sunt prea frustrat ori marimea chiar conteaza

  •  
    • 7 mesaje
    14 Ian 2016, 16:21
    0 0
    Salut
    Ajutati ma va rog cu un sfat. Am 21 ani si momentan am o relatie de 1 an si totul e perfect , cel putin pana la sex, cand, cateodata e perfect, cateodata in plin act se duce draq tot , asta din cauza mea, ca nu sunt multumit de dimensiunea pe care o are cocoselul meu.  
    Am momente cand , in plin act ma gandesc ca poate nu e multumita , ca nu o satisfac si imi moare cheful. Am avut multe discutii cu ea pe tema asta si mi a zis ca ea e multumita (doar sa nu imi mai moara in plin act). I am propus sa ii iau un  vibrator si mi a dat de inteles ca vrea , dar ma tem sa nu ma inlocuiasca (si daca e sa ii iau ce dimensiune sa aibe ?). In trecut am mai avut relatii in care nu am avut discutiile astea , treaba e ca erau partenere mai mici ca varsta decat mine , iar actuala este mai mare ca mine cu 3 ani si m am temut de la inceput ca poate are mai multa experienta decat mine si ca nu o sa pot sa o satisfac , iar prostia asta din capul meu a evoluat, in ciuda faptului, ca am aflat, ca ea a mai avut decat o relatie de 7 ani(s-au cel putin asa m a mintit). Stiu ca un  pemis mare satisface mai bine o femeie decat unul mic, in ciuda faptului ca ea imi spune ca e multumita(poate ca e dar nu indeajuns si cred asta pt ca nu i am provocat nici un orgasm pana acum). Ce sa fac sa nu mai fiu asa frustrat?