Sandvisuri delicioase cu branza tartinabila Hochland

  •  
    • 1 mesaje
    25 Nov 2015, 21:37
    0 0
    In urma inscrierii pentru campania Hochland Tartino pe site-ul Buzzstore am fost selectat sa testez gratuit noua gama de branza tartinabila Hochland - Tartino. Disponibile in trei sortimente (Natur, Rosii si Spanac), noile produse sunt realizate din ingrediente naturale. Ele sunt o adevarata bucurie, mai ales pentru cei mici, deoarece sunt usor de manevrat iar tuburile cu forme integrate (steluta, trifoi si spaghetti), ce modeleaza branza diferit in functie de fiecare sortiment, le ofera copiilor prilejul de a-si crea singuri gustarica. Cu siguranta si copiii vostri vor fi incantati sa descopere branzica Hochland-Tartino! 
  •  
    • 17 mesaje
    6 Ian 2016, 16:24
    0 0
    Si eu am testat noua branzica Tartino. Ne-a placut foarte mult ca este variata, cu spanac, natur sau cu rosii si mai ales copiii au adorat faptul ca aceasta imbraca diverse forme, steluta, spaghete, trifoi. Are un gust natural si este foarte fina. Cei mici au pus branzica peste tot, peste cartofii prajiti, spaghete sau in sandwichuri. O recomandam cu drag.
  •  
    • 2 mesaje
    6 Ian 2016, 16:31
    0 0
    Si noua ne-a placut tare tare mult! Copiii au fost cei mai incantati, iar noi ca nu le dam ceva care sa contina E-uri. Gustul este fin si puternic. La micul dejun a fost mare vedeta. Am dus si colegilor la serviciu si deja sunt fani Tartino.
  •  
    • 10 mesaje
    6 Ian 2016, 16:40
    0 0
    Si noi am testat Tartino! A fost delicioasa, mai ales cea natur.Am facut o gustare rapida pentru prieteni: felii de bagheta foarte putin prajite, deasupra am pus un strat generos de Tartino Natur, am bagat max. 5 min la cuptor, apoi am adaugat ceapa verde tocata fin si un praf de boia iute pentru un gust desavarsit.A iesit ceva delicios si aromat!