Cate poate indura un om? Cat poti jigni un om?

  •  
    • 2115 mesaje
    30 Mai 2016, 16:10
    0 3
    ViktorC said:Cine ma mai ia pe mine, cine ma mai ia pe mine (zise Scufita Rosie).



    Georgiana-i suparata , ca luara sfirsit o frumoasa poveste de dragoste. Da' nu mai comentez ca ma ocaraste d-na omida .

     Care... poveste?

  •  
    • 10065 mesaje
    30 Mai 2016, 19:28
    0 2
    white_storm2 said:
    ViktorC said:Cine ma mai ia pe mine, cine ma mai ia pe mine (zise Scufita Rosie).



    Georgiana-i suparata , ca luara sfirsit o frumoasa poveste de dragoste. Da' nu mai comentez ca ma ocaraste d-na omida .

     Care... poveste?

     

    De dragoste (inchipuita) fireste, dintre Fat Frumos si Geogiana .

     

    Doar nu s-or fi imbirligat doar asa ... de ochii lumii sau sa aibe cu ce se da nenea batos pe ulita ca-si luara masina de spalat georgeta ...

     

  •  
    • 10065 mesaje
    30 Mai 2016, 19:55
    0 2
    carmen008 said:Nu are importanta cat timp a durat tatonarea. Pe mine ma intimideaza cum pune el problema... terenul meu ,sclava mea, ..pai stii ce nene, daca nu vrei sa imparti viata, asternutul si mancarea ia frumos scula in mana si frec-o de 150 de mii de ori pana realizezi ca masturbarea e cea mai buna solutie pentru tine.

     

    Pe undeva cam are importanta cit timp iti acorzi pina a lua lucrurile la modul serios cu mutatul definitiv asa zis si din astea , ca altfel ... Renunti la o locuinta , un job , renunti la multe altele si-apoi te trezesti ca pina si mareata dragoste inteapa dupa care ... "nu-ti" ramine decit sa zmiorcai ...

     

  •  
    • 2115 mesaje
    31 Mai 2016, 12:04
    0 1
    carmen008 said:


     

    no amu sa iti spun sincer si eu dupa 3 luni mi-am luat lumea in cap..dar niciodata nu am permis cuiva sa ma calce in picioare, chiar si pe terenul lui..pai vin femeie in casa si ma calci pe suflet? era taiata putza de vreo 10 ori de atunci 

     Daca n-ai gusturi! Ce stii tu ce le mai place unora mai doua palme peste ochi, mai un viol...  Alta viata!
    Zici ca esti ruda cu Lorena Bobbit.

  •  
    • 10065 mesaje
    31 Mai 2016, 15:09
    0 2
    Konstantyyn said:
    ViktorC said:Cine ma mai ia pe mine, cine ma mai ia pe mine (zise Scufita Rosie).


      Georgiana-i suparata , ca luara sfirsit o frumoasa poveste de dragoste. Da' nu mai comentez ca ma ocaraste d-na omida .  

     

    Lupul : " Asteapta putin Scufita Rosie, sa termin tigara si te mai iau o data ".

     

    Ops.

     

    Nu stiam ca aparu o noua varianta ... Dar ma rog,buna si asta .

     

  •  
    • 2115 mesaje
    20 Iun 2017, 18:58
    0 2
    Asta inseamna sa nu crezi in tine, sa te lasi in mana cuiva ... nepriceput si cu tupeu. Feriti-va fetelor de asa masculi!
    Georgiana, gandeste-te la copilul tau si lasa barbatii, atatea femei isi cresc singure copiii, nu este o rusine!
    Ai incercat, daca omul e dus... lasa-l! Ai grija de tine si de fetita ta, in rest, dupa noi potopul.
  •  
    • 26 mesaje
    24 Iun 2017, 21:30
    2 0
    Foarte suculenta povestea ta de viata, Georgiana. Astept continuarea in episodul urmator. Si eu ma gandesc tot la fiica ta care are 13 ani si este adolescenta in toata regula, varsta foarte dificila de altfel. Imi este greu sa imi imaginez viata fiicei tale cand mama ei nu-si gaseste linistea. Ai 40 de ani, deci esti o femeie matura, ai o fiica mare dar esti un amestec de naivitate si credulitate. Orienteaza-ti atentia exclusv spre cresterea fetitei si job. Se pare ca in dragoste nu ai noroc ...
  •  
    • 11561 mesaje
    27 Iun 2017, 10:55
    0 1
    ViktorC said:
    Konstantyyn said:
    ViktorC said:Cine ma mai ia pe mine, cine ma mai ia pe mine (zise Scufita Rosie).


      Georgiana-i suparata , ca luara sfirsit o frumoasa poveste de dragoste. Da' nu mai comentez ca ma ocaraste d-na omida .  

     

    Lupul : " Asteapta putin Scufita Rosie, sa termin tigara si te mai iau o data ".

     

    Ops.

     

    Nu stiam ca aparu o noua varianta ... Dar ma rog,buna si asta .

     

       Victoras  tata , nu  ne  ai  chemat  la  nunta???

    Casa  de  piatra!

