imi doresc sa fiu mamica

  •  
    • 15 mesaje
    26 Iun 2016, 12:39
    0 0
    Buna ....vreau sa intreb daca stiti ceva despre mlădițe de zmeura ajuta sa ramai gravida. ?
  •  
    • 15 mesaje
    26 Iun 2016, 20:30
    0 0
    Ce ula?
  •  
    • 11561 mesaje
    27 Iun 2016, 10:47
    0 0
    Ajuta puiule< da sa le cureti de tepi inainte!!
  •  
    • 2115 mesaje
    27 Iun 2016, 11:41
    0 0
    http://www.napocanews.ro/2011/02/extractul-de-zmeur-solutia-tamaduitoare-pentru-problemele-feminine.html
    Citeste aici! Doar la un clic distanta.
  •  
    • 4 mesaje
    29 Iun 2016, 00:49
    0 0
    Buna ! Si eu ma confrunt cu aceeasi problema am fost si la medic am si o postare legata de subiectul asta . Sa stii ca si eu am incercat cura cu mladite de zmeur (tinctura de mladite de zmeur) insa din cate stiu sunt pentru dereglari hormonale deci , in cazul in care ai astfel de probleme este indicata tinctura de mladite de zmeur si am auzit de cazuri in care chiar a dat rezultate , din pacate nu si la mine ...
  •  
    • 4 mesaje
    29 Iun 2016, 00:51
    0 0
    Multa sanatate iti doresc si sa dea Domnul sa vina si bebe !! Stiu ce simti ..
  •  
    • 3765 mesaje
    29 Iun 2016, 10:44
    0 0
    RebeRebe said:. Sa stii ca si eu am incercat cura cu mladite de zmeur

     

    ai papat mladite de zmeur si era sa ramai gravida??

  •  
    • 137 mesaje
    29 Iun 2016, 10:59
    1 0
    igivansenior, te rog sa nu mai glumesti pe seama fiecarei persoane care posteaza pe forum. Daca te amuza sau nu iti plac discutiile deschise, ignora-le. Multumesc!
  •  
    • 3765 mesaje
    29 Iun 2016, 11:23
    0 0
    admin.forum said:igivansenior, te rog sa nu mai glumesti pe seama fiecarei persoane care posteaza pe forum. Daca te amuza sau nu iti plac discutiile deschise, ignora-le. Multumesc!

     

    vezi tu ca glumesc?? vezi vreun zambet in mesajele mele? am intrebat-o foarte serios daca stie ca poate ramane gravida de la o ....d-aia de caare te rusinezi tu.

    as cresti mare.

  •  
    • 2115 mesaje
    29 Iun 2016, 11:26
    2 1
    Bre admine, daca vrei un forum mort spune! Nici sa glumesti nu poti, nici sa folosesti cuvinte "obscene", ce rahat de forum e asta? Sunt de 2 ani pe acilea si-l citesc de muuuulti ani, dar tu esti culmea. Vrei sa facem greva si sa plecam toti?
  •  
    • 2115 mesaje
    29 Iun 2016, 11:30
    1 1
    Bre igi, io cred ca i-ai picat cu tronc adminului, prea te urmareste peste tot. Armasarule!!!
    Acest mesaj a fost editat de către white_storm2: 29 Iun 2016, 11:32
  •  
    • 4 mesaje
    29 Iun 2016, 11:33
    1 0
    igivansenior said:
    RebeRebe said:. Sa stii ca si eu am incercat cura cu mladite de zmeur

     

    ai papat mladite de zmeur si era sa ramai gravida??

      Nu , nu am papat mladite de zmeur .. din cate se poate vedea am precizat ca este tinctura de mladite de zmeur ..  si nu cred ca e frumos sa glumesti pe seama tututor.. poate unii dintre noi avem cu adevarat probleme si nu ne arde de glumele tale 

     

  •  
    • 3765 mesaje
    29 Iun 2016, 11:34
    0 0
    white_storm2 said: Bre igi, io cred ca i-ai picat cu tronc adminului, prea te urmareste peste tot. Armasarule!!!

     

    mmm! as invita-o la o cafea, dar stiu ca nu-i place sexul. barem cel cu barbati.

  •  
    • 3765 mesaje
    29 Iun 2016, 11:37
    0 0
    RebeRebe said:
    igivansenior said:
    RebeRebe said:. Sa stii ca si eu am incercat cura cu mladite de zmeur

     

    ai papat mladite de zmeur si era sa ramai gravida??

      Nu , nu am papat mladite de zmeur .. din cate se poate vedea am precizat ca este tinctura de mladite de zmeur ..  si nu cred ca e frumos sa glumesti pe seama tututor.. poate unii dintre noi avem cu adevarat probleme si nu ne arde de glumele tale 

     

     

     

    stii ca nu poti ramane gravida doar papand tinctura de mladite de zmeur?  pe langa ele mai trebuie  si altceva.

    vai , dar daca ai stii cat  de serios sunt. printre prieteni sunt cunoscut drept seriosul, omul care nu rade niciodata. odata unul a spus o gluma si toti  s-au tavalit pe jos si erau sa se calce in picioare ca faceau treaba mare pe ei de ras. eu doar am schitat un riscus. si ala fortat.

