AM SCAPAT DE CEARCANE SI PUNGI

  •  
    • 5 mesaje
    7 Mar 2016, 08:33
    3 16
    Buna ziua.Pentru cei care va confruntati cu cearcane si pungi va recomand crema instantly ageless care este un produs unic global.Crema provine din Statele Unite si se bazeaza pe o peptina extrasa dintr-o planta care functioneaza ca botox-ul.Vizioneaza videoclipul https://www.youtube.com/watch?v=R6yv92tBP_g
    Comenzi la 0755589880
  •  
    • 14 mesaje
    10 Mai 2016, 16:25
    3 11
    Buna!
    Eu am apelat la Blefaroplastie pentru corectarea cearcanelor si a pungilor din jurul ochilor.
    Am fost la clinica SHANTI BEAUTY CLINIC din Timisoara, si in cateva ore am scapat de aceasta problema extrem de inestetica.
    Il puteti gasi si voi la www.beautyclinic.ro
  •  
    • 1 mesaje
    17 Mai 2016, 11:37
    4 2
    Eu cu suplimente alimentare n-am incercat si ma bate gandul sa fac o cura...
  •  
    • 66 mesaje
    26 Iun 2016, 13:11
    3 2

    Buna, daca vreti sa scapati definitiv de cearcane, eu am scapat cu Redensity Eyes, este singurul acid hialuronic destinat zonei de sub ochi. Dimineata ma trezeam cu ochii umflati si ca si cum nu m-as fi demachiat. pungile acelea nu dispareau niciodata. Il recomand, merita investitia. Fetelor, puteti renunta la concealer dupa tratament, va spun din experienta mea. Recomand sa intrebi inainte in clinica cu ce branduri lucreaza si daca iti dau pasaportul de frumusete. Am auzit ca e ca o garantie a calitatii, eu l-am primit. 

  •  
    • 137 mesaje
    27 Iun 2016, 10:54
    10 1
    Pentru cearcane sunt foarte eficiente pliculetele de ceai verde, castravetii sau cartofii. Recomand cu incredere tratamentele naturiste!
  •  
    • 20 mesaje
    9 Sep 2016, 12:40
    5 3
    Recomand Aliaxin EV! Este un produs revolutionar, cu rezultate superbe!
  •  
    15 Sep 2016, 10:52
    2 3
    Odihna cred ca e un factor important. 
  •  
    • 74 mesaje
    27 Oct 2016, 10:04
    1 4
    Si Pure e un produs care ajuta la eliminarea cearcanelor.

  •  
    • 20 mesaje
    17 Nov 2016, 08:15
    2 3

    Buna! Eu am scapat de pungile si ridurile de sub ochi cu ajutorul cremei anticearcan Teosyal RHA Eyes. Pretul este intr-adevar unul mai maricel, dar rezultatele sunt incredibile! Pungile au fost reduse, iar pielea sensibila de sub ochi si-a recapatat fermitatea si elasticitatea. Ideea e ca are acid hialuronic si a umplut si ridurile fine. Au aparut efecte imediat, dar dupa doua saptamani intr-adevar nu mai avem acel pliu negru sub ochi. E uimitor!

  •  
    • 50 mesaje
    23 Nov 2016, 12:20
    1 0
    ioanpopa said:Si Pure e un produs care ajuta la eliminarea cearcanelor.

     
    Ce e asta? Crema, pastila...... 

  •  
    • 32 mesaje
    17 Ian 2017, 10:29
    8 1
    Din ce am gasit pe internet e un ser care se aplica in zona ochilor.
  •  
    • 2 mesaje
    14 Feb 2017, 12:28
    2 2
    Buna dragelor! Mie imi plac f mult produsele de pe BottegaVerde.ro, sunt f bune, accesibile si lasa pielea f moale. Eu am incercat masca de fata cu namol din Marea Moarta, f f buna. O recomand, deoarece lasa pielea f curata, ofera o curatare super atenta a celulelor moarte si pielea ramane fina dupa. Va pup!
  •  
    • 14 mesaje
    11 Apr 2017, 13:25
    0 3
    ioanpopa said:Si Pure e un produs care ajuta la eliminarea cearcanelor.

     L-ai folosit acest produs? Sunt pe net si nu numai foarte multe produse care promit sa elimine cearcanele si e important sa alegem un produs bun care sa nu ne provoace efecte secundare.

     

  •  
    • 199 mesaje
    12 Apr 2017, 12:51
    0 0
    hei! Pentru a scapa de cearcane si riduri eu folosesc de luni bune un tratament antirid pentru zona din jurul ochilor, dar care are si efect anticearcan. Este pe baza de extract de goji de la BottegaVerde.ro. Sunt foarte impresionata de produs! Ti-l recomand cu incredere.
  •  
    • 74 mesaje
    30 Iun 2017, 14:35
    0 3
    Pentru cearcane eu as merge pe mana serurilor. Te dai cu serul respectiv, care iti hraneste pielea si in timp chiar se observa o modificare in ceea ce priveste elasticitatea si fermitatea pielii.

  •  
    • 170 mesaje
    11 Dec 2017, 10:22
    4 1
    Eu am reusit sa scap de cearcane folosind un produs de la Pevonia, cine e curioasa, il puteti gasi aici: https://www.beautyoneshop.ro/cosmetice-faciale/ser-lifting-pentru-riduri-si-cearcane-prezente-in-zona-periocularacollastin-eye-contour-2298.html
  •  
    • 50 mesaje
    28 Sep 2018, 14:16
    7 8
    Cearcanele se datoreaza in mare parte si din cauza genelor pe care le avem.