Sugestie

  •  
    • 970 mesaje
    11 Iul 2016, 11:49
    0 0
    Ok, nici nu stiu daca intrebarea ar trebui incadrata aici. Am doar o intrebare. Desigur, multi o sa considere ca este o prostie. Dar pentru mine nu este. Pentru ca este o intrebare destul de serioasa: De ce tot puneti mereu "citeaza" la raspunsurile voastre? La naiba, imi poti raspunde "pentru ca asa vreau", dar am nevoie de mai mult de atat. Adica, nu ar fi mai simplu sa raspundeti cui vreti decat prin folosirea numelui? Sau direct, ce naiba. Adica s-ar vedea cu ochiul liber cui vreti sa raspundeti. Are sens? .. Bine, asta in cazul in care nu ma prind ca este vreo chestie cu treaba asta.
  •  
    • 137 mesaje
    11 Iul 2016, 12:02
    0 0
    GirlOnline, optiunea "citeaza" este folositoare in cazul discutiilor care se intind pe mai multe pagini. Chiar daca stii si se vede cui ii raspunzi, in acest fel isi vor da seama si alte persoane (cele care intra mai tarziu sau in alte zile pe forum) despre ce este vorba.

    O zi buna!
  •  
    • 970 mesaje
    11 Iul 2016, 13:00
    0 0
    Corect, asta are sens, intr-adevar. Multumesc.
  •  
    • 3765 mesaje
    11 Iul 2016, 16:12
    0 0
    GirlOnline said:Ok, nici nu stiu daca intrebarea ar trebui incadrata aici. Am doar o intrebare. Desigur, multi o sa considere ca este o prostie. Dar pentru mine nu este. Pentru ca este o intrebare destul de serioasa: De ce tot puneti mereu "citeaza" la raspunsurile voastre? La naiba, imi poti raspunde "pentru ca asa vreau", dar am nevoie de mai mult de atat. Adica, nu ar fi mai simplu sa raspundeti cui vreti decat prin folosirea numelui? Sau direct, ce naiba. Adica s-ar vedea cu ochiul liber cui vreti sa raspundeti. Are sens? .. Bine, asta in cazul in care nu ma prind ca este vreo chestie cu treaba asta.

     

     

    hmmm! vrei sa te invat mai multe despre virtual?