  •  
    • 137 mesaje
    29 Iun 2016, 14:18
    0 0
    Igivansenior si white_storm 2, se poate observa din mesaje cand abordati serios un topic si cand nu. Glumiti intre voi, nu pe seama celor care scriu despre problemele lor. Trebuie sa fie un mediu placut pentru toata lumea.

    PS - un fragment din regulament:

    Este strict interzisa postarea pe Site a oricarui continut, incluzand materiale, comentarii, imagini, secvente video, dar fara a se limita la acestea, care au un limbaj obscen sau vulgar, contin texte ilegale, amenintatoare, abuzive, indecente, mesaje rasiste, soviniste ori care ar putea discrimina orice persoane in orice mod, sau care ar incalca orice alte drepturi si libertati ale unor terte persoane potrivit legislatiei in vigoare.

    Va rog, evitati sa folositi cuvintele obscene si remarcile care pot leza alte persoane.
  •  
    • 3765 mesaje
    29 Iun 2016, 14:27
    1 1
    in acest topic, io unde am fost obscen. vulgar, am avut continut ilegal, am amenintat, am abuzat, am fost indecent, rasist, sovin sau am discriminat??? ca sunt foarte curios, ca poate nu mai stiu ce scriu.
    sau macar sa-i incalc dreptul si libertatea unei persoane????
  •  
    • 1890 mesaje
    2 Iul 2016, 08:53
    2 0
    igivansenior said:in acest topic, io unde am fost obscen. vulgar, am avut continut ilegal, am amenintat, am abuzat, am fost indecent, rasist, sovin sau am discriminat??? ca sunt foarte curios, ca poate nu mai stiu ce scriu.
    sau macar sa-i incalc dreptul si libertatea unei persoane????

      Esti criminal!!!! Mor de ras de cate ori iti citesc postarile. Dar nu te necaji, asa "e" unii, le lipseste glanda umorului, nu ai ce sa le faci. Pur si simplu nu inteleg gluma. Am mai intalnit persoane total refractare la umor, (ba mai si afisau niste figuri inacrite si scarbite de parca le puneai un sobolan putrezit sub nas), genul care nu i-ai invita niciodata la o petrecere. Cred unii ca urland, lamentandu-se, jelind, bocind, fiindu-le vesnic ploaie si zloata in suflet, rezolva ceva. Schimband un pic unghiul din care vezi, tratand situatia mai detasat vei schimba si dispozitia sufleteasca.

    Revenind la subiect, daca autoarea topicului sta vesnic inclestata, asteptand cu infrigurare sa "absenteze" fluxul menstrual, sta cu creionul in mana notand pe calendar zilele fertile, actele sexuale se fac sub presiune ("hai acum, ca mi-a crescut temperatura vaginala cu 3 linii") si nu spontan, inghite o tona de potiuni, tincturi, pastile, buline, capsule, face 14 000 de bai cu plante, si 300 de inseminari artificiale, va ramane gravida cand s-o insura bunicul a 5-a oara!

  •  
    • 3765 mesaje
    3 Iul 2016, 15:36
    1 0
    scorpion112 said:
    igivansenior said:in acest topic, io unde am fost obscen. vulgar, am avut continut ilegal, am amenintat, am abuzat, am fost indecent, rasist, sovin sau am discriminat??? ca sunt foarte curios, ca poate nu mai stiu ce scriu.
    sau macar sa-i incalc dreptul si libertatea unei persoane????

     

    Revenind la subiect, daca autoarea topicului sta vesnic inclestata, asteptand cu infrigurare sa "absenteze" fluxul menstrual, sta cu creionul in mana notand pe calendar zilele fertile, actele sexuale se fac sub presiune ("hai acum, ca mi-a crescut temperatura vaginala cu 3 linii") si nu spontan, inghite o tona de potiuni, tincturi, pastile, buline, capsule, face 14 000 de bai cu plante, si 300 de inseminari artificiale, va ramane gravida cand s-o insura bunicul a 5-a oara!

     

    io am crezut ca mladitele de zmeur le tine deasupra capului si danseaza dansul ielelor aproape despuiate, pe la inserat de zi, in crepusulul de astru vulgar. si s-o gasii unu' care s-o ........asa. deci...e  buna mladita.

  •  
    • 15 mesaje
    3 Iul 2016, 22:30
    0 0
    Iarta te bagi tu in seama femeie cu [....]
    Acest mesaj a fost editat de către admin.forum: 11 Iul 2016, 11:34
  •  
    • 11561 mesaje
    6 Iul 2016, 15:52
    0 0
    dyana91 said:Iarta te bagi tu in seama femeie cu [....]

     Ai  grija  ,  ca  tie ti  ar  trebui  totusi un  posesor  de  genul  masculin!!!

    Vezi  ca  e  un  baiat Viktor , [....] , te  ar  putea  ajuta!!

     


    Acest mesaj a fost editat de către admin.forum: 11 Iul 2016, 11:35