  
    • 10065 mesaje
    25 Iul 2016, 11:12
    0 0
    Cred ca gagica-sa e cea mai in masura a ii raspunde , a ii explica fenomenul, avind in vedere ca e singura ce detine "adevaruri" la adresa tinarului. Si totodata, sa-i inteleaga micile iesiri in decor ca la urma toata ... unde fu cind el avu atita nevoie de ea ... ? Pai nu ? De voie, de nevoie ... se trezeste omu functionar ( sau semi-functionar, ma rog ) la drumuri si poduri ...

  •  
    • 2115 mesaje
    25 Iul 2016, 20:00
    0 0
    al3x_1191 said:am prietena dar sunt departe de ea si nu pot sta pe uscat. deci problema ar fi emotiile?????

     La anii astia nu poti "sta pe uscat"? Daca as fi prietena ta si as afla lucrul asta (ca mergi la prostituate)  ti-as da un sut... unde te doare mai tare.

  •  
    • 8 mesaje
    25 Iul 2016, 20:09
    1 0
    unde crezi tu ca ma doare mai tare?

  •  
    • 2115 mesaje
    25 Iul 2016, 20:38
    0 0
    al3x_1191 said:unde crezi tu ca ma doare mai tare?

     Nu te poti compara cu noi, cu 25-30 de ani "vechime", Esti un adolescent doar, nu te baga in lucruri urate, pe care nici tu nu le intelegi!
    La tine ar trebui sa functioneze fluturasii, dar din pacate vad ca nu. Toate lucrurile isi au timpul lor, daca il sari te alegi cu sechele!

  •  
    • 8 mesaje
    25 Iul 2016, 23:16
    0 0
    fluturasii mei cred ca functioneaza hoarte bine !!! iar. din pacate pt tn am destule sechele mai .....cine oi fi tu !?!
  •  
    • 742 mesaje
    26 Iul 2016, 12:12
    1 1
     ALEX..sunt ca si tata-l tau.....iti dau un sfat ca parinte..nu te impacienta,un barbat trebuie sa aibe REGULAT ca si FEMEIA un act sexual pentru a elimina pe cale sexuala lichidul seminal.ne mai eliminind demult tu ca barbat e normal sa se diminueze apetitul sexual,mai ales ca nu aveai nici un sentiment fata de aceea persoana,conteaza foarte mult sentimentul.spune-ai ca tu i-ai facut sex oral ei..si tu nu simti-ai nimic deosebit.ai plecat cu outele pline??Se spune ca nu exista barbat impotent..doar femei nepricepute.vorbesc pina la o anumita virsta.Imi aduc aminte de un banc.....un barbat merge la o prostituata..doamnisoara cit cost un sex?pai 100 de lei..si tipul pleaca..
    Tipa dupa el fuga...domnul.domnul..de ce ai intrebat?
    Pai sa stiu de citi bani fac economie.
    Cineva citea cum vre-o 50 de ani o carte rusa despre sex..si femeia s..si barbatul care sunt imobilizati se gindesc la sex..e naturl..doamnee.
    Vino pe eva sa o ie-i pe aratura. off.nu te mai f-a de rusine aici.