Unde?

  •  
    • 12625 mesaje
    4 Iul 2016, 09:50
    0 0
    Sus.
  •  
    • 3216 mesaje
    6 Aug 2017, 18:23
    0 0
    Done said:Poate sa imi spuna cineva unde a disparut lumea de aici, sau unde s-a mutat?
    Imi placeau postarile unor personaje si acum, dupa mult timp, e adevarat, nu le mai vad (nici personajele, deci nici postarile).
    Ce s-a intamplat? 

     
    Ma scuzati ca m-am apucat sa dezgrop... Dar am intrat putin sa vad ce mai e pe aici pe eva.ro si, cautand-o pe Froggy, am dat de postarea aceasta a lui Done.
    Am citit si restul (nici nu era mult...) si am zis ca frumos e sa va salut si sa va zic ca eu, una, sunt bine... daca sunt cumva printre cele din 'lumea' lui Done....(daca nu-s, scuzati ca ma bag in seama) si daca ma mai tine minte cineva si se intreba ce mai fac

  •  
    • 3765 mesaje
    7 Aug 2017, 10:54
    0 1
    hau_hauuu said:
    Done said:Poate sa imi spuna cineva unde a disparut lumea de aici, sau unde s-a mutat?
    Imi placeau postarile unor personaje si acum, dupa mult timp, e adevarat, nu le mai vad (nici personajele, deci nici postarile).
    Ce s-a intamplat? 

     
    Ma scuzati ca m-am apucat sa dezgrop... Dar am intrat putin sa vad ce mai e pe aici pe eva.ro si, cautand-o pe Froggy, am dat de postarea aceasta a lui Done.
    Am citit si restul (nici nu era mult...) si am zis ca frumos e sa va salut si sa va zic ca eu, una, sunt bine... daca sunt cumva printre cele din 'lumea' lui Done....(daca nu-s, scuzati ca ma bag in seama) si daca ma mai tine minte cineva si se intreba ce mai fac

     

     

    Buna. Ce mai faci? Esti bine?

  •  
    • 3216 mesaje
    7 Aug 2017, 12:33
    0 0
    igivansenior said:

     

    Buna. Ce mai faci? Esti bine?

     

    Buna... da, sunt bine... 

    Mi se pare mie sau in formatul nou evapunctro nu mai sunt mesaje private? Sau nu le gasesc eu?
    Ca daca ar fi/le-as gasi, te-as intreba acolo de un alt nick, daca a fost...sa stiu cu cine stau de vorba...


    l.e..: am gasit mesajele...
    Acest mesaj a fost editat de către hau_hauuu: 7 Aug 2017, 12:48
  •  
    • 3765 mesaje
    7 Aug 2017, 13:16
    0 2
    Ma bucur si bine ai revenit. Din pacate nu se mai posteaza decat reclame.
  •  
    • 7934 mesaje
    7 Aug 2017, 15:59
    0 1
    Done said:Poate sa imi spuna cineva unde a disparut lumea de aici, sau unde s-a mutat?
    Imi placeau postarile unor personaje si acum, dupa mult timp, e adevarat, nu le mai vad (nici personajele, deci nici postarile).
    Ce s-a intamplat? 

     

    Aici sunt.
  •  
    • 12208 mesaje
    7 Aug 2017, 17:29
    0 2
    Salut si de la mine ca sunt fata educata !
  •  
    • 11561 mesaje
    24 Aug 2017, 09:45
    0 0
    Done said:Noah, asa-s eu, plutesc in incertitudine si naivitate. Fecioara, deh!

     

    Inca  mai  esti  ....fecioara?