Aparat dentar fix

  •  
    • 2 mesaje
    17 Feb 2016, 17:49
    0 0
    Buna ziua,port aparat dentar fix de 2 saptamani dar nu se vad rezultate.Ar fi trebuit sa apara deja rezultate sau este devreme?
  •  
    • 5609 mesaje
    25 Feb 2016, 07:19
    0 0
    mihaella0379 said: Buna ziua,port aparat dentar fix de 2 saptamani dar nu se vad rezultate.Ar fi trebuit sa apara deja rezultate sau este devreme?


    In nici un caz dupa 2 sapatamani, poate dupa 2 ani de purtat!
    Si sa stii ca nu glumesc... chestiile astea chiar sunt de lunga durata.

  •  
    • 8 mesaje
    20 Mar 2016, 16:36
    0 0
    mihaella0379 said:Buna ziua,port aparat dentar fix de 2 saptamani dar nu se vad rezultate.Ar fi trebuit sa apara deja rezultate sau este devreme?

     

    Ai răbdare . Prietena mea la purtat 2 ani. Dupa 7 luni a început sa vadă primele modificari ale maxilarului. Si a meritat!!! Succes!
  •  
    • 17 mesaje
    29 Sep 2017, 17:26
    0 0
    Buna! Si eu am purtat aparat dentar si pot spune ca a fost cea mai buna decizie din viata mea! Acum am dintii foarte drepti si frumosi. Am avut norocul sa dau si peste un cabinet stomatologic foarte bun, Andra Smile si datorita recomandarilor medicului am reusit sa scap de aparat intr-un timp ok. Nu iti face griji, rezultatele nu vor intarsia sa apara daca urmezi sfaturile primate de la cei mai buni, asa cum am facut eu.
  •  
    • 43 mesaje
    26 Iun 2018, 14:09
    0 0
    Eu port aparat dentar de jumatate de an, lucrurile incep sa se imbunatateasca la nivelul danturii mele, dar e important sa tii cont de sfaturile medicilor ca sa scapi cat mai repede de el. Mi l-am pus la AndraSmile, preturile nu sunt mari, iar medicul ortodont chiar isi face treaba foarte bine, am vazut multi pacienti multumiti.