Unde?

  •  
    • 2115 mesaje
    19 Iun 2016, 18:10
    0 0
    Taraxacus said:lacrimi rostogolite tandru spre destin... o figura de stil rar intalnite, se numeste anacolut dar oricum este mult mai bine decat unele exprimari infestate de vulgaritate.
    Nu stiu de ce unele persoane intra pe forum adreseaza intrebari sau ofera raspunsuri in urma carora in loc sa isi mentina decenta in final azvarlesc vulgaritati bolovanoase.
    Este bine sa stie acesti ipochimeni patibulari ca dornta lor de a ne macula este fara final deoarece ingustimea spiritelor lor nu ne atinge.

     Aoleu, parca aveai alta profesie, te facusi judecator intre timp?

  •  
    • 12625 mesaje
    21 Iun 2016, 14:41
    0 0
    Done said:
    Vasile. said:Utilitatile-s pe verze, de t'-e dor de ele.

     
    Nu-s acolo, am verificat.
    Poate sa imi spuna totusi cineva, chiar si pe privat, unde s-au mutat, daca s-au mutat? 

     
    Nu s-au mutat. Doar ca foarte multe dintre noi ne-am retras asa ca niste dive ce suntem in toiul succesului. Din toate care erau on la un moment dat ne-am facut grup pe FB , apoi fiecare cu viata noastra. Daca te intreseaza cineva in mod special , poate te ajut cu vreo informatie.
     

  •  
    • 11561 mesaje
    21 Iun 2016, 14:45
    0 0
    carmen008 said:
    Done said:
    Vasile. said:Utilitatile-s pe verze, de t'-e dor de ele.

     
    Nu-s acolo, am verificat.
    Poate sa imi spuna totusi cineva, chiar si pe privat, unde s-au mutat, daca s-au mutat? 

     
    Nu s-au mutat. Doar ca foarte multe dintre noi ne-am retras asa ca niste dive ce suntem in toiul succesului. Din toate care erau on la un moment dat ne-am facut grup pe FB , apoi fiecare cu viata noastra. Daca te intreseaza cineva in mod special , poate te ajut cu vreo informatie.
     

     Nu  mai  primiti  adepti  la  grup?

  •  
    • 12625 mesaje
    21 Iun 2016, 15:01
    0 0
    Ne-am cam invartit prin lume. Sigur daca te mai vrea cineva te ia....
  •  
    • 4313 mesaje
    21 Iun 2016, 15:10
    0 1
    V-ati bagat in grup la [.......]?
    Acest mesaj a fost editat de către admin.forum: 23 Iun 2016, 11:04
  •  
    • 5304 mesaje
    21 Iun 2016, 17:18
    0 0
    carmen008 said:
    Done said:
    Vasile. said:Utilitatile-s pe verze, de t'-e dor de ele.

     
    Nu-s acolo, am verificat.
    Poate sa imi spuna totusi cineva, chiar si pe privat, unde s-au mutat, daca s-au mutat? 

     
    Nu s-au mutat. Doar ca foarte multe dintre noi ne-am retras asa ca niste dive ce suntem in toiul succesului. Din toate care erau on la un moment dat ne-am facut grup pe FB , apoi fiecare cu viata noastra. Daca te intreseaza cineva in mod special , poate te ajut cu vreo informatie.
     

     
    Multumesc, o sa tin cont.  

  •  
    • 8237 mesaje
    21 Iun 2016, 17:31
    0 0
    Done!! 

    Imi place cum presupui tu ca evele sunt ascunse pe undeva pe net. Poate avem si noi in sfarsit vieti sociale, departe de acest mirific taram virtual...la asta nu te-ai fi gandit! 

    Eu una nu mai scriu ca n-am ce...si nici unde! Imi pastrez sarcasmul pentru viata reala mai intru pe-aici din cand in cand dar e din ce in ce mai sinistru. 

    Sper ca esti bine alaturi doamna si domnisoara Done!
  •  
    • 3765 mesaje
    21 Iun 2016, 17:52
    0 0
    oooh froggy!!
  •  
    • 5304 mesaje
    21 Iun 2016, 18:08
    0 1
    Froggy_me said:Done!! 

    Imi place cum presupui tu ca evele sunt ascunse pe undeva pe net. Poate avem si noi in sfarsit vieti sociale, departe de acest mirific taram virtual...la asta nu te-ai fi gandit! 

    Eu una nu mai scriu ca n-am ce...si nici unde! Imi pastrez sarcasmul pentru viata reala mai intru pe-aici din cand in cand dar e din ce in ce mai sinistru. 

    Sper ca esti bine alaturi doamna si domnisoara Done!

