Noul Silan Soft&Oils

  •  
    • 1 mesaje
    8 Apr 2016, 16:57
    0 0
    Ati vazut noul spot publicitar Silan Soft&Oils?
    L-ati testat?
    CUm vi se pare?
    Eu am avut ocazia sa primesc spre testare de la #buzzstore noul silan. Este un balsam cu un miros delicat, usor senzual. Ieri am spalat cu el prima data. Rufele miros frumos.Astazi cand m-am pregatit pentru servici am luat o bluza spalata ieri cu Silan. Miroase foarte frumos.Sunt curioasa cat se va pastra mirosul.
    Multumesc#Buzzsilan

    Si voi puteti testa gratuit acest balsam daca deveniti buzzer.
    Pentru cei interesati las un link
    http://buzzers.ro/invite/454cb17a5ff3956425dd2e7b2fde0b6e
    Acest mesaj a fost editat de către NikoA: 8 Apr 2016, 17:46
  •  
    • 1 mesaje
    9 Apr 2016, 22:38
    0 0
    Bună,

    Și eu am avut ocazia sa testez balsamul Silan Soft&Oils. Într-adevăr rufele îmi miros divin și sunt moi la atingere, delicate. Eu am folosit mai puțin balsam la clatirea rufelor, altfel mi-ar fi fost prea puternic parfumul. #buzzsilan
  •  
    • 1 mesaje
    25 Apr 2016, 14:43
    0 0
    Bună, și eu am avut norocul sa testez noul Silan Soft&Oils datorita celor de la #buzzsilan. Îmi place foarte mult mirosul, este delicat și discret. Hainele rămân foarte plăcute la atingere după spălare și se calcă ușor. Pe mine m-au convins sa îl folosesc în continuare. Recomand cu drag!
  •  
    • 1 mesaje
    26 Apr 2016, 00:34
    0 0
    Am avut ocazia sa testez noul Silan Soft@ Oils si imi place fiindca aduce a naturalete si prospetime..recomand cu drag...multumesc#buzzsilan!
    Acest mesaj a fost editat de către gabbis: 26 Apr 2016, 00:35
  •  
    • 1 mesaje
    29 Apr 2016, 13:53
    0 0
    Varianta Gold, incercata de mine in cadrul campaniei BUZZStore, ofera o experienta senzoriala unica, printr-o combinatie de arome florale, elegante, cu note lemnoase, senzuale, mosc si o atingere delicata, de vanilie. Dozarea balsamului este extrem de simpla, putand fi realizata cu ajutorul capacului sticlei. Balsamul nu se dilueaza in prealabil, ci se toarna direct in compartimentul special conceput al masinii de spalat. Cantitatile recomandate de producator sunt: 35 ml pentru haine moi (spalare automata), 55 ml pentru haine foarte moi (spalare automata), 18 ml pentru haine moi (spalare manuala). Eu am incercat ambele dozaje destinate spalarii automate si o prefer pe cea de-a doua, in special pentru hainele din materiale pretentioase. Hainele raman moi, placute la atingere si delicat parfumate, incat nu te mai saturi sa le mirosi.
  •  
    • 1 mesaje
    29 Apr 2016, 15:56
    0 0
    Sunt incantata de noul Silan deorece pastreaza culoarea si finetea lucrurilor tale, imbogatindu-le cu un miros usor parfumat de vanilie! Un produs dedicat tie si garderobei tale, cu un pret special. Recomand cu drag!
  •  
    • 1 mesaje
    29 Apr 2016, 17:20
    0 0
    Si eu am folosit noul balsam Silan Soft&Oils Gold, tot datorita campaniei Buzzstore.
    Imi place parfumul de vanilie foarte mult, hainele miros superb si imi place ca nu raman grase, uleioase.
    L-am incercat si pentru pensulele de machiaj si desi eram reticenta, a functionat foarte bine si au ramas foarte moi. Eu o sa continui sa il folosesc pentru pensulele de fata, functioneaza perfect
    Recomand #buzzsilan <3
  •  
    • 1 mesaje
    12 Mai 2016, 14:55
    0 0
    Am incercat noul balsam de rufe Silan soft&oils si mi se pare minunat!Asternuturile miros a un parfum placut iar prosoapele sunt mai pufoase ca niciodata...cand le scot din uscator ma imaginez intr-un Spa
    Incercati-l cu incredere! 
    #buzzsilan 
  •  
    • 2 mesaje
    12 Mai 2016, 15:01
    0 0
    Am testat noul Silan Soft & Oils Gold si m a cucerit!
    Va prexint avantajele utilizarii acestuia:
    - Miroase minunat si parfumul persista mult timp.
    -Se potriveste diferitelor tipuri de tesaturi de la lana, la casmir, matase si bumbac.
    -Dupa spalare hainele devin moi si delicate.
    -Perdelele capata o textura aparte daca sunt clatite cu Silan si in intreaga casa persista o mireasma proaspata si dulce de primavara insorita.
    -Sticla este practica, fiind usor de manevrat.
    -Dozajul se face usor folosind dopul.
    -Are o consistenta lichida care curge usor din sticla.
    -Poate fi folosit si ca odorizant pentru dulap.
    -Este accesibil ca si pret si superior din toate punctele de vedere.
    Ma declar foarte multumita de el! #buzzsilan
  •  
    • 1 mesaje
    12 Mai 2016, 22:38
    0 0
    Salut Si eu am fost una din norocoasele care au participat la campania Silan Soft&Oils de la BuzzStore. Mi-a placut foarte mult acest balsam, mai ales pentru faptul ca mirosul se pastreaza in haine si lenjerie chiar si dupa cateva zile de utilizare. Mirosul balsamului este unul placut, floral, oriental. Eu il recomand cu caldura tuturor celor ce doresc ca hainele lor sa fie imbaiate intr-un parfum fin, luxos. #buzzsilan
    Acest mesaj a fost editat de către DiaVl: 6 Iun 2016, 20:36
  •  
    • 5 mesaje
    12 Mai 2016, 23:28
    0 0
    Buna fetele,

    Si eu am fost incantata de balsamul Silan, mi-a placut tip&tricks-urile primite de la ei , iar balsamul are chiar un miros placut care persista destul de mult si imi mai place ca nu este foarte vascos ceea e ok ca nu incarca tesatura hainelor.
  •  
    • 1 mesaje
    13 Mai 2016, 00:25
    0 0
    Am testat si eu noul Silan si este perfect! M-am indragostit inca de cand am deschis capacul. Este exact ceea ce cautam. Are un parfum placut, iar rufele raman catifelate. #buzzsilan
    Acest mesaj a fost editat de către mona_pop: 13 Mai 2016, 00:26