vopsea pentru camera copilului

  •  
    • 7 mesaje
    5 Mai 2016, 11:22
    0 0
    Urmeaza sa renovam apartamentul si cautam, in special pentru camera copilului, o vopsea care sa poata fi curata mai des si care sa reziste bine.Ce recomandari aveti?
  •  
    • 137 mesaje
    5 Mai 2016, 11:33
    1 0
    Buna ziua, pentru camera copilului este recomandat sa achizitionati o vopsea superlavabila, care ofera protectie impotriva bacteriilor si microbilor. Se curata foarte usor si nu este necesar sa se mai aplice un alt strat. Cred ca in magazinele de specialitate aveti la dispozitie o gama variata, important este sa intrebati despre acele vopsele care au in compozitie substante nepoluante. Din cate am citit, cei de la Aera Gold au o vopsea destul de buna, dar cred ca si cei de la Savana au cateva variante. Succes!
  •  
    • 7 mesaje
    5 Mai 2016, 11:49
    1 0
    Multumesc pentru raspuns!
  •  
    • 1 mesaje
    5 Mai 2016, 12:47
    0 0
    Buna ziua ,

    SC REVIMCA SRL a fost infiinţata in anul 2009 in România şi a introdus pe piaţa românească o solutie moderna si eficientă de hidroizolaţie lichidă. Contăm cu peste 30 de ani de experienţă în Spania in fabricarea, comercializarea si distribuirea produselos in domeniul constructiilor.
    Va recomand sa accesati pagina noastra web www.revimca.ro
    si accesati link-ul :
    http://revimca.ro/wp-content/uploads/2015/09/F.T.-Revimter-M.pdf
    unde veti gasi fisa tehnica a vopselei lavabile .

    Pentru mai multe informatii nu ezitati sa ne contactati la numarul de tel 0758866857 .
    Va multumim
  •  
    • 11 mesaje
    6 Mai 2016, 10:32
    0 0
    ValTud said:Urmeaza sa renovam apartamentul si cautam, in special pentru camera copilului, o vopsea care sa poata fi curata mai des si care sa reziste bine.Ce recomandari aveti?

     Sora mea a folosit vopseaua premium Aeria Gold all-inclusive si este multumita.Se curata foarte usor cu detergenti obisnuiti si rezista bine la spalari repetate

  •  
    • 9 mesaje
    21 Feb 2017, 15:19
    0 0
    Am luat si eu Aeria Gold si m-a surprins faptul ca nu a fost miros de vopsea in casa dupa ce am dat cu ea. Este o vopsea antibacteriana recomandata pentru cei mici
  •  
    • 28 mesaje
    28 Apr 2017, 17:12
    0 0
    Cel mai bine stie un designerde interior, Uite aici pe cineva care da si consultatii punctuale.....asta daca nu vrei pana la urma sa se ocupe cineva de la zero pana la curatenia finala http://www.inovadesign.ro/. Oamenii sunt super ok (e o arhitecta tanara si o echipa mica a ei) si am facut pana la urma socoteala ca a fost mai ieftin cu ei, decat daca faceam singura reamenajarea holului si balconului - ei au alti furnizori, mai ieftini, plus ca stiu sa evite problemele pe care nici tu nu le banuiesti ca pot surveni. Si mi-au facut si curat la sfarsit
  •  
    • 1 mesaje
    10 Dec 2019, 22:00
    0 0
    Vă mulțumesc foarte mult pentru subiectul util. Am găsit în cele din urmă răspunsurile la întrebările mele. mult noroc.De asemenea, având în vedere subiectul discutiei, aș dori să ofer informații noi care vă vor interesa

    http://fixthephoto.com/blog/cameras-lenses/
    Acest mesaj a fost editat de către jackwilshere: 12 Dec 2019, 18:19