Bucura-te de magia Sarbatorilor cu accesoriile Tellur!

  •  
    • 44 mesaje
    7 Dec 2015, 13:40
    0 0
    Buna! 
    De curand am primit spre testare de la Buzzstore 4 accesorii Tellur de care sunt multumita spre foarte multumita si as vrea sa va impartasesc pe scurt experienta mea cu aceste produse ,poate o sa va fie de folos  mai ales ca sunt niste idei bune si deloc scumpe de cadou.  Selfie Stick-ul Wireless Bluetooth este foarte bun ,mic , compact, usor de folosit , se face sincronizare cu telefonul prin bluetooth si este compatibil cu majoritatea smartphone-urilor de pe piata. Camera auto Tellur HD DVR cu ecran LCD de 2.5’’ cu ea se poate filma traseul pe care il urmezi cu masina , evenimente in trafic ,etc. Pentru mine este excelenta pentru cand mergi in calatorii si vrei sa filmezi fara efort drumul si peisajele de pe traseu. Inregistrarea este la rezolutie HD si se salveaza in siguranta pe cardul SD. Suportul de tableta Tellur compatibil cu orice tip de tableta/ ebook reader/ GPS intre 7"-10" , este foarte stabil , se poate aseza in multiple pozitii.Modulatorul FM auto foarte bun daca vrei sa faci o selectie mai mare de melodii de ascultat, se aude foarte bine , clar ,fara interferente, se conecteaza la bricheta masinii, poti reda muzica preferata stocata intr-un stick USB, direct prin boxele masinii, indiferent de tipul autoturismului. Sper sa va fi fost utila experienta mea cu aceste accesorii  si daca le-ati incercat sunt curioasa ce parere ati avut. #buzztellur
    Acest mesaj a fost editat de către gabittzu189: 7 Dec 2015, 13:45
  •  
    • 1 mesaje
    6 Ian 2016, 14:04
    0 0
    Sunt foarte bucuros ca am avut ocazia sa testez cateva dintre produsele Tellur prin campania Buzzstore. Am fost foarte multumit de prosele testate: Camera auto portabila DVR HD, Selfie stick cu bluetooth, Suport portabil de tableta si Modulator FM. 
    Camera video auto Tellur HD DVR are ecran LCD de 2.5”, filmeaza la rezolutie HD si stocheaza totul pe cardul SD de pana la 32 GB. Este foarte usor de instalat si poate filma chiar si noaptea cu cele 6 LED-uri pentru night vision.
    Selfie Stick-ul Wireless Bluetooth Tellur este usor de manevrat avand butonul pentru declansarea fotografiei pe maner, are bratul extensibil de pana la 100cm si este compatibil cu majoritatea smartphone-urilor de pe piata, prin conexiune bluetooth recomandat pentru Android si IOS.
    Suportul de tableta Tellur este foarte util in masina,se monteaza usor atat pe parbriz cat si pe tetiere, are dimensiuni ajustabile si poate fi folosit pt orice tableta. 
    Modulatorul FM auto Tellur este foarte usor de utilizat, se conecteaza imediat, citeste date atat de pe stick cat si de pe card microSD iar telecomanda este si ea un accesoriu util, atat pentru a modifica volumul, cat si pentru a schimba melodiile.
     Va recomand sa le incercati !!
  •  
    • 2 mesaje
    6 Ian 2016, 15:34
    0 0
    Sa va spun parerea mea despre produsele Tellur testate: Modulatorul Fm T844C : Este foarte simplu de folosit, nu necesita niciun manual de utilizare. Se conecteaza imediat, fara nicio problema.Sunetul se aude foarte bine din punct de vedere calitativ. Are telecomanda, poate schimba melodia oricare pasager din masina. Ai optiunea de a folosi atat un stick usb, cat si un card de memorie. Puteti modifica volumul, schimba melodiile, Este mic, are un aspect placut. Pret- calitate nota 10. Apoi am testat selfie stickul Tellur Este primul meu selfie stick. Mi-a placut foarte mult, chiar nu imi inchipuiam ca pot iesi atat de bune pozele. Telescopul este foarte lung, usor, pare de calitate. S-a conectat fara nicio problema la telefonul meu samsung S6. Ideal pentru vacante, vor iesi niste poze super. Il recomand. Pretul mi se pare bun. Am testat si camera auto DVR HD Tellur: . Initial materialul mi s-a parut "China", chiar si mirosea putin a plastic. Am montat-o foarte usor. Filmeaza destul de bine si seara. Ziua filmeaza chiar foarte bine. Se poate instala atat pe bordul masinii cat si pe parbriz. DVR-ul poate inregistra clipuri video, pentru a-ti monitoriza masina in trafic, imaginile sunt salvate pe SD. Unghiul de vedere este foarte mare. Se descurca binisor la miscare. Nota 9. Despre suportul de tableta Tellur ce sa zic? Este spectaculos. Se poate monta pe tetiere, astfel copiii nu se mai plictisesc la drum lung, se pot uita la desene. Imi pot pune cu ajutorul ventuzei tableta drept gps. Materialul este bun, se poate ajusta la orice marime de tableta. In concluzie produsele Tellur au un raport claitate pret foarte bun.
  •  
    • 3765 mesaje
    7 Ian 2016, 14:14
    1 0
    duran said:. Apoi am testat selfie stickul Tellur Este primul meu selfie stick. Mi-a placut foarte mult, chiar nu imi inchipuiam ca pot iesi atat de bune pozele. Telescopul este foarte lung, usor, pare de calitate. S-a conectat fara nicio problema la telefonul meu samsung S6. Ideal pentru vacante, vor iesi niste poze super. Il recomand. Pretul mi se pare bun.

     

     

    ai samsung s 6 si  esti inscris la buzzstore??? tare!!

    despre stick exagerezi, ca doar nu face el pozele. si nu e compatibil cu toate telefoanele.

    sa presupunem ca ai un telefon mai de doamne ajuta decat samsung s6, ca sa te poti juca cu stickul trebuie sa instalezi o aplicatie camera360, altfel te uiti la cat este de lung si lucios. sau sa faci niste setari mai smechere.

     da' nici unul din voi care scriti despre selfiestick, nu ati facut aceasta remarca. un fel de omisiune voita, intru prostirea cumparatorului.

  •  
    • 1 mesaje
    10 Ian 2016, 04:01
    0 0
    Buna ,
    Si eu am primit spre testare, in cadrul campaniei Buzz Store, 4 accesorii Tellur: o camera video de masina, un modulator FM, un selfie stick si un suport de tableta.
    Suportul de tableta Tellur este foarte usor de montat, are dimensiuni ajustabile si imi place ca are accesoriu pentru parbriz si pentru tetiera, fiind de mare ajutor celor care calatoresc cu cei mici.

    Camera video Tellur este o camera video pentru masina ce se fixeaza foarte bine pe parbriz, datorita ventuzei, se roteste la dreapta sau stanga foarte usor, iar pentru filmarea pe timp de noapte are 6 leduri de iluminare. Filmarea se face in segmente sau filmeaza continuu in functie de capacitatea cardului.
    Selfie Stick Tellur ofera conectivitate prin bluetooth, este foarte compact si usor de transportat. Mi-a placut foarte mult faptul ca s-a conectat cu usurinta cu telefonul meu prin bluetooth folosind butonul declansator situat pe maner.
    Modulator FM Tellur
    Ecranul LCD iti permite o vizualizare rapida a continutului auto disponibil iar in cazul intreruperii alimentarii, poti relua melodia preferata.
    Acest modulator suport stick USB sau card SD si vine insotit de o telecomanda pe care o consider foarte utila pentru a schimba melodiile, frecventa sau volumul.

    In conluzie, recomand cu mult drag produsele Tellur! 

  •  
    • 4 mesaje
    12 Ian 2016, 23:37
    0 0
    Camera auto Tellur oferita de BUZZStore in cadrul campaniei de testare este foarte utila pentru captarea filmuletelor video si imaginilor din trafic. Este foarte usor de instalat pe parbrizul masinii, poate fi utilizata si atunci cand este la incarcat. Se incarca foarte usor prin adaptorul reincarcabil la brigheta masinii. Pentru a fi utilizata este necesar un card de memorie SD/MMC de maxim 32 Gb. Imaginile captate pe timp de zi sunt calitative, rezolutia filmarilor fiind HD. Pe timp de noapte utilizeaza 6 leduri pentru captarea imaginilor , insa calitatea acestora este mult mai slaba decat cele captate pe timp de zi. Filmuletele inregistrate pot fi cu usurinta transferate pe calculator cu ajutorul cablului USB inclus in kit. Recomand camera auto DVD Tellur Black Box!