     

  •  
    • 3765 mesaje
    27 Iun 2017, 12:49
    0 3
    Alexinne2 said:Foarte suculenta povestea ta de viata, Georgiana. Astept continuarea in episodul urmator. Si eu ma gandesc tot la fiica ta care are 13 ani

     

     

    Deci tu ai undeva pana la 40. Esti in floarea varstei si a pasiunii sexuale.

  •  
    • 26 mesaje
    28 Iun 2017, 19:39
    0 0
    igivansenior said:
    Alexinne2 said:Foarte suculenta povestea ta de viata, Georgiana. Astept continuarea in episodul urmator. Si eu ma gandesc tot la fiica ta care are 13 ani

     

     

    Deci tu ai undeva pana la 40. Esti in floarea varstei si a pasiunii sexuale.

        

       Viata mea privata ma priveste doar pe mine si nu o voi impartasi pe acest forum genial de altfel. Intruziunea in viata privata nu este normala. Sorry.

  •  
    • 2115 mesaje
    29 Iun 2017, 12:28
    0 2
    Alexinne2 said:

        

       Viata mea privata ma priveste doar pe mine si nu o voi impartasi pe acest forum genial de altfel. Intruziunea in viata privata nu este normala. Sorry.

     Bine faci, era candva aici o adevarata jungla, cu dezvaluiri de identitati, cu poze, feisbuci  si barfe.

  •  
    • 26 mesaje
    29 Iun 2017, 14:24
    0 0
    Iti multumesc, Storm! Te apreciez foarte mult pentru ce scrii aici si pentru principiile tale!
  •  
    • 2115 mesaje
    29 Iun 2017, 16:25
    0 1
    Alexinne2 said:Iti multumesc, Storm! Te apreciez foarte mult pentru ce scrii aici si pentru principiile tale!

     Pup draga, sa nu te schimbi! Sa nu ajungi o snoaba, sa fii tu ... tot timpul... 

  •  
    • 3765 mesaje
    3 Iul 2017, 21:28
    0 0
    Alexinne2 said:
    igivansenior said:
    Alexinne2 said:Foarte suculenta povestea ta de viata, Georgiana. Astept continuarea in episodul urmator. Si eu ma gandesc tot la fiica ta care are 13 ani

     

     

    Deci tu ai undeva pana la 40. Esti in floarea varstei si a pasiunii sexuale.

        

       Viata mea privata ma priveste doar pe mine si nu o voi impartasi pe acest forum genial de altfel. Intruziunea in viata privata nu este normala. Sorry.

     

    Eu am faxcut o constatare realistica. Nu ma intereseaza viata ta.

  •  
    • 26 mesaje
    11 Iul 2017, 19:15
    0 0
    Te imbratisez, Storm si iti doresc o zi frumoasa!
  •  
    • 26 mesaje
    11 Iul 2017, 19:19
    0 0
    igivansenior said:
    Alexinne2 said:
    igivansenior said:
    Alexinne2 said:Foarte suculenta povestea ta de viata, Georgiana. Astept continuarea in episodul urmator. Si eu ma gandesc tot la fiica ta care are 13 ani

     

     

    Deci tu ai undeva pana la 40. Esti in floarea varstei si a pasiunii sexuale.

        

       Viata mea privata ma priveste doar pe mine si nu o voi impartasi pe acest forum genial de altfel. Intruziunea in viata privata nu este normala. Sorry.

     

    Eu am faxcut o constatare realistica. Nu ma intereseaza viata ta.

     

     

         Poti face o constatare realistica despre cineva cand ai suficiente detalii ca sa iti formezi o parere pertinenta. Nu este nici o problema, nu ma deranjeaza judecatile tale de valoare, fiecare om este liber sa gandeasca ce vrea!

     

  •  
    • 3765 mesaje
    11 Iul 2017, 21:14
    0 0
    Pisi mic, un mic exercitiu de deductie strict din ceea ce ai postat pe forum, rezulta ca ai undeva pe la 40 de ani. Nu trebuie sa fi filozof, sa intrii cu bocanci in viata cuiva ca sa aflii informatia asta.
    Pur si simplu am scris ca ai 40 de ani, varsta la care 90 % dintre femei sunt in floarea pasiunii.
    Nu trebuie sa faci un car de filozofie pe acest aspect.
    Era o constatare pura, fara urma de alta conotatie, nici macar filozofica. Nu da mai multa importanta unui afirmatii, judecati de valoare, frectii de dude si corcoduse.
    Am uitat sa fim simpli, dam tonalitati acolo unde nu trebuie, facem introspectii in gaura curului doar sa aratam ca stim sa scriem o mie de cuvinte despre firul de par ce a crescut pe buza pizdii.
  •  
    • 26 mesaje
    12 Iul 2017, 19:58
    0 0
    Am mai putin de 40 de ani whatever. "frectii de dude si corcoduse" hahaha.
  •  
    • 10 mesaje
    25 Nov 2017, 12:55
    0 0
    http://www.lumeadragostei.ro

    Cel mai nou site de socializare din România.
    Absolut gratuit.
    Va asteptam.