Dieta

  •  
    • 1 mesaje
    2 Apr 2016, 01:20
    0 0
    Buna! Ma numesc Claudia si sunt noua pe blog . Am văzut foarte multe subiecte despre pastile , ceaiuri de slăbit . Imi doresc sa slăbesc de ceva vreme iar timpul nu îmi permite sa fac sport si sa am o alimentație echilibrata ! Multe dintre voi cred ca sunteți sau ați fost in aceeași situație . Aștept sfaturile voastre. Apropo locuiesc in Germania
  •  
    • 137 mesaje
    4 Apr 2016, 10:31
    1 0
    Buna Lucretia13, bun venit pe forum! Chiar daca ai un program incarcat, eu iti recomand sa iti faci un plan alimentar care sa te ajute sa slabesti. Poti sa oferi si mai multe informatii, cum ar fi cate kilograme vrei sa dai jos sau ce stil de viata ai (ce alimente obisnuiesti sa consumi).

    Iata un articol despre cele mai sigure metode de slabit rapid:

    http://www.eva.ro/dietafitness/nutritie/cele-mai-sigure-solutii-de-slabit-rapid-de-ce-nu-trebuie-sa-crezi-in-diete-articol-63063.html?pagina=1
  •  
    • 4350 mesaje
    5 Apr 2016, 13:57
    1 0
    Lucretia13 said:Buna! Ma numesc Claudia si sunt noua pe blog . Am văzut foarte multe subiecte despre pastile , ceaiuri de slăbit . Imi doresc sa slăbesc de ceva vreme iar timpul nu îmi permite sa fac sport si sa am o alimentație echilibrata ! Multe dintre voi cred ca sunteți sau ați fost in aceeași situație . Aștept sfaturile voastre. Apropo locuiesc in Germania

     Nu timpul e problema, ti-ai putea gasi lejer cate 30 de min la fiecare 2-3 zile, un mers pe jos, bicicleta, etc.

    La fel si cu alimentatia, nu timpul este de vina, dureaza la fel de mult sa cumperi ceva cat de cat sanatos si nu invers.

    Pastilele lasa-le la o parte, ca sa nu te trezesti cu alte complicatii, scapa de comoditate si lucrurile se vor schimba in bine! Bafta!

  •  
    • 1 mesaje
    30 Ian 2017, 10:57
    0 0
    Buna fetelor! Eu mi am facut dintotdeauna masaj, insa, cum abia am nascut, a trebuit sa iau o pauza. S a simtit, ce I drept, ca am tot acumulat kg in plu, pe periada sarcinii si, bineinteles, mi-a aparut si celulita. Acum, am reluat sedintele de masaj si folosesc gelul anticelulitic de pe BottegaVerde.ro, cu absortie rapida, eu si doamna care ma maseaza suntem f incantate de el. Voi cum luptati contra celulitei?
  •  
    • 53 mesaje
    14 Feb 2017, 14:11
    0 0
    Putini stiu ca se poate slabi prin cunnimasaj. Este o combinatie de masaj si cunnilingus. Din pacate...este cea mai naturista metoda de slabit.
  •  
    • 13 mesaje
    20 Feb 2017, 10:40
    0 0

    Buna dragelor! Eu aveam probleme cu somnul, dupa ce am intrat la menopauza, iar sora mea mi-a recomandat NoctaFix, iar acum imi e f bine. Mai mult, m-a ajutat sa-mi reglez si mesele (odata ce nu mai pierd noptile), mananc regulat, fac sport, ma simt excelent, chiar si dupa instalarea menopauzei. 

  •  
    • 53 mesaje
    20 Feb 2017, 11:26
    0 0
    gigicutaf said:

    Buna dragelor! Eu aveam probleme cu somnul, dupa ce am intrat la menopauza, iar sora mea mi-a recomandat NoctaFix, iar acum imi e f bine. Mai mult, m-a ajutat sa-mi reglez si mesele (odata ce nu mai pierd noptile), mananc regulat, fac sport, ma simt excelent, chiar si dupa instalarea menopauzei. 

     

    Ce sport faceti?
  •  
    • 4 mesaje
    20 Apr 2017, 15:34
    0 0
    There are pills called Lida Daidaihua. This food supplement helps to lose weight within 2-3 months. All what you need to do is to drink 1 pill per day.
    https://24-pharm.com/de/lidadaidaihua
    Acest mesaj a fost editat de către julina: 20 Apr 2017, 15:35
  •  
    • 53 mesaje
    6 Mai 2017, 15:03
    0 0
    Putini stiu ca se poate slabi prin cunnimasaj. Este o combinatie de masaj si cunnilingus. Din pacate...este cea mai naturista metoda de slabit.
  •  
    • 170 mesaje
    27 Nov 2017, 15:23
    0 0
    Buna, eu am tinut o perioda dieta cu iaurt si am fost foarte fericita de rezultate, poti sa vezi aici cateva informatii despre acest tip de dieta: http://www.sfaturisanatate.com/dieta-cu-iaurt