  •  
    • 4 mesaje
    12 Ian 2016, 23:38
    0 0
    De mult imi doream un suport pentru tableta. Am primit unul Tellur in cadrul campaniei de testare BUZZStore. Am fost foarte bucuros sa il pot folosi pentru a-mi monta tableta. La drumuri mai lungi este ideala pentru navigatie. Imaginea este mai mare decat pe telefon astfel ca este mult mai usor de urmarit. Suportul pentru tableta Tellur este adaptabil pentru o tableta cu dimensiuni intre 7-10 inch. Poate fi montata pe parbrizul masinii sau pe tetierele scaunelor pentru a fi usura utilizarea tabletei de catre pasagerii din spate. Materialul de calitate, instalarea facila, pretul acceptabil fac din suportul pentru tableta Tellur un accesoriu de nota 10 pentru masina ta!
  •  
    • 4 mesaje
    12 Ian 2016, 23:38
    0 0
    Modulatorul FM Tellur primit spre testare in cadrul campaniei BUZZStore este foarte util si foarte usor de folosit. Ma ajuta sa ascult ce muzica prefer in masina. Melodiile se schimba foarte usor cu ajutorul telecomenzii, tot cu ajutorul ei pot regla volumul iar daca cumva opresti masina modulatorul FM Tellur retine melodia ascultata. Ce mai bune gadgeturi pentru masina ta le gasiti numai la Tellur
  •  
    • 4 mesaje
    12 Ian 2016, 23:40
    0 0
    Cu selfie stikul Tellur primit spre testare in cadrul campaniei BUZZStore poti face usor cele mai reusite selfie-uri. Se conecteaza foarte usor la telefon prin Bluetooth si este compatibil cu majoritatea telefoanelor. Este foarte usor de utilizat iar cu ajutorul lui poti face face selfie-uri minunate. Problema acestui stick o reprezinta butonul de declansare pentru ca nu functioneaza corespunzator, se blocheaza sau nu declanseaza
  •  
    • 1 mesaje
    13 Ian 2016, 14:01
    0 0
    Am primit spre testare, in cadrul campaniei Buzz Store, accesorii de la Tellur: o camera video de masina, un modulator FM, un selfie stick si un suport de tableta.
    Suportul de tableta Tellur este foarte usor de montat, are dimensiuni ajustabile si imi place ca are accesoriu pentru parbriz si pentru tetiera.
    Camera video Tellur este o camera video pentru masina ce se fixeaza foarte bine pe parbriz, datorita ventuzei, se roteste iar pentru filmarea pe timp de noapte are mai multe leduri de iluminare. Filmarea se face in segmente sau filmeaza continuu ..depinde ce card de memorie aveti.
    Selfie Stick Tellur ofera conectivitate prin bluetooth, este foarte compact si usor de transportat. Mi-a placut foarte mult faptul ca s-a conectat foarte repede la telefon prin bluetooth folosind butonul declansator situat pe maner.
    Modulator FM Tellur
    Ecranul LCD iti permite o vizualizare rapida a continutului auto disponibil iar in cazul intreruperii alimentarii, poti relua melodia preferata.
    modulatorul suport stick USB sau card SD si vine insotit de o telecomanda care este foarte utila
    Recomand cu incredere produsele de la Tellur!
  •  
    • 1 mesaje
    22 Feb 2016, 20:15
    0 0
    Am primit spre testare, in cadrul campaniei BuzzStore, accesorii de la Tellur: o camera video de masina, un modulator FM, un selfie stick si un suport de tableta.
    Suportul de tableta Tellur este foarte usor de montat...te poti uita la serialul preferat chiar daca esti pe drum ( daca ai sofer )
    Camera video Tellur este o camera video pentru masina, este de ajutor in traffic...ma simt in siguranta. Selfie Stick Tellur este foarte usor de folosit. Modulator FM Tellur
    are suport stick USB sau card SD si vine insotit de o telecomanda care este foarte utila
    Recomand cu incredere produsele de la Tellur!