     

    Daaa, sunt bine, multumesc!
    Nu presupun ca sunt ascunse, eram doar curios unde sunt.  

  •  
    • 3765 mesaje
    21 Iun 2016, 18:10
    0 0
    daca iei mirosul scandalului, le gasesti.
  •  
    • 5304 mesaje
    21 Iun 2016, 21:20
    0 0
    igivansenior said:daca iei mirosul scandalului, le gasesti.

     

    Nelu ( ca nu reusesc sa iti citesc numele), vad ca te tot bagi in seama, neintrebat.
    E ok, inteleg, e un forum si fiecare scrie ce vrea, dar daca te rog frumos, ai putea, te rog, sa ma ignori? 
    Multumesc anticipat!  

  •  
    • 11561 mesaje
    22 Iun 2016, 08:21
    0 0
    Done said:
    igivansenior said:daca iei mirosul scandalului, le gasesti.

     

    Nelu ( ca nu reusesc sa iti citesc numele), vad ca te tot bagi in seama, neintrebat.
    E ok, inteleg, e un forum si fiecare scrie ce vrea, dar daca te rog frumos, ai putea, te rog, sa ma ignori? 
    Multumesc anticipat!  

     Inteleg  ca  ti  ai  pierdut  prietenele , si  esti  afectat , dar  sa  ingradesti  libertatea  userilor , mi  se  pare  deplasat!

     Regasire  placuta!!!

  •  
    • 3765 mesaje
    22 Iun 2016, 09:31
    0 0
    Done said:
    igivansenior said:daca iei mirosul scandalului, le gasesti.

     

    Nelu ( ca nu reusesc sa iti citesc numele),

     

     

    repeta dupa mine:  i, g, i, v, a n.

    acum incearca intr-un singur cuvant.

  •  
    • 5304 mesaje
    23 Iun 2016, 00:03
    0 0
    Nelu
  •  
    • 5304 mesaje
    23 Iun 2016, 18:52
    0 0
    Ma gandeam eu ca asta e problema, sunt mai de multa vreme, probabil, pe forumul asta si am intrebat (fara sa dau niciun nume) unde ar putea fi persoane care scriau mai demult pe aici.
    Mai aveti si alte motive pentru atitudinea asta?
  •  
    • 5304 mesaje
    23 Iun 2016, 18:56
    0 0
    pitipoanca69 said:
    Done said:
    igivansenior said:daca iei mirosul scandalului, le gasesti.

     

    Nelu ( ca nu reusesc sa iti citesc numele), vad ca te tot bagi in seama, neintrebat.
    E ok, inteleg, e un forum si fiecare scrie ce vrea, dar daca te rog frumos, ai putea, te rog, sa ma ignori? 
    Multumesc anticipat!  

     Inteleg  ca  ti  ai  pierdut  prietenele , si  esti  afectat , dar  sa  ingradesti  libertatea  userilor , mi  se  pare  deplasat!

     Regasire  placuta!!!

    L-am rugat pe Nelu sa ma ignore, unde vezi tu ingradirea libertatii cuiva? Dimpotriva, i-am mai dat o libertate, aceea de a ma ignora.
    Tocmai tu vorbesti de chestii deplasate?
     

     

  •  
    • 5304 mesaje
    23 Iun 2016, 19:16
    1 0
    igivansenior said:
    Done said:Nelu

     

     

    bravo, esti inteligent. acum sezi. am spus ..sezi!! [.......]


    Nelu, nu stiu ce a editat adminul si nici nu ma intereseaza, nu caut scandal. La cate mizerii am vazut si aici si in viata, doar nu crezi ca ma mai afecteaza vorbele unuia care scrie "nostri" cu doi de "i". 
    Daca vrei sa ne mistocarim, putem face si asta, dar din ce am citit pe aici, nu ai capacitatea de a o face fara jigniri sau atacuri personale, ori eu n-am nevoie de asta.
    Daca tie sau altora le displace prezenta mea aici, e direct problema ta / lor.
    Daca nu putem scrie civilizat, atunci nu avem decat sa ne ignoram, ori prin asta se pierde insasi esenta cuvantului "forum".
     

     

  •  
    • 908 mesaje
    28 Iun 2016, 14:43
    0 0
    Eu recunosc ... am fost la capsuni in Brazilia
  •  
    • 5304 mesaje
    30 Iun 2016, 23:05
    0 0
    zorro_ said:Eu recunosc ... am fost la capsuni in Brazilia

     

    OK, mersi de informare! 

  •  
    • 3765 mesaje
    1 Iul 2016, 10:17
    0 0
    zorro_ said:Eu recunosc ... am fost la capsuni in Brazilia

     

     

    norocosule! ai mei m-au trimis in islanda la cules de zmeura si